witaj w Yellowlair Oats
rejestracja  logowanie
yellowlair oats
north east england

Roxanne

#31 (23.02.2018, 20:34 )
23 lata
student, dorabia sprzedając w The Riff
180 cm
spotyka się z Roxanne

1 nowa wiadomosc od: Paul Glockler
Praca i nauka, bardzo Cię przepraszam :(
Odpowiedz
#32 (09.03.2018, 19:13 )
23 lata
180 cm
spotyka się z Roxanne

Wiesz, że nie chcę, by tak to wyglądało. Ledwie łączę pracę ze studiami, a nie mogę zrezygnować ani z jednego, ani z drugiego. Chciałbym widywać Cię częściej, ale nic nie mogę na to na razie poradzić :( Musimy to przetrwać.
Odpowiedz
#33 (19.03.2018, 19:45 )
23 lata
180 cm
spotyka się z Roxanne

Mam nadzieję, że się nie obraziłaś? :(
Odpowiedz
#34 (06.04.2018, 18:44 )
23 lata
180 cm
spotyka się z Roxanne

Dlaczego zakładasz, że coś się zmieniło? Nic się nie zmieniło z mojej strony 😉Ile razy proponowałem ci wyjście, a ty nie miałaś ochoty albo czasu? Ostatnio nam nie po drodze przez obowiązki, które masz nie tylko ty. Ja pracuję, studiuję i nie mogę ciągle dostosowywać się do twojego harmonogramu.
Odpowiedz
#35 (16.04.2018, 18:08 )
23 lata
180 cm
spotyka się z Roxanne

Ja nie wykazuję się zainteresowaniem? To Ty mnie ignorujesz na każdym kroku! Starałem się przez długi czas, pisałem, namawiałem na spotkania, koncerty, wspólne wieczory, co tylko sobie zażyczysz! A Tobie wiecznie było źle, bo jak się okazuje, praca jest dla Ciebie ważniejsza od wszystkiego dookoła. Albo po prostu ci się nie chce, bo nie wierzę, że masz takie porąbane systemy wartości, będąc tylko służką i niańką u jakichś nadętych bogaczy. Jeśli to jest szczyt Twoich ambicji, gratuluję.

I przepraszam, że dla Ciebie nie rzuciłem pracy i studiów, żeby móc być na każde Twoje zawołanie, gdy akurat łaskawie znajdziesz dla mnie kwadrans. Niestety muszę coś jeść i mam większe ambicje od biegania ze zmiotką po cudzym pałacu. I nie wierzę, że w takiej pracy jak Twoja nie da się ustalić konkretnego czasu wolnego.
Odpowiedz
#36 (28.04.2018, 18:10 )
23 lata
180 cm
spotyka się z Roxanne

Nie spodziewałem się po Tobie tak daleko posuniętej hipokryzji. Roszczeniową i egoistyczną postawę masz Ty, prawie od początku naszego związku. Ja przez miesiace się dostosowywałem i po raz pierwszy dziś się zbuntowałem, a w zamian otrzymuję coś takiego?
Odpowiedz
#37 (19.05.2018, 18:44 )
23 lata
180 cm
spotyka się z Roxanne

Myślałem, że jesteś obrażona i dlatego milczałem... nie chciałem Cię po prostu bardziej denerwować.
Odpowiedz
#38 (22.05.2018, 19:17 )
19 lat
uczennica i wolontariuszka w schronisku
158 cm
chciałaby kogoś, ale nie znajdzie

Spędzam w schronisku dosłownie każde popołudnie, więc możesz wpaść, kiedy tylko chcesz i weźmiemy jakieś dwa pieski na spacerek. Jeśli masz czas jutro, to byłoby świetnie. Wiem nawet, którego psiaka Ci dam na spacer 😁
Odpowiedz
#39 (23.05.2018, 15:43 )
23 lata
180 cm
spotyka się z Roxanne

Powiedz mi szczerze. Dlaczego ty to robisz? Po co?
Odpowiedz
#40 (27.05.2018, 18:18 )
23 lata
180 cm
spotyka się z Roxanne

Zachowujesz się, jakbyś robiła wszystko, żeby zniszczyć nasz związek. Jeśli o to Ci chodzi, to naprawdę, nie musisz uciekać się do podstepu. W zamian za to możesz szczera i powiedzieć, co się dzieje.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości