witaj w Yellowlair Oats
rejestracja  logowanie
yellowlair oats
north east england
Same smaczne kąski

#1 (17.03.2019, 17:24 )
30
biegam z bronią
170
i piję w samotności

[Obrazek: giphy.gif]
Kimberly Patterson, 30 letnia policjanta na przymusowym urlopie. Urodziła i wychowała się w Yellowlair Oats, w wieku 24 lat przeprowadziła się do Nowego Jorku aby tam zacząć karierę policjantki. Niestety po wyjeździe urwała kontakt ze znajomymi i rodziną. Wraca po 6 latach do miasta, po kilku ważnych wydarzeniach zrozumiała, że rodzina jest najważniejsza. Nie nacieszyła się nią. Babcia, która wychowywała ją i jej młodszą siostrę zmarła kilka tygodni temu. 
Więc aby życie miało smaczek poszukuję: 

[Obrazek: tumblr_oghv98uvoq1v1jtv1o2_250.gif]
  • MŁODSZA SIOSTRA (22-26 lat)
Kim miała świetne relacje z siostrą, po mimo tego, że dziewczyny dzieliła dość spora różnica wieku dobrze się dogadywały. Były dla siebie najlepszymi przyjaciółkami, które mogły zawsze liczyć na siebie. Młoda wiecznie podkradała ubrania starszej siostrze, a ta udawała, że tego nie widzi. Najlepszy duet, który niestety się rozpadł. Młodsza siostra ma straszny żal do Kim, że wyjechała i nie odzywała się tyle lat. Wkurza ją też jej powrót i grania wspaniałej starszej siostry. 

[Obrazek: tumblr_inline_p84jvohG5g1rpoosj_250.gif]
  • NAJLEPSZA PRZYJACIÓŁKA (28-30 lat)
Znają się od dzieciństwa, serio. Ich domy dzieliła tylko ulica. Niemal od pierwszej chwili złapały ze sobą dobry kontakt, ich przyjaźń nie była taką zwykłą, która kończy się po przedszkolu. Łączyło je naprawdę wiele, rozumiały się bez słów. Były kompankami przez wiele lat. Kontakty zerwały się w momencie kiedy Kim wyjechała. Niby ze sobą rozmawiały ale z dnia na dzień Patterson przestała odbierać telefony. Przyjaciółka była dla niej niemal jak siostra bliźniaczka jedna czuł ból drugiej i na odwrót. Kimberly chce to wszystko naprawić za wszelką cenę. 

[Obrazek: tumblr_p0nkg6ids81s9zzelo4_250.gif]
  • BYŁA MIŁOŚĆ (30-38 LAT)
Pracowała jako barmanka w miejscowym barze. Nie dość, że serwowała najlepsze drinki w mieście to w dodatku była świetnym słuchaczem. I tak właśnie to się zaczęło, mężczyzna miał zły dzień, pojawił się w barze gdzie pracowała Kim. Od słowa do słowa, było wesoło, szczerze i czuć było chemię na kilometr. Kilka tygodni bawili się w takie podchody. Był od niej starszy co bardzo ją kręciło. Byli ze sobą dwa lata, ale pewnego dnia Kim pojawiła się u progu jego drzwi i oświadczyła, że wyjeżdża. Poleciała za marzeniami i lepszym życiem. Zachowała się totalnie samolubnie. Zostawiła go, samego. A to niby miłość jej życia. 

[Obrazek: 5KeQ.gif]
  • POD JEDNYM DACHEM (32-40 lat)
Obije padli ofiarą jakiegoś nikczemnego oszusta. W zasadzie to jej babcia i owy "współlokator". Ktoś wykorzystał biedną chorą staruszkę, która łatwowiernie podpisała papiery odnośnie "sprzedaży" domu. Lawina runęła po śmierci staruszki. Nowy właściciel domu sprzedał posiadłość jakiemuś facetowi, który przeprowadził się do nowego gniazdka tego samego dnia co Kim. Żadne z nich nie chce się wyprowadzić bo uważają, że są właścicielami domu. Są kompletnie różni, wiecznie się kłócą i nie potrafią dogadać. DODATKOWE INFORMACJE:
  • Zależy mi na osobach, które grają i nie uciekają z forum. Nie naciskam na milion postów dziennie, ale jeden to byłoby już coś! 
  • Wiek postaci podany, w tych widełkach można wybierać wiek postaci. Nie więcej i nie mniej niż przewiduje podział. 
  • Wyglądy są tylko moimi propozycjami, zawsze możemy się dogadać. 
  • Zapraszam na pw bądź pod post! 
Odpowiedz
#2 (17.03.2019, 18:24 )
20 lat
na razie bezrobotny obibok
162 cm
samotna

Ojejku. Przeczytałam poszukiwania i pomyślałam o stworzeniu  męskiej postaci pod Kim, ale post na dzień to nie moje tempo 💔
Odpowiedz
#3 (17.03.2019, 19:26 )
30
biegam z bronią
170
i piję w samotności

W sensie? Za dużo, za mało? :)
Odpowiedz
#4 (17.03.2019, 20:30 )
41 lat
obecnie wściekła po utracie pracy
169 cm
dziękuję, postoję

Kurde, też bym przygarnęła jakiegoś faceta z ustaloną relką, ale nie wyrobiłabym ;( Dlatego tak na wstępie zapytam, co jest dla Ciebie zbyt wolnym tempem, żeby później nie wyszło, że się zgadamy i zaczniemy, a obie będziemy się męczyć xD
Odpowiedz
#5 (17.03.2019, 22:44 )
19 lat
uczennica i wolontariuszka w schronisku
158 cm
chciałaby kogoś, ale nie znajdzie

Młodsza siostra? :D
Ale przyznaję bez bicia, że na codzienne odpisy nie mam szans.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości