witaj w Yellowlair Oats
rejestracja  logowanie
yellowlair oats
north east england
Cassandra Murphy

#1 (18.08.2019, 20:55 )
20
Studentka Filozofii i Socjologii
165
Wolna

Cassandra Murphy
informacje podstawowe
DATA URODZENIA:14.10.1999
MIEJSCE URODZENIA:Paryż
ZAWÓD:Studentka Filozofii i Socjologii
STAN CYWILNY:Panna
ORIENTACJA:Heteroseksualna


informacje dodatkowe
WYKSZTAŁCENIE:Średnie
STATUS FINANSOWY:Przeciętny
JĘZYKI:Angielski, Francuski
DZIELNICA:Sullen Hides
ZWIERZĘTA:Pies Sherlock
PROBLEMY ZDROWOTNE:Brak
przeszłość
Historia Cassandry Murphy rozpoczęła się zimą, kiedy to para dorosłych już ludzi zdecydowała się na poczęcie maleństwa. W końcu nastał ten wielki dzień - 14 października, w którym dziewczynka po raz pierwszy ujrzała świat. Warto wspomnieć, że mimo iż rodzice Cassandry byli rodzonymi brytyjczykami, ich córka narodziła się w Paryżu, gdzie spędziła wczesne lata swojego życia i ukończyła szkołę elementarną. Po tym wszystkim rodzina zdecydowała się powrócić do Yellowlair Oats - ich rodzinnego miasta. Początkowo Cassandra miała problem z odnalezieniem się w szkole, gdyż system edukacji we Francji znacząco różnił się od tego brytyjskiego. Mimo wszystko z czasem dostosowała się do społeczeństwa, a nawet udało jej się zdobyć paru przyjaciół. Kiedy skończyła 15 lat nastąpił przełom - prawdę mówiąc nie tylko jeden. Z przyjemniejszych spraw - znalazła swoją pierwszą, nastoletnią miłość. Być może nie był to najdłuższy i najszczęśliwszy związek jaki dane było przeżyć, aczkolwiek wiąże się on z masą przyjemnych wspomnień, które nie są warte pożałowania. Oprócz tego do rodziny dołączył kolejny członek - Cassandrze urodziła się siostrzyczka. Starsza Murphy od zawsze marzyła o młodszym rodzeństwie, więc kiedy tylko dowiedziała się o ponownej ciąży matki, niemal skakała z radości po całym pokoju. Cóż można jeszcze rzec - oprócz tego, że młoda Murphy była niesamowicie podobna do Cassandry, to okazała się naprawdę inteligentnym dzieckiem. Szczęście spowodowane pojawieniem się Camili nie trwało zbyt długo, bo po miesiącu Cassandra znalazła coś, co znacząco wpłynęło na jej dalsze losy. Kartkę ze szpitala. Kartkę, na której wyraźnie został potwierdzony nowotwór trzustki, a u góry małymi literami napisano: Jonathan Murphy. Do przewidzenia więc było, że wkrótce straci jedną z najważniejszych osób, jakie dane jej było mieć. Jak przypuszczała - tak się stało. Trzy lata później, co było bardzo dobrym wynikiem jak na kogoś z tak szybko postępującą chorobą. Problem był w tym, że Camila była jeszcze młoda i nic nie rozumiała. Jak dorośnie, to nawet nie będzie tego pamiętała. Co wiąże się z tym, że nawet nie będzie jej dane porozmawiać z tatą gdzie indziej niż na cmentarzu, a prawdę mówiąc nie ma chyba nic gorszego niż utrata rodzica w czasie, gdy nie jesteśmy niczego świadomi.
Rok po tym nieszczęsnym wydarzeniu Cassandra ukończyła College zdając A levels i rozpoczęła studia na wydziale socjologii i filozofii. W związku z tym aby ułatwić sobie docieranie do uczelni, wyprowadziła się z małego domku jednorodzinnego leżącego w Suburbs do Sullen Hides. Po roku studiowania dziewczyna dla towarzystwa kupiła sobie psa - ot co - a żeby było śmieszniej, na cześć swojego ulubionego serialu nazwała go Sherlock. Oprócz tego nieistotnego faktu nic w jej życiu się nie zmieniło, a Cassandra stale mieszka w kamienicy leżącej w Sullen Hides. 
więzy krwi
RODZICE:Jonathan i Eleanor Murphy
RODZEŃSTWO:Camila Murphy
DZIECI:Brak
DALSZA RODZINA:Katherine, Emily i Louis Reese - wujostwo


miłość
STATUS ZWIĄZKU:Wolna
PARTNER:Brak
BYLI PARTNERZY:Harry Roberts


psychika
TYP OSOBOWOŚCI:Introwertyczka
ZABURZENIA:Brak
PRIORYTETY:Sprawianie radości innym ludziom, dążenie do spełnienia marzeń
GRUPY:50% Neptun, 30% Jowisz, 20% Wenus


opis charakteru
Cassandra należy do raczej nieśmiałej grupy osób, które o wiele bardziej wolą zostać w domu z psem i pooglądać Sherlocka niż wychodzić do klubów i zapijać się w trupa. Nie oznacza to jednak, że nie umie się bawić i nigdy nie była na żadnej imprezie. Każdemu zdarzają się momenty, kiedy mimo wszystko zaczynasz czuć się samotnie, więc wychodzisz do ludzi. Domówki wśród najbliższej grupy przyjaciół zdarzały się bardzo często, przez co dziewczyna jest raczej obeznana w tym temacie. W relacji w ludźmi jest bardzo empatyczna i od zawsze stawiała wszystkich, szczególnie najbliższych jej sercu ponad siebie. Niekiedy przeradza się to też w wadę, bo potrafi tak zatracić się w pomaganiu komuś, że całkowicie zapomina o swoich potrzebach i o tym, że czasami jednak warto na chwilę stać się egoistką i zadecydować tak, by było dobrze również dla niej. Większość jej decyzji jest raczej... spontaniczna. Prawdę mówiąc jest dorosłym dzieckiem, które dalej jest wieczną 16-latką, przez co raczej ciężko podejmować jej racjonalne i dojrzałe działania. Często z tego powodu ulega innym w wielu kwestiach, co nie zawsze ma pozytywne skutki. Można nawet powiedzieć, że jest zbyt dobra i zbyt naiwna na ten świat. 
Od małego dąży do spełniania swoich największych marzeń, którymi aktualnie jest ukończenie studiów i założenie wielkiej, szczęśliwej rodziny. Po części też dlatego niesamowicie mocno kocha Camile i stara się spędzać z dziewczynką jak najwięcej czasu przy wspólnej zabawie. U innych ludzi ceni sobie szczerość i wyrozumiałość, bo nie oszukujmy się - to drugie jest konieczne, jeśli chce się naprawdę zrozumieć Cassandrę. Dziewczyna jest miła i przyjaźnie nastawiona do każdej istoty żywej stąpającej po Ziemi, ale czasem z czystej przyjaźni lubi sobie pożartować z kogoś lub rzucić ironicznym zdaniem. Doskonale potrafi wysłuchiwać problemów innych i zawsze poratować jakąś dobrą radą - nie bez powodu znalazła się na socjologii - wszystko to czyni ją niesamowicie wierną i oddaną przyjaciółką, na którą zasługuje większość ludzi.
na pierwszy rzut oka
WZROST:165cm
POSTURA:Szczupła
KOLOR OCZU:Szaro-niebieskie
KOLOR WŁOSÓW:Ciągle się zmienia, aktualnie blond
CECHY CHARAKTERYSTYCZNE:Brak


opis wyglądu
Jednym z niewielu plusów Cassandry na pewno jest to, że nie grzeszy urodą. Jest raczej szczupłą i drobną, a przy tym dosyć niską dziewczyną. Prawdę mówiąc nie posiada zbyt wielu "kobiecych krągłości", ale to nie znaczy, że nie ma żadnych atutów. Jej sylwetka z pewnością spodoba się wielu ludziom, którzy wolą delikatniejsze dziewczyny. Cera Cassandry jest zdecydowanie zadbana, a przy tym dość blada, co ładnie kontrastuje z jasnymi, krótkimi włosami i szaro-niebieskimi oczami. Mówiąc o włosach, ich kolor dość często się zmienia, aczkolwiek aktualnie Murphy zdecydowała się pozostać przy jasnym blondzie, który naprawdę ładnie pasuje do jej urody. Ma nie za duże, ale pełne usta, które zazwyczaj maluje delikatną szminką. Na ogół nie chodzi w makijażu, pomijając imprezy, bo zdecydowanie nie jest jej potrzebny, ale czasami zdarzy się, że pomaluje rzęsy, usta czy podkreśli brwi. Styl ubierania się należy raczej do tych luźnych, chociaż prawdę mówiąc, dziewczyna niespecjalnie przykłada do tego wagę. Na jej lewym nadgarstku znajduje się mały tatuaż, zrobiony w dniu 18 urodzin za namową znajomych. Oprócz tatuażu dziewczyna ma trzy kolczyki w płatku prawego ucha. 
ciekawostki
-Nie przepada za alkoholem, ale za to jest dość uzależniona od tytoniu-
-Jej tatuaż przedstawia mały, papierowy samolocik-
-Włosy Cassandry są bardzo zniszczone przez częste farbowanie, aczkolwiek stara się je na bieżąco regenerować, by były zadbane-
-Zdecydowanie bardziej woli minimalizm od wyolbrzymiania, dlatego jej mieszkanie jest zrobione w takim właśnie stylu-
-Jest wegetarianką-
-Nie lubi długich zakupów, chodzi do galerii tylko kiedy rzeczywiście musi coś kupić-
-Uwielbia podróżować, co symbolizuje właśnie papierowy samolocik, ale niestety nie ma na to zbyt wielu okazji-
-Stara się spędzać ze swoją siostrą i mamą całe weekendy, co wiąże się z tym, że czas dla znajomych ma tylko w tygodniu-
-Początkowo chciała zostać lekarzem, ale nie dostała się na medycyne-
-Wstyd się przyznać, ale Cassandra nie umie gotować czegoś ambitniejszego niż naleśniki, a każda większa próba kończy się całkowitą demolką kuchni-
-Nie lubi ksywek, zdecyowanie woli kiedy ktoś mówi do niej Cassandra-


Odpowiedz
#2 (18.08.2019, 22:39 )

karta zaakceptowana
witamy na forum
James Moore
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości