witaj w Yellowlair Oats
rejestracja  logowanie
yellowlair oats
north east england

Weź mnie całą lub wcale

#31 (10.10.2018, 16:12 )
23 lata
tancerka erotyczna w Venus
170 cm
nic stałego

Pewnie @Angelo Blackhawk ! Wiesz, jedno słowo i jakoś się zgadamy ♥
Odpowiedz
#32 (10.10.2018, 17:27 )
28 lat
Wokalista The Relentless, tekściarz
193 cm
Sam nie wie... na razie cycki mu w głowie.

Super, to jak coś się odezwę! ❤️
This congregation of confrontation, surroundings don't define you, upon the fire, it's burning higher, only actions can speak the truth.
Angelo Blackhawk
Odpowiedz
#33 (11.10.2018, 09:07 )
26 lat
pajac z gitarą
180 cm
w gorącym związku z Renią Grabowską

Jestem zbyt leniwa, żeby zacząć (i ostrzegam, że czasem odpisuje baaaaaardzo powoli) xD Ale chętna jestem, soooł... 😏
Ian Blackmore
"Stawiam swiat na glowie do góry nogami 
Na odwrót i wspak bawie sie slowami 
Na bialym czarnym kreśle jakies plamy 
Jutro bede duży, dzisiaj jestem mały..."
Pan Milusiak.
Odpowiedz
#34 (11.10.2018, 09:43 )
23 lata
170 cm
nic stałego

@Ian Blackmore
Ach, okej, jak tylko odkopię sie z zaległych postów leniuchu :P
Odpowiedz
#35 (24.10.2018, 02:00 )
25 lat
nie pracuje i nie będzie pracować
169 cm
kocha każdego i żadnego

Gdzie i kiedy to raczej bez większej różnicy, ale jak to nie wiem... xD Aileen jest skupiona przeważnie na mężczyznach i jej kontakty seksualne z kobietami ograniczały się raczej do trójkątów, w których był też mężczyzna. Kobiety ją interesują, fascynują, ale mimo pewności siebie w kontaktach z mężczyznami Aileen nie jest tak śmiała i zdecydowana gdy chodzi o kobiety. Takie chciałaby, ale ma opór przed wyjściem z inicjatywą. Chciałabym coś rozegrać, ale nie mam pomysłu na okoliczności i początkowy przebieg... ^^'
Odpowiedz
#36 (24.10.2018, 10:17 )
23 lata
170 cm
nic stałego

@Aileen Rose
Preferowałabyś aktualną fabułę czy jakieś retro? Bo generalnie chwilowo mam zajęte sloty, więc akurat ewentualny czas oczekiwania na rozwój moich sesji poświęcić mogę na pokombinowanie, jak to ugryźć x'D Ewentualnie możemy pomolestować jakąś męską postać jako, ekhm ekhm, łączenie czy spoiwo x'D
Odpowiedz
#37 (27.10.2018, 00:55 )
25 lat
nie pracuje i nie będzie pracować
169 cm
kocha każdego i żadnego

Obecnie nie mam za dużo czasu, więc mogę poczekać, aż zwolni Ci się miejsce, nie ma problemu. Co do retro i czasu obecnego, dla mnie to bez różnicy :D
Odpowiedz
#38 (28.10.2018, 21:50 )
23 lata
170 cm
nic stałego

To się nawet nieźle składa, bo teraz też mam odrobinę mniej czasu, a z powodu marnej pogody - również motywacji :[ Więc jak coś jesteśmy w kontakcie ♥
@Aileen Rose
Odpowiedz
#39 (14.02.2019, 18:44 )
25 lat
Barmanka
165cm
Chciałaby

Chętna jestem ;)

You've gotta dance like there's nobody watching, Love like you'll never be hurt, Sing like there's nobody listening, And live like it's heaven on earth
Lark Northcott
Odpowiedz
#40 (14.03.2019, 22:39 )
23 lata
170 cm
nic stałego

Przepraszam wszystkich, ale z powodu zerowej aktywności ostatnim czasem musze się nieco ogarnąć z forum
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości