witaj w Yellowlair Oats
rejestracja  logowanie
yellowlair oats
north east england
Mallory Myers

#1 (26.10.2018, 20:59 )
21 lat
studentka, czasem amatorsko gdzieś zagra
166 cm
nie ma

Mallory Myers
informacje podstawowe
DATA URODZENIA:12.08.1996
MIEJSCE URODZENIA:Oxford, Wielka Brytania
ZAWÓD:studentka aktorstwa
STAN CYWILNY:panna
ORIENTACJA:biseksualna


informacje dodatkowe
WYKSZTAŁCENIE:A-levels
STATUS FINANSOWY:przeciętny, jak u studentów
JĘZYKI:angielski, włoski, podstawy niemieckiego
DZIELNICA:Kindly Angles
ZWIERZĘTA:nie ma
PROBLEMY ZDROWOTNE:łagodna astmaprzeszłość
Z wysokim prawdopodobieństwem można powiedzieć, że gdyby nie przykre zrządzenie losu, to Mallory nigdy by nie przestąpiła progu Yellowlair Oats. Przyszła na świat w Oxfordzie, w którym spędziła większość swojej najwcześniejszej młodości. Była jedna z dwóch sióstr Myers. Młodsza, ale gorsza w oczach rodziców, którzy za swoją pupilkę uważali jej starszą siostrę, Melanie i stawiali ją za wzór w każdej sytuacji. Nie można zaprzeczyć, że Melanie lepiej wpasowała się w rodzinę, której była częścią, gdyż ojciec dziewczyn prowadził dużą firmę budowlaną i będąc inżynierem z osiągnięciami widział sens zawodowy tylko w przekładaniu papierków, tworzenia planów i operowaniu cyferkami. To był cały jego świat. Ich matkę poznał na studiach technicznych, lecz ona poszła w inny zawodowym kierunku i po ukończeniu studiów zrobiła kilka kursów pedagogicznych, które dały jej możliwość podjęcia pracy w charakterze nauczycielki fizyki w szkole średniej.
Pojawienie się w takim małżeństwie dziecka z artystyczną duszą było tragicznym zrządzeniem losu dla rodziców i dla tego dziecka, którym na swoje nieszczęście okazała się właśnie Mallory. To nie przekora młodej zbuntowanej, tylko fakt, że nie pasowała do rodziny. Jej dzieciństwo było kreatywne, na początku pełne malowania po niedawno odmalowanych ścianach, później spędzane na wymyślaniu scenariuszy życia ulubionych lalek, a rodzice byli zachwyceni uroczą córeczką, która miała głowę pełną pomysłów. Nie brakowało jej artystycznej fantazji, którą chciała rozwijać. Niestety. Kiedy z etapu zabawy Mallory chciała przejść do poważniejszego rozwijania artystycznych pasji i próbowała namówić rodziców, żeby zapisali ją do szkoły muzycznej albo tanecznej, nie zgodzili się. Była wtedy dwunastoletnią dziewczynką i po raz pierwszy usłyszała od nich, że powinna skupić się na nauce porządnych przedmiotów, zamiast wiecznie bujać w obłokach. W rodzinnym domu spotykała się z naciskiem na naukę przedmiotów ścisłych, które zdaniem rodziców były jedynymi mogącymi zapewnić młodym ludziom dobry byt, a jeśli coś jej nie wychodziło albo próbowała zająć się artystycznymi przedmiotami, słuchała porównań do siostry, która grzecznie uczyła się matematyki i robiła to, co kazali jej rodzice. Mallory żyła w jej cieniu. Była kochana, ale mniej i prawie wcale nie była wspierana. W okresie szkolnym nie buntowała się, mimo że było jej przykro przez nastawienie rodziców.
Poza szkołą w czasie dojrzewania czuła się osamotniona. Nie miała zbyt wielu koleżanek. Jej brak wsparcia i akceptacji w rodzinnym domu powodował nieśmiałość i Mallory nie czuła się dobrze w towarzystwie rówieśników. Nie była bardzo gnębiona, ale nie była uważana za przebojową dziewczynę. Trzymała się przeciętności, która dawała jej pewne poczucie bezpieczeństwa. Po raz pierwszy odważyła się wychylić z tłumu w wieku siedemnastu lat. Wtedy za namową koleżanki spróbowała swoich sił w szkolnej sztuce, która była zwykłym przedstawieniem dla młodszej grupy uczniów, ale rozbudziła w Mallory zainteresowanie aktorstwem. W klasie maturalnej Mallory zebrała się na odwagę i zapisała się do amatorskiego młodzieżowego kółka teatralnego, które działało przy teatrze w Oxfordzie. Tam nawiązała pierwsze interesujące znajomości i po raz pierwszy poczuła, że spotkała ludzi, którzy ją rozumieją. Grała w amatorskich przedstawieniach i sztukach, a teatr stał się jej nową pasją. W nim skumulowała swoją miłość do sztuki, którą przez lata tłumili w niej rodzice.
Mieszkała w rodzinnym domu do niedawna. Rozpoczęła studia na kierunku ekonomii i marketingu, zgodnie z życzeniem rodziny, ale po trzech semestrach znalazła w sobie tyle odwagi, żeby zerwać z nauką tego, co nie gra jej w duszy. Zdecydowała, że podejmie się studiów aktorskich. Widziała siebie na deskach teatrów i tylko to chciała robić w życiu, a dzięki amatorskim występom i paru małym epizodom w poważniejszych sztukach przekonała się, że w przeciwieństwie do przekonań rodziców można z tego wyżyć. Tylko trzeba być w tym dobrym, ale... czy ona była? Pierwsza próba okazała się dla niej bolesną porażką. Mallory zerwała ze studiami ekonomicznymi, narażając się na nieprzyjemności w rodzinnym domu. Nie usłyszała od rodziców ani słów wsparcia, ani zrozumienia... przeciwnie. Rozczarowała się nimi jeszcze mocniej niż w przeszłości. Straciła wsparcie wściekłego ojca, a matka nie chciała stanąć po jej stronie. Mallory usłyszała, żeby robiła, co chce, ale nie liczyła na ich pomoc, jeśli jej fanaberie nie skończą się dobrze. Mimo ich dogadywania złożyła dokumenty na studia aktorskie w Oxfordzie, na które... nie dostała się za pierwszym podejściem. Była tak przerażona swoim niepowodzeniem i przekonana, że spotka się z szyderstwami rodziców, że nie przyznała się do tego. Chciała uciec od ich surowych ocen i padło na Yellowlair Oats. Na drugim naborze na studia złożyła dokumenty na aktorstwo w Newcastle i kierunek kultura oraz media w Yellowlair Oats. Dostała się na Yellowlair i przybyła tutaj na studia, ale jej docelowym planem są dalsze próby dostania się na aktorstwo i nawiązanie chociaż amatorskiej współpracy w teatrami w Yellowlair Oats i Newcastle.
więzy krwi
RODZICE:Suzanne Myers, Jeremy Myers
RODZEŃSTWO:Melanie Myers
DZIECI:nie ma
DALSZA RODZINA:daleko stąd


miłość
STATUS ZWIĄZKU:samotna
PARTNER:nie ma
BYLI PARTNERZY:miała jakichś chłopaków, ale nie była w poważnym związku

psychika
TYP OSOBOWOŚCI:introwertyczka
ZABURZENIA:nieśmiałość w relacjach interpersonalnych
i kompleksy
PRIORYTETY:kariera
GRUPY: 60% Wenus, 40% Neptun


opis charakteru
Jest połączeniem dwóch sprzecznych ze sobą natur i trudno uwierzyć, że dwie tak różne osoby drzemią w jednym ciele, ale o dziwo tak jest! Mallory jest zupełnie inna w życiu osobistym i codziennym, a inna na scenie teatralnej lub przed kamerami. W życiu codziennym jest bardzo spokojna, nie lubi rzucać się w oczy i... zdarzało się, że zapominano o jej istnieniu! To dlatego, że nie lubi wystawać z tłumu i jest niesamowicie cicha. Czasami w towarzystwie, na zajęciach szkolnych albo na studiach umie nie wypowiedzieć ani słowa przez cały dzień, więc łatwo zapomnieć o takiej Mallory, która siedzi sobie w kącie i stara się nie zwracać na siebie uwagi. Jeśli się odzywa, zwykle używa cichego tonu. Często jeśli ma wybór, rezygnuje z podjęcia działania, które może narazić ją na ocenę innych ludzi, co obnizało jej chociażby oceny w szkole, gdyż bywało i tak, że znała odpowiedzi na pytania nauczycieli, ale nie miała odwagi odezwać się w obawie, że nieładnie złoży zdanie i narazi się na negatywną ocenę otoczenia. Nie lubi, gdy skupia się na niej wzrok innych ludzi. Jest okropnie nieśmiała. Dręczy ją też wiele kompleksów i obawa, że nie zostanie zaakceptowana przez otoczenie, czego powodów można doszukiwać się w ciągłym braku akceptacji, z którym przez całe życie spotykała się w domu rodzinnym. Według niektórych cierpi na fobię społeczną i niestety może w tym co być. W życiu codziennym wydaje się, że jest introwertyczką, co powoduje jej nieśmiałość oraz zaburzenia społeczne.
Jest cenna dla osób, które lubią spokojne, ale wartościowe znajomości. Nie pójdzie się z nią na huczne imprezy, a w przyjaźni nie zapewni zbyt wielu wrażeń, ale zamiast tego Mallory daje przyjaciołom zaufanie i wsparcie niezależne od tego, jaką decyzję dany przyjaciel podejmie. Lubi rozmawiać, dyskutować i jest refleksyjną osobą, ale tylko w gronie osób, którym ufa i wie, że nie zostanie przez nich negatywnie oceniona. Stara się być dobrym doradcą, ale czasami woli umyć ręce od dawania porad, bo nie chce brać na siebie odpowiedzialności za to, że jej rady się nie sprawdzą. Nie chce, by ktoś miał jej coś do zarzucenia. Dba o swoich przyjaciół, bo nie ma ich zbyt wielu.
Inny charakter wychodzi z niej na scenie teatralnej, gdzie czuje się jak w swoim żywiole. Znika jej nieśmiałość, strach przed oceną i oczami tłumów. Tylko podczas odgrywania teatralnej roli serce Mallory zaczyna bić dla sztuki, zaś jej głowa zapomina o kompleksach. To jest ten moment, gdy odzywa się jej druga natura i niespodziewanie można zobaczyć, że umie być pewna siebie, śmiała, nawet prowokacyjna i przekonana o swoich kobiecych atutach. Nie boi się żadnych zawodowych wyzwań, jest w stanie podjąć się każdej roli, a im większe wyzwanie, tym lepiej dla niej. Ma w sobie mnóstwo empatii, więc łatwo przychodzi jej wcielenie się w każdą rolę: od łagodnych dziewczynek do antagonistów albo kuszących prowokatorek. Na scenie pokazuje swoją błyskotliwość, zdolność do improwizacji, nie boi się zwracać do tłumu, a nawet cieszą ją spojrzenia widzów. Podobnie śmiała czuła się w oxfordzkim kółku teatralnym, bowiem czuła, że ci ludzie ją rozumieją i wśród nich może czuć się w stu procentach sobą. W swojej pasji i zawodzie, o którym marzy uwielbia szybką zmianę otoczenia, nowości i szybkie tempo. Lubi wtedy, gdy dzieje się wiele wokół niej i nie boi się zainteresowania ludzi.
Zaś później wychodzi z teatru lub planu na ulicę i znów staje się cichą, spokojną i nieśmiałą Mallory, która unika spojrzeń ludzi na ulicy...
Jest solidna i od początku do końca wykonuje swoje zadania na sto procent. Ma skłonność do brania na siebie zbyt wielu obowiązków, które później odbijają się na jej samopoczuciu, ale więcej myśli o innych i o swoich zadaniach niż o sobie. Nie lubi nawalać, a najbardziej cierpi, gdy sprawi zawód bliskiej osobie. Nie mówi wiele, ale jest miłą i pogodną dziewczyną, z którą bywa cięzko rozmawiać, ale warto zdobyć jej zaufanie, bo bliskim oddaje całe swoje serce.na pierwszy rzut oka
WZROST:166 cm
POSTURA:drobna
KOLOR OCZU:brązowe
KOLOR WŁOSÓW:średni blond
CECHY CHARAKTERYSTYCZNE:nie ma


opis wyglądu
Ma w sobie coś, co niektórzy nazywają nieokreślonym urokiem, ale w gruncie rzeczy nie wyróżnia się z tłumu dziewczyn przeciętnych, w miarę ładnych, ale dość zwyczajnych. Jej cechy wyglądu są "średnie" i ten przymiotnik pasuje praktycznie do każdej cechy zewnętrznej panny Myers. Jest średniego wzrostu (166 centymetrów) i ma średnią figurę, bowiem jest szczupła i zgrabna, ale nie ma bombowych kształtów, od których nie da się oderwać wzroku. Ma średni rozmiar biustu, buta, średnie wcięcie w talii oraz średnio - długie nogi, a te cechy fizyczne pewnie wynikają z jej wzrostu, który warunkuje większość z nich. Jest średniakiem i musiała się z tym pogodzić, ale mimo tego lubi swoje ciało i wcale by nie chciała zmienić się w krzykliwą seksbombę.
Ma ciemne oczy. Ich tęczówki maja barwę głębokiego brązu, który wpada w gorzką czekoladę, a w odpowiednim sztucznym świetle czasem wydają się całkowicie czarne. Jej oczy są dzięki temu wyraziste, ale w zestawieniu z jasnymi oczami i cerą prezentują się chłodno. Ma dość jasna cerę, a naturalnie jest ciemną blondynką.
Posiada kilka małych tatuaży, ale nie rzucają się w oczy. Są to różne drobne symbole i napisy, które ma wytatuowane na rękach, ale nie zajmują dużej powierzchni ciała, gdyż Mallory lubi tatuaże, ale nie przepada za robieniem z siebie bohomaza na nogach. Jej styl ubioru jest dziewczęcy. Przeważają w jej szafie sukienki, spódnice i kobiece, ale niezbyt wysokie obcasy. Nie maluje się mocno, ale nierozerwalną częścią jej wizerunku jest gruba kreska eyelinera na górnej powiece.ciekawostki
✒️ Zdarzyło jej się wziąć udział w kilku castingach na reklamy i epizodyczne role w serialach, a nawet w paradokumentach. W dwóch odcinkach telenoweli "grała" w tłumie gapiów, więc i tak nikt jej nie rozpoznał, ale udało jej się zagrać w dwóch paradokumentach, z czego nie jest zadowolona i w trzech lokalnych reklamach, które nie rozniosły się na szczęście na cały kraj.
✒️ Należy do agencji modelek, ale rzadko zdarza się, żeby ktoś był nią zainteresowany, a ona nie stara się rozwijać swojej kariery modelki. Zapisała się do agencji głównie z powodu łatwiejszego dostępu do castingów reklamowych, w których można sporo zarobić.
✒️ Ma lekką astmę, która rzadko się odzywa.
✒️ Jej astmatyczne problemy łączą się przede wszystkim ze stresem. Mallory często zapomina, że ma jakieś schorzenie przewlekłe, ale w momentach uderzenia silnego stresu jako pierwsze dopadają ją duszności.
✒️ Boi się chodzić sama na różne spotkania i castingi. Ma do tego awersję, bo jako dziewiętnastolatka raz wybrała się na spotkanie w sprawie rzekomej sesji zdjęciowej, na której prawie została ofiarą gwałtu nieuczciwego "pracodawcy". Po tym zdarzeniu odechciało jej się próbować w modelingu.
✒️ Lubi czytać, ale nie przepada za dźwiganiem papierowych książek, więc w jej torebce zawsze znajduje się czytnik, a pamięć telefonu ma zapchaną różnymi e-bookami.
✒️ Jest niewierząca i fascynują ją kwestie związane z teologią i kościołem, szczególnie antagonistyczne teorie i różne zarzuty wobec kościoła. Dużo czyta na ten temat.
✒️ Wiele myśli, dużo analizuje i ma sporą wiedzę o tym, co ją ciekawi, ale boi się jej prezentować w dyskusji. Ale jeśli ktoś wda się z nią w rozmowę i poruszy jej śmiałość, może liczyć na pasjonującego rozmówcę!
✒️ Uwielbia koty.
✒️ Ma mnóstwo rzeczy. Jej szafli zapełniają różne duperele i inne bibeloty, które nigdy nie będą jej przydatne. Lubi wpadać do antykwariatów albo sklepów z ozdobami i wynosi z nich mnóstwo śmieci, takich jak figurki aniołków, kotów albo ozdobne pudełeczka itp.
✒️ Można jej zaimponować przebojowością i umiejętnością operowania słowem, nie drogimi gadżetami albo popularnością w otoczeniu szkolnym, studenckim albo zawodowym.
✒️ Ma talent do rysunku, ale rozwijała go tylko hobbystycznie.
✒️ Ma dobry słuch muzyczny i słyszy fałsze, linie melodyczne i umie czysto śpiewać, ale w tym też nigdy się nie rozwijała i nuty albo granie na instrumentach są dla niej czarną magią.
✒️Lubi wino. Każde. Czerwone, białe, słodkie, wytrawne, nieważne jakie! Jeśli chcesz ją upić albo nie wiesz, jaki jej sprawić prezent, butelka ciekawego wina będzie najlepsza.
✒️ Interesuje się sztuką w każdym wydaniu: muzyka, plastyka, ukochany teatr, film itp.

Odpowiedz
#2 (23.03.2019, 12:52 )
21 lat
studentka, czasem amatorsko gdzieś zagra
166 cm
nie ma

Skończone <3
Odpowiedz
#3 (23.03.2019, 14:39 )

karta zaakceptowana
witamy na forum
Courtney Marsh
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości