witaj w Yellowlair Oats
rejestracja  logowanie
yellowlair oats
north east england

Everybody's somebody

#1 (20.04.2019, 15:51 )
29 lat
magazynierka
174 cm
cycki jej w głowie

Krótko i bez ogródek - Daisy jest rodowitą mieszkanką Yellowlair Oats, nigdy jeszcze nie wyjeżdżała stąd na dłużej niż (często wymuszony przez pracodawcę) czas urlopu. Jest lesbijką o usposobieniu chłopczycy, stąd w jej gronie przyjaciół większość jest płci męskiej - i tych właśnie głównie poszukuję! Nie oznacza to, że zamierzamy dyskryminować płeć piękną, tą również zapraszam, miejsce znajdzie się dla każdego chętnego ❤️
Razem na pewno uda nam się ustalić coś ciekawego! ✌️
Odpowiedz
#2 (21.04.2019, 12:41 )
25 lat
studentka leśnictwa, dorabia w Mulberry
170 cm
Rozglądam się!

Vivienne to może nie jest do końca chłopczyca, ale ma dość mocny charakter i wydaje mi się, że dziewczyny mogą się dogadać 😁 Coś gdzieś może?
Odpowiedz
#3 (22.04.2019, 16:53 )
23 lata
ambitnie studiuje biochemię
184 cm
dużo koleżanek, mało odwagi

Terence chce kumpla w spódnicy! Mieszka tu na stałe od około 2 lat, ale jego ojciec pochodzi z Yellowlair i tutaj mieszkała jego babcia, do której jako dzieciak często przyjeżdżał na wakacje, tak że Daisy może go pamiętać z dzieciństwa, na przykład jako upierdliwego dzieciaka, który truł jej dupę pod trzepakiem xD (tylko propozycja, to mi wpadło do głowy :P).
Odpowiedz
#4 (23.04.2019, 23:11 )
29 lat
magazynierka
174 cm
cycki jej w głowie

@Vivienne Thompson bardzo chętnie! <3 Możemy coś rozegrać, jeżeli masz tylko chęć :D

@Terence Douglas nietykalność na podwórku gwarantowana xD I spoko, mi jak najbardziej odpowiada! Będą sobie teraz ze śmiechem wspominać dawne czasy. No i tu podobnie, jak masz ochotę to możemy coś zagrać :D
Odpowiedz
#5 (26.04.2019, 17:47 )
22 lata
pomoc domowa
168 cm
chyba znowu sama...

To ja też się zgłoszę, a co! :D
Odpowiedz
#6 (28.04.2019, 18:39 )
29 lat
magazynierka
174 cm
cycki jej w głowie

@Roxanne Thain bardzo mi miło! ❤️ chętnie przygarnę Roxanne do grona przyjaciół Daisy ^^ może dziewczyny mogły poznać się na jakimś koncercie? Daisy na ogół słucha co prawda nieco lżejszej muzyki, ale to raczej nic nie szkodzi, trzeba poszerzać horyzonty :D 
Odpowiedz
#7 (30.04.2019, 16:10 )
23 lata
ambitnie studiuje biochemię
184 cm
dużo koleżanek, mało odwagi

A pewnie, możemy lecieć na fabułę :D
Odpowiedz
#8 (30.04.2019, 22:28 )
29 lat
magazynierka
174 cm
cycki jej w głowie

@Terence Douglas to dogadamy się na Discordzie, jak będzie chwila <3
Odpowiedz
#9 (05.05.2019, 08:04 )
22 lata
pomoc domowa
168 cm
chyba znowu sama...

Spoko pomysł 😁 Może być też na odwrót i Rox może być na koncercie, na który zaciągnęli ją znajomi, na przykład. Ale to bez większego znaczenia, która poszła na koncert inny niż jej gusta, bo pomysł na nawiązanie znajomości bardzo dobry w przypadku Rox, bo ona ciągle po różnych koncertach biega xD
Odpowiedz
#10 (05.05.2019, 18:34 )
27 lat
studentka medycyny
172 cm
po co się z kimś wiązać?

Yvonne to bezdenny pustak, który nie lubi i gardzi dziewczynami takimi jak Daisy (luźne ciuchy, zamiast strojenia się w fatałaszki itd) i do tego ma rodzinę w Yellowlair Oats (Kathleen i jej bliskich), więc bywała tutaj od dzieciństwa. Dziewczyny mogą się nie lubi, a że Yv jest głupia to może wyjdzie z tego coś zabawnego... xD
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości