witaj w Yellowlair Oats
rejestracja  logowanie
yellowlair oats
north east england

Puk, puk!

#11 (23.04.2019, 20:47 )
21 lat
początkująca studentka prawa
178 cm
sama i zraniona przez Jamesa

To jest dobry pomysł! ❤️ Harriet długo szukała współlokatora i ciągle nie potrafiła się dogadać gdy już przyszło do mieszkania, więc będzie idealnie. Domówimy resztę na Discordzie? Tam będzie szybciej niż za pośrednictwem forum. 
Sine obecnie jest popularna, bo uczestniczyła w solowym albumie Jamesa, więc obecnie tak. Ale zanim u niego wystąpiła to była tylko akustykiem i dźwiękowcem, a obecnie chce wycofać się z rynku muzycznego, więc długo na szczycie nie pobędzie. Ale oczywiście Mallory ma możliwość, żeby ją kojarzyć 😁
Odpowiedz
#12 (24.04.2019, 18:04 )
22 lata
pomoc domowa
168 cm
chyba znowu sama...

Jestem za 😁 Ciągle rozgrywanie nawiązywania nowych znajomości jest nudne xD Może omówimy szczegóły na Discordzie?
Odpowiedz
#13 (25.04.2019, 11:40 )
27 lat
malarz
185 cm
miał być ślub...a został sam

Hejka! Zaproponuję znajomość z Charliem, bo po sąsiedzku. :D Mogę także podrzucić resztę mojej czteroosobowej gromadki, jeżeli tylko coś będzie pasować.
[Obrazek: XBfXQOo.jpg]
Odpowiedz
#14 (26.04.2019, 02:39 )
26 lat
mechanik samochodowy
185 cm
wolność kocham i rozumiem

Naprawa skutera to dobry pomysł c: Możesz od razu wpadać do jego warsztatu: http://ylo.pl/showthread.php?tid=1175
Z Jamesem też mogą się poznać, jasne c: Tylko tu nie mam pomysłu, więc możesz napisać na Discordzie albo coś się tutaj obmyśli xD
Odpowiedz
#15 (02.05.2019, 18:44 )
25 lat
kelnerka w The Cavern Pub
172 cm
raczej nie szuka

Taki pomysł bardzo mi się podoba! Zaczynamy? :D
Odpowiedz
#16 (11.05.2019, 15:10 )
23 lata
student, dorabia sprzedając w The Riff
180 cm
spotyka się z Roxanne

Jestem na tak w obu pomysłach :D Masz teraz czas i chęć na rozpoczęcie któregoś wątku?
Odpowiedz
#17 (15.05.2019, 08:43 )
21 lat
studentka, czasem amatorsko gdzieś zagra
166 cm
nie ma

@Harriet Rathbone odezwę się na Discordzie :D
@Roxanne Thain oki, napiszę!
@Charlie Jacobsen sąsiedzkich znajomości nigdy za wiele :D Z pozostałych postaci Mallory powinna kojarzyć Yaela (niekoniecznie znać osobiście), jeśli jest artystą żyjącym ze sztuki i mającym swoje wystawy albo pracownię. To są jej artystyczne klimaty :D
@Angus Warren odezwę się na Discordzie :D W warsztacie zacznę jak najszybciej, gdy znajdęmmoment i siądę do postów.
@Courtney Marsh zaczniesz? ;P
@Paul Glockler w tym momencie nie mam zbyt wiele czasu więc nie zacznę od razu, ale jeśli Ty masz moment to wybierz którą postacią pasuje Ci coś obecnie zacząć i oznacz mnie w poście :D
Odpowiedz
#18 (23.05.2019, 15:30 )
21 lat
Studentka
170 cm
Samotna

To ja się odezwę na Discordzie, żeby dogadać jakieś szczegóły 😀
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości