witaj w Yellowlair Oats
rejestracja  logowanie
yellowlair oats
north east england

Dallaskowy

#1 (27.07.2018, 21:28 )
27 lat
inżynier dźwięku, akustyk, kierowca
170 cm
próbuje naprawić stare błędy

❤️
Odpowiedz
#2 (11.11.2018, 01:35 )
28 lat
Wokalista The Relentless, tekściarz
193 cm
Sam nie wie... na razie cycki mu w głowie.

Tak jak obiecałem, piszę. Tak, tu Angelo. 😅 Przyznam bez bicia... wiem, że to zamknięty rozdział i tak dalej, ale... nie mogę przestać o Tobie myśleć. A skoro chcesz się spotkać, przypuszczam, że wtedy w parku musiałaś mieć jakiś solidny powód, by mi uciec tak szybko... to by miało sens. Chyba, że coś pokręciłem, co jest również bardzo możliwe... wtedy zapomnij, że to napisałem. D: Dobra, mniejsza. Gdzie najlepiej by było, abyśmy się spotkali?
This congregation of confrontation, surroundings don't define you, upon the fire, it's burning higher, only actions can speak the truth.
Angelo Blackhawk
Odpowiedz
#3 (11.11.2018, 02:05 )
28 lat
193 cm

Och, to brzmi naprawdę poważnie! Musi Tobie też w jakimś sensie zależeć, skoro aż tak się pofatygowałaś! Nie widzę przeszkód, by Cię do siebie zaprosić i tak mam całą willę dla siebie teraz. No i jeszcze są moje dwa zwierzaki, ale one raczej wadzić nie będą. c: Och, nim już zupełnie nie musisz się przejmować wyje... wywaliłem go z domu, więc jego osoba to już nie mój problem. 😎 Możesz czuć się u mnie swobodnie, będę tylko ja i moje dwa pupile. Mogę po Ciebie podjechać też, żebyś się nie zgubiła. 😁
This congregation of confrontation, surroundings don't define you, upon the fire, it's burning higher, only actions can speak the truth.
Angelo Blackhawk
Odpowiedz
#4 (11.11.2018, 02:43 )
28 lat
193 cm

Proszę: Auerate Avenue, willa z motywami Batmana, na pewno rozpoznasz. C:
Angelo Blackhawk
Odpowiedz
#5 (11.11.2018, 03:33 )
28 lat
193 cm

W takim razie będę na Ciebie cierpliwie czekać, nigdzie nie ucieknę. 😉
Angelo Blackhawk
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości