witaj w Yellowlair Oats
rejestracja  logowanie
yellowlair oats
north east england
Duża scena

#8 (02.05.2019, 07:21 )
25 lat
próbuje być aktorem
182 cm
ale nic mu nie wychodzi

Oboje w przeszłości byli inni, jak dwa bieguny ziemskie, ale to prawda, że coś ich łączyło w jakiś intrygujący sposób. Był model zachowania, według którego żyli jako zbuntowani nastolatkowie i oboje nie chcieli dać się podporządkować rodzinie, która często trochę za mocno próbuje wpływać na wybory i kształt życia młodego człowieka. Zdaniem Griffithsa to najgorsze, czym można pokarać młodą osobę. O swoje pasje, marzenia i plany na przyszłość przede wszystkim trzeba walczyć do utraty tchu i nie można dla świętego spokoju, merkantylnych korzyści albo ze strachu przed rodzicami godzić się na taki przebieg swojego życia i wybory na przyszłość, które będą kłócić się z wewnętrznymi przekonaniami. Oboje to robili. Walczyli o coś zupełnie innego i byli niemal jak postawienie na dwóch stronach barykady, ale pewne cechy osobowości ich łączyły.
Łączyło ich też to, że mieli rodzinę, która próbuje wpływać na młodych. Remy kochał swoich bliskich i był z nimi bardzo związany, ale nienawidził w nich tego, że są tak inwazyjni w stosunku do młodego pokolenia. Na wsiach często panowało przeświadczenie, że młody musi słuchać starszego, nawet jeżeli to oznacza rezygnację z własnych marzeń. Należało zająć się gospodarstwem rodziców albo dziadków, a po latach przejąć je i dalej robić na ojcowiznie. Rzecz jasna wcześniej należy się pobrać z dobrą i robotną dziewczyną oraz spłodzić paru potomków. Takie życie nie było dla niego i bardzo cieszył się, że nie poddał się sugestiom matki, tylko walczył o swoje... choć jak na razie nie odniósł spektakularnych sukcesów.
- O, tak. Masz rację. Ewidentnie przeszkadzamy - stwierdził, gdyż zaraz po uwadze brunetki zauważył, że jakiś mężczyzna spojrzał na nich z niesmakiem. Zamiast wyjść z sali, blokowali przejście. A to nie było miejsce i czas na pogaduszki, barek czekał! Chłopak wyszedł razem z Roxanne. Dla niego nawiązanie nowych znajomości też było ważne. Oczywiście zauważył, że ma do czynienia z bardzo ładną dziewczyną, ale nie pomyślał o niej na razie jako o kandydatce na dziewczynę. Był chłopakiem normalnym i jak każdy zwracał uwagę na urodę kobiet, ale żeby myśleć o czymś między nimi, musiał poznać osobowość i przekonać się, czy na pewno do siebie pasują i dogadują się na poziomie psychicznym, zainteresowań itd. Za dużo dziewczyn poznał w rodzinnej wsi, żeby decydować tylko na podstawie wyglądu. Niektóre były piękne i bardzo miłe, ale... tak brakowało im tematów, że po jednym spotkaniu miał ich dość. Jednakz w Remy poszukiwał znajomych, bo w Yellowlair Oats nie miał ich wcale. Musiał nadrobić to zaniedbanie, które na razie mógł tłumaczyć niedługim stażem w mieście, ale za jakiś czas będzie musiał nazwać się zwykłym odludkiem, jeżeli nie nawiąże jakichś znajomości. Roxanne miała być pierwsza.

Zt


@Roxanne Thain (odpisz już w barze)
OdpowiedzWiadomości w tym wątku
Duża scena - przez Yellowlair Oats - 22.12.2016, 22:51
RE: Duża scena - przez Remy Griffiths - 30.12.2018, 21:10
RE: Duża scena - przez Roxanne Thain - 08.01.2019, 14:51
RE: Duża scena - przez Remy Griffiths - 09.03.2019, 17:52
RE: Duża scena - przez Roxanne Thain - 23.03.2019, 10:30
RE: Duża scena - przez Remy Griffiths - 27.03.2019, 16:48
RE: Duża scena - przez Roxanne Thain - 31.03.2019, 16:51
RE: Duża scena - przez Remy Griffiths - 02.05.2019, 07:21Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości