witaj w Yellowlair Oats
rejestracja  logowanie
yellowlair oats
north east england

Puk, puk!

#1 (10.04.2019, 18:01 )
21 lat
studentka, czasem amatorsko gdzieś zagra
166 cm
nie ma

[Obrazek: carmella-gthumb-gwdata1200-ghdata1200-gfitdatamax.jpg]

Mallory...
To młoda dziewczyna, która przyjechała do Yellowlair Oats z Oxfordu. Mieszka na 10 Hardwick Street w Kindly Angles i studiuje aktorstwo na uniwersytecie w Newcastle Upon Tyne. Przebywa w Yellowlair Oats dopiero od kilku miesięcy, ale zadomowiła się tu i mimo że potrzebuje dojazdów na uczelnię nie chce przenosić się stąd do Newcastle.

Rodzina...
Jest dla niej trudnym tematem. Wychowała się w rodzinie, która nie rozumiała jej artystycznych zapędów i uważała je za bzdury, z których dziewczyna kiedyś wyrośnie. Nie wyrosła. Po wyprowadzeniu się z Oxfordu prawie nie ma z nimi kontaktu. Poza rodzicami ma starszą siostrę, Melanie, z którą nigdy nie znalazła wspólnego języka.

Znajomi i przyjaciele...
Trochę ich było! Mallory to introwertyczka, ale za sprawą wysokiej aktywności życiowej poznała wielu wspaniałych ludzi. W Oxfordzie przez kilka lat udzielała się w amatorskim kole teatralnym, w którym poznała wiele bratnich dusz. Mnóstwo ciekawych osobistości poznała też na castingach do reklam i będąc statystką w serialach albo pracując na innych aktorskich chałturach. Ma także kilka koleżanek-młodych modelek, bowiem należy do agencji modelek, choć nie planuje rozwijać się w tym kierunku. Bardzo mało za to ma znajomych ze szkół, do których chodziła.

W Yellowlair Oats...
Tutaj zadomowiła się, ale wciąż nie zna zbyt wielu osób. Sąsiedzi są jej obcy, a w Newcastle nie nawiązała jeszcze przyjaźni na uczelni. Przygarnę dla Mallory każdy rodzaj znajomości. Pozytywne, negatywne, przelotne, bliższe, dalsze i co wam się zamarzy! Jestem otwarta na różne pomysły, które mogą (lecz nie muszą) nawiązywać do wcześniejszych akapitów, które dałam tytułem wstępu (rodzina, starzy znajomi) albo na coś nowego tworzonego od zera. Mallory zaprzyjaźni się z każdym (prawie :P) <3
Odpowiedz
#2 (12.04.2019, 14:17 )
19 lat
uczennica i wolontariuszka w schronisku
158 cm
chciałaby kogoś, ale nie znajdzie

Ja chętnie zaproponuję Emmę na jakąś znajomość z Yellowlair Oats 😀
Odpowiedz
#3 (12.04.2019, 16:57 )
21 lat
166 cm
nie ma

@Emma Shepperd 
Napisałam tu: http://ylo.pl/showthread.php?tid=12&pid=18879#pid18879 i jeśli chcesz ustalić coś dokładniej, to napisz na Discordzie. Jeśli nie to wbijaj od razu :)
Odpowiedz
#4 (12.04.2019, 20:35 )
25 lat
kelnerka w The Cavern Pub
172 cm
raczej nie szuka

Czytałam KP Mallory i myślę, że dziewczyny powinny się dogadać :D Courtney interesuje się sztuką i kocha teatr, więc możliwe, że spotkały/spotkają się w teatrze i rozwinie im się znajomość?
Odpowiedz
#5 (13.04.2019, 16:44 )
23 lata
student, dorabia sprzedając w The Riff
180 cm
spotyka się z Roxanne

Kogoś ode mnie bym zaproponowała :D mam Paula i jeszcze @Maisie Thompson - nie wiem, czy z Maisie coś by wyszło, ale może Paul? Chyba że jakaś relka mniej pozytywna, bo do niej Maisie na pewno się nada... ;)
Odpowiedz
#6 (17.04.2019, 19:51 )
21 lat
początkująca studentka prawa
178 cm
sama i zraniona przez Jamesa

Harriet nada sie na coś? :P
Odpowiedz
#7 (19.04.2019, 01:02 )
26 lat
mechanik samochodowy
185 cm
wolność kocham i rozumiem

Zarzucę Angusem, a co! C:
Odpowiedz
#8 (19.04.2019, 20:13 )
22 lata
pomoc domowa
168 cm
chyba znowu sama...

I ja również się zgłoszę! :D Myślę, że charakter Mallory powinien przypaść do gustu Roxanne, więc może wyjdzie z tego przyjaźń? Może być znajomość trwająca już, a może wypaść coś nowego, jak wolisz.
Odpowiedz
#9 (23.04.2019, 06:36 )
21 lat
Studentka
170 cm
Samotna

Też się zgłoszę 😁 Chwilowo brak mi pomysłu, ale dziewczyny powinny znaleźć wspólny język.
Odpowiedz
#10 (23.04.2019, 17:18 )
21 lat
166 cm
nie ma

@Courtney Marsh jestem za, bo takich znajomości nigdy za wiele! <3 Może dziewczyny spotkają się podczas premiery kameralnej sztuki, która nie ściąga więcej niż garstki zainteresowanych, żeby zwiększyć prawdopodobieństwo, że się zauważą i zagają rozmowę?
@Paul Glockler mogą być oboje :D Mam taki pomysł, że z Maisie mogą mieć scysję w jakimś publicznym miejscu jak autobus i w przyszłości nie będą pałać radością na swój widok. Paula Mallory może poznać wchodząc do Riffu. Mallory interesuje się też muzyką, więc może wpaść, żeby przejrzeć płyty z premierami muzycznymi.
@Harriet Rathbone oczywiście! Przeglądałam Twoje tematy i rzuciło mi się w oczy, że Harriet szukała współlokatora? Co powiesz na to, żeby dziewczyny były współlokatorkami w przeszłości, ale im nie wyszło? To pasuje do obecnej sytuacji Mallory, do której ma dołączyć współlokatorka (Tabitha), więc ich wspólna przygoda mogła skończyć się wyprowadzką Mallory. Mam też pytanko czy Sinead jest znanym muzykiem, bo Mallory może ją kojarzyć :D
@Angus Warren Angus jest fanem muzyki? Więc na pewno się dogadają! <3 Mallory jest studentką, więc za biedna na samochód, ale co powiesz na małą naprawę skutera? No i pomyślałam też o znajomości z Jamesem, którego Mallory powinna dobrze kojarzyć, bo interesuje się muzyką :D
@Roxanne Thain większość ustalam jako znajomości "od zera", więc może coś trwającego? Widziałam Rox w teatrze. Co powiesz na to, żeby tam się spotkały i obecnie już kolegowały?
@Bethanie Everly też nie mam na razie pomysłu, ale możemy uznać, że już się znają :D
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości