witaj w Yellowlair Oats
rejestracja  logowanie
yellowlair oats
north east england
6. Wiadomości z Yellowlair Oats (Boże Narodzenie 2018)

#1 (22.12.2018, 06:56 )

WIADOMOŚCI Z YELLOWLAIR OATSŚwiąteczna aura

Dla jednych kicz, dla innych kwintesencja grudniowej magii! Ulice Yellowlair Oats zajaśniały tysiącami wielobarwnych światełek - miasto postarało się o tchnięcie bożonarodzeniowego ducha w serca mieszkańców! Centrum błyszczy setkami świątecznych ozdób, na rynku stanęła wielka choinka, a uliczne lampy spowiła plątanina magicznych światełek. Na elewacjach kamienic, bram oraz sklepowych wystawach oczy cieszą błyszczące renifery, choinki, bombki i inne urocze kształty. Mieszkańców zachęcamy do wieczornego spaceru po Main Street - ten widok potrafi zmiękczyć serce każdego Grincha!


Święta w The Crescent Theatre

Specjalnie na okres świąteczny teatr w Yellowlair Oats przygotował repertuar, który zadba o świąteczny nastrój najmłodszych. Na dzieci czeka świąteczna pantomima, nieśmiertelny Ebenezer Scrooge w adaptacji "Opowieści wigilijnej" Charlesa Dickensa oraz uroczy Bałwanek z książeczki Raymonda Briggsa - zapraszamy nie tylko rodziny z dziećmi, teatralne adaptacje nieśmiertelnych powieści zachwycą każdego!


Wielkie obniżki

Jak co roku, 26 grudnia sklepy zaroją się od łowców okazji. Tradycyjny Boxing Day ze swymi poświątecznymi wyprzedażami dotrze również do Yellowlair Oats - każdy kto nie zdążył zrobić sobie prezentu przed świętami, tego dnia może nadrobić zaległości bez obciążania kieszeni. John Lewis Department Store i ulokowane przy rynku sklepiki szykują duże przeceny! Niektóre kawiarnie i restauracje dołączają się do Boxing Day, tego dnia oferując przeróżne rabaty.


Sylwester w Newcastle

Pomijając małe zabawy w poszczególnych lokalach w mieście oraz pokaz fajerwerków na rynku, Yellowlair Oats nie oferuje w tym roku dużej imprezy Sylwestrowej. Spragnieni zabawy noworocznej mogą jednak udać się do Newcastle Upon Tyne, które w tym roku oferuje moc sylwestrowych wrażeń. Seven Stories, the National Centre for Children’s Books zaprasza rodziny z dziećmi na interaktywną zabawę przybliżającą najmłodszym tradycje sylwestrowe z całego świata oraz na popołudniowy pokaz fajerwerków. Dorośli mogą spędzić wieczór na zabawie, którą przewidziano w hali Sage Gateshead - koncerty brytyjskich i zagranicznych gwiazd oraz pokazy pirotechniczne ucieszą sylwestrowiczów zarówno obecnych na miejscu, jak i siedzących przed telewizorami.


Inicjatywa schroniska

Imponujące pokazy fajerwerków są sylwestrową tradycją, lecz dla naszych czworonożnych przyjaciół mogą stać się prostą drogą do piekła. Schronisku w Yellowlair Oats nie udało się wywalczyć w tym roku zakazu oficjalnych pokazów sztucznych ogni, więc pragnąc pomóc cierpiącym w Sylwestra zwierzętom, podobnie jak w Bonfire Night oferuje bezpłatną pomoc. Przed Sylwestrem można udać się do schroniska po darmowe środki uspokajające dla pupila, a 31 grudnia i 1 stycznia działać będzie infolinia dla każdego, kto będzie potrzebował pomocy w uspokojeniu wystraszonego zwierzaka.Jeśli jesteś zainteresowany rozwinięciem wątków podanych w wiadomościach bardziej niż tylko luźnym nawiązaniem do nich w postach, zachęcamy, byś zgłosił się z tym do jednej z osób pełniących funkcję MG.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości