witaj w Yellowlair Oats
rejestracja  logowanie
yellowlair oats
north east england

Nie mam pomysłu na ładny temat

#1 (04.09.2019, 21:37 )
28 lat
jubiler
189 cm
a no ni ma

Mamy początek września, a ja w końcu raczyłam skończyć KP Sigvara! 
Przechodząc jednak do rzeczy, nie jestem dobra w reklamowaniu swoich postaci, nie potrafię określić jakich relacji konkretnie oczekuję, więc powiem tylko ogólnikowo (co mam nadzieję, że aż tak nie zrazi) - jestem chętna na rozpatrzenie każdej propozycji relacji. Wszystkiego o rudzielcu można dowiedzieć się z jego kp, ale napomknę o najważniejszej sprawie - mieszka w Ylo od dwóch lat, więc wszelkie wcześniejsze znajomości, które teraz w jakimś stopniu mogłyby być rozwinięte, też są mile widziane. 
To tyle, mam nadzieję że ktoś się odezwie ❤️
[Obrazek: ofSq6YtF_o.gif]
Odpowiedz
#2 (05.09.2019, 15:13 )
21 lat
studentka, czasem amatorsko gdzieś zagra
166 cm
nie ma

Mallory jest w Yellowlair od niedawna, więc odpada dłuższa znajomość, ale może nada się na jakąś relację? ^.^
Odpowiedz
#3 (05.09.2019, 22:11 )
28 lat
jubiler
189 cm
a no ni ma

Nada się, zdecydowanie! Zwłaszcza, że wychodzi na to, że Sigvar jest sąsiadem Mallory w bloku  C:
Odpowiedz
#4 (07.09.2019, 20:18 )
28 lat
w trakcie aplikacji po studiach prawniczych
184 cm
nie ma szczęścia do kobiet

Dylan na znajomego? 😄
Odpowiedz
#5 (08.09.2019, 10:24 )
28 lat
jubiler
189 cm
a no ni ma

Oczywiście! Tylko brak mi konkretnych pomysłów :c
Odpowiedz
#6 (08.09.2019, 21:43 )
21 lat
Studentka
170 cm
Samotna

Wbijam się z moimi @Bethanie Everly i @Gregory Marsh <3
Odpowiedz
#7 (09.09.2019, 19:04 )
25 lat
oddała życie muzyce...
165 cm
...i serce też

Zaproponuję @Zoe Moyet na jakąś relację. Może być daleka znajomość, może bliższa przyjaźń albo coś :D Biedna nie ma zbyt wiele do roboty na fabule i nie mam nią w zasadzie żadnych planów, więc relacje są mile widziane <3
Sinead Connelly

Odpowiedz
#8 (09.09.2019, 23:12 )
28 lat
jubiler
189 cm
a no ni ma

@Mallory Myers @Dylan Hillage
Całkiem zapomniałam, że jest możliwość oznaczania ludzi, więc wyżej nadrabiam tych, których nie oznaczyłam, bo domyślam się że są tacy, którzy zwracają uwagę, czy są oznaczeni i dopiero wtedy odpisują </3

@Bethanie Everly - przejrzałam sobie KP Beth i rzuciła mi się ta ciekawostka - "Świetnie szyje i nawet miała pomysł na zarabianie jako krawcowa. Ma do tego smykałkę do tego stopnia, że przerabia swoje ubrania i robi to też dla znajomych. Czasem udaje jej się w ten sposób zarobić". Jako że dla Sigvara przebieranki nie są niczym nowym, w końcu należy do społeczności LARPowej i potrzebuje konkretnych strojów dla odgrywanych przez niego postaci to co ty na to by Bethanie przerabiała je właśnie dla niego? Myślę, że mogłoby coś z tego wyjść <3 I oczywiście by płacił! XD
Co do Gregory'ego, myślę że Sigvar mógłby skorzystać kiedyś z jego usługi w naprawdę nagłym przypadku. Prawa jazdy nie posiada, a są takie momenty, gdzie trzeba gdzieś szybko się znaleźć. I widzę w KP, że Greg chciał iść na studia historyczne i ma w tej dziedzinie jakieś pojęcie, więc pewnie mieliby tematy do obgadania w taksówce C:

@Sinead Connelly - na znajomość jestem jak najbardziej za. Może być nawet ta bliska, tylko nie mam pomysłów na konkretne szczegóły </3 :C
Odpowiedz
#9 (10.09.2019, 09:52 )
28 lat
malarz
185 cm
miał być ślub...a został sam

Obiecałam, że wpadnę - no to jestem! Widzę, że i my jesteśmy sąsiadami, więc mamy niezłe pole do popisu. xD Sigvar z pewnością musiał już dawno poznać Charliego, jeżeli od początku swojej obecności w Yellowlair Oats mieszka przy Hardwick St. Może jeszcze będąc niewidomym, Charlie wpadł mu przez przypadek do mieszkania? xD 
Chociaż bardziej moją uwagę przyciągnęło to, że Sigvar jest jubilerem. Pomyślałam, że może planując ślub, Charlie i były już narzeczony Nikay udali się do niego poprzeglądać obrączki? A za jakiś czas Charlie wróciłby tam sam, chcąc się dowiedzieć czy może sprzedać swoją zaręczynową obrączkę, bo chociaż to strasznie chamskie, to nie ma ochoty trzymać takich pamiątek XD mam nadzieję, że napisałam to w miarę zrozumiały sposób... Jeszcze się nie dobudziłam do reszty xD
Odpowiedz
#10 (10.09.2019, 21:06 )
28 lat
jubiler
189 cm
a no ni ma

@Charlie Jacobsen - wpadniecie przypadkiem do jego mieszkania musiałoby być bardzo ciekawe, dlatego ja to zdecydowanie kupuję! XD
Drugie też mi się podoba, Sigvar pewnie oddałby mu pieniądze za te obrączki, bo raczej nie potrafiłby odmówić, zwłaszcza w takowej sytuacji. Pytałby pewnie przy tym co się stało i dlaczego im nie wyszło :c
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości