witaj w Yellowlair Oats
rejestracja  logowanie
yellowlair oats
north east england
Alexander Walker

#1 (29.10.2018, 23:06 )
31
Właściciel baru
187
brak

Alexander "Alex" Walker
informacje podstawowe
DATA URODZENIA:13.08.1987
MIEJSCE URODZENIA:Londyn
ZAWÓD:Właściciel małego baru
STAN CYWILNY:Kawaler
ORIENTACJA:Hetero


informacje dodatkowe
WYKSZTAŁCENIE:średnie
STATUS FINANSOWY: Bardzo dobry
JĘZYKI:angielski, niemiecki
DZIELNICA:tenements on the edge of the city center
ZWIERZĘTA:Brak
PROBLEMY ZDROWOTNE:Nieznaczna wada wzroku
przeszłość
Alex urodził się jako pierwsze dziecko Kate i Petera Walker. Kate od zawsze pisała, więc nikogo w rodzinie nie dziwił fakt, że ukończyła jeden z lepszych uniwersytetów w Londynie i dostała się do sławnej gazety The Times. Peter Walker był urzędnikiem miasta Londyn, odpowiedzialny za stronę administracyjną. Oboje stawiali na rozwój, inteligencje i dobre wychowanie. W tym duchu został wychowany Alex. Tradycyjne standardy życia zapewniały mu stabilność emocjonalną. Wiedział czym jest miłość z strony rodziców oraz wsparcie. Gdy miał zaledwie kilka lat został "starszym bratem". Kochał siostrę od zawszę i również z taką samą aktywnością opiekował się nią. W jego życiu za wiele się nie działo. Szkoła, lekcje gry na pianinie, imprezy. Tak aż do studiów.
Na pierwszym roku architektury poznał Lili, niby przeciętną piękność, niby zwykłą koleżankę. Wszystko tak mu się wydawało. Czuł się w jej towarzystwie bardzo korzystnie, rozmawiali o wszystkim i niczym. Sam nie wiedział kiedy zamieszkali razem. Chyba otrzeźwieniem tego cudownego czasu były dwie kreski na teście ciążowym Lili. To wydarzenie zmieniło tą dwójkę. Alex zdał sobie sprawę, że kocha Lili, był gotowy do stania się ojcem. Miał zaledwie 24 lata, a już planował ich przyszłość, kupował pierścionek zaręczynowy oraz rzeczy dla dziecka. Był szczęśliwy, jednak jedynie on. Lili całkowicie się zmieniła, albo dopiero zobaczył tą inną twarz dziewczyny. Stała się zazdrosna, jednocześnie odrzucając każdą jego dobrą wolę. Raz w kolejnej kłótni wykrzyczała, że nie chce tego dziecka. Alex dużo był wstanie jej wybaczyć jednak nigdy nie wybaczył jej zażycia garści tabletek pod jego nieobecność. Były to silne tabletki na ciśnienie. Stało się to gdy była już w siódmym miesiącu ciąży. Dostał wtedy telefon, gdy był w pracy. Nigdy jeszcze o nikogo tak się nie bał jak wtedy, gdy jechał samochodem do szpitala, jak w tym momencie.
Nie pamięta dokładnie słów lekarza na tym cichym korytarzu. Jego mała córeczka nie żyła, a Lili walczyła o życie. Cały świat mu legł. Nikt nie chciał wierzyć w to co się stało. Nigdy nie był wstanie pogodzić się z żałobą, bo naprawdę pragnął tego dziecka.
Jednak był przy Lili każdego dnia, nie chciał aby została sama. Nie wierzył w jej próbę samobójczą. Owszem mieli gorszy czas ale przecież ją znał i kochał. Jak bardzo znów się mylił, dowiedział się dopiero gdy otworzyła oczy. Z trudem powiedział jej o śmierci córeczki, wtedy na jej ustach pojawił się wielki uśmiech i ulga. Czuł się zdradzony i oszukany. Był to kolejny cios. Usłyszał z jej ust tyle złych słów, które zapadły mu w pamięci.
Następne miesiące kompletnie zniszczyły mu jego ambicje i plany na życie. Zawalił najważniejsze egzaminy na studiach, stracił pracę. Został jedynie z mieszkaniem, które kupili mu rodzice, samochodem oraz pieniędzmi które odłożył na najbliższą przyszłość córki oraz ślub. Sprzedał wszystko co tylko mógł i bez pożegnania wyjechał z Londynu do Yellowlair Oats. Chciał się odciąć od tamtego świata. Wtedy przypomniał sobie o swoim pragnieniu, aby otworzyć niewielki bar. Przeliczył wszystko, kupił malutkie mieszkanie, a wszystkie pieniądze zainwestował w bar. Nie było lekko, sam na początku robił wszystko sam. Tworząc bar, zatrudnił się w różnych miejscach byle tylko się utrzymać. Udało się od 2 lat ma upragniony bar. O dziwo radzi sobie w nim naprawdę dobrze. Stał się on miejscem dla wielu osób. Odniósł sukces.
Natłok obowiązków,  zagnały go wręcz do pracoholizmu jednak woli to niż wspomnienia. Obecnie jest na etapie rozwijania dalej swojej pasji, muzyki. Zgadał się z kilkoma kumplami i stworzyli mały zespół. Całe swoje emocje spisuje w tekstach, muzyce.
więzy krwi
RODZICE:Kate i Peter, oboje żyjący
RODZEŃSTWO:Młodsza siostra
DZIECI:Brak
DALSZA RODZINA:Jakaś tam jest


miłość
STATUS ZWIĄZKU:Samotny
PARTNER:Brak
BYLI PARTNERZY:Lili - była narzeczona


psychika
TYP OSOBOWOŚCI:cichy, miły, odpowiedzialny
ZABURZENIA:czasami się jąka w stresie
PRIORYTETY:rodzina, bar, muzyka
GRUPY:Merkury


opis charakteru
Od zawsze raczej należał do tych spokojnych osób. Zawsze był wstanie każdego wysłuchać choć czasami nie potrafił dać dobrej rady. Bardzo często zdarza mu się nerwowo rechotać, lub zmieniać poważną rozmowę w jeden wielki żart. Jest typem wstynisia. Potrafi kochać jednak po Lili, nie był w poważniejszym związku. Uwielbia chodzić na piwo z znajomymi.
na pierwszy rzut oka
WZROST:187
POSTURA:przeciętna, brak widocznych mięśni ale nie jest wątłym szczypiorkiem
KOLOR OCZU:niebieskie
KOLOR WŁOSÓW:czarne
CECHY CHARAKTERYSTYCZNE:charakterystyczne włosy, lekki zez gdy się denerwuje oraz nachodząca jedynka na drugą jedynkę


opis wyglądu
Alex od wielu lat walczył o obecny wygląd. Kiedyś był bardzo zaniedbanym nastolatkiem z trzy cyfrową wagą. Obecnie jest szczupły, zdarza mu się poćwiczyć ale bez przesady. Często jego włosy wyglądają jakby trafił w niego piorun od ciągłego nerwowego przeczesywania ich. Ma bardzo niebieskie oczy. Czasami nosi dwudniowy zarost, a jak mu odbije to zapuszcza większy ale zawsze twierdzi że to ostatni raz. Gdy się uśmiecha ma urocze dołeczki w policzkach. Na co dzień zazwyczaj ubiera Converse, czarną koszulkę, jakąś bluzę i dżinsy.


Odpowiedz
#2 (29.10.2018, 23:55 )

karta zaakceptowana
witamy na forum
James Moore
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości