witaj w Yellowlair Oats
rejestracja  logowanie
yellowlair oats
north east england

Nieobecności

#21 (22.10.2017, 19:52 )
22 lata
studentka pielęgniarstwa
160 cm
rozgląda się!

Rok akademicki rusza na dobre, a z nim moja pielęgniarska gehenna. Będę wpadać raczej tylko w weekendy. Bardzo przepraszam osoby, z którymi piszę, bo spowolnię rozgrywki, ale nic na to nie poradzę. :( Jeśli ktoś chce zrezygnować ze starych planów z tego powodu, niech pisze do mnie PW. Mam włączone powiadomienia o prywatnych wiadomościach na mailu, więc dostanę informację od razu i postaram się odpowiedzieć jak najszybciej.
Odpowiedz
#22 (07.01.2018, 19:10 )
33 lata
Bezrobotna
179 cm
Jest taki jeden...

Znikam na trzy tygodnie. Wiem, wiem... i tak nie ma mnie już od jakiegoś czasu.
Szkoła mnie przygniata, a później zwyczajnie wyjeżdżam.  :(
Baj wszystkim i udanych ferii. ;)
- Ace i Pipper (jakby ktoś nie wiedział)

Be yourself, everyone else is already taken.
Pipper Hollins
Odpowiedz
#23 (09.01.2018, 19:02 )
25 lat
oddała życie muzyce...
165 cm
...i serce też

Ja też znikam na około 3 tygodnie, może 4. Zaczyna mi się sesja :( Pewnie będę zaglądać, ale rzadziej.

Harriet, Sine i Zoe
Sinead Connelly

Odpowiedz
#24 (09.01.2018, 22:02 )
22 lata
pomoc domowa
168 cm
chyba znowu sama...

U mnie niestety też sesja :( Mogę być rzadziej do połowy lutego, ale do końca stycznia będzie prawdopodobnie najgorzej.

Roxanne i Alishia
Odpowiedz
#25 (13.01.2018, 20:43 )
25 lat
bezrobotny...
178 cm
... i samotny

Ja też mam teraz ciężką sesję i będę nieosiągalna przez jakiś czas :( Później wyjeżdżam na tydzień w góry. Będę dostępna mniej-więcej od połowy lutego.
Odpowiedz
#26 (15.01.2018, 17:09 )
25 lat
Fotograf, czasem pracuje również jako modelka i makijażystka
172 cm
ma serdecznie dość związków

Jak powyżej. Sesja, pisanie pracy licencjackiej, kupa nauki... do lutego prawopodobnie będę osiągana tylko w weekendy :(
Odpowiedz
#27 (19.03.2018, 19:52 )
25 lat
bezrobotny...
178 cm
... i samotny

Chwilowo będę pojawiać się rzadziej. Nie mam problemu z życiem, ale ze sobą, bo wydaje mi się, że troszeczkę się wypaliłam ze swoją weną na wszystkich forach, na których gram. Potrzebuję przerwy na zregenerowanie sił i na pewno za jakiś czas wrócę z głową pełną pomysłów i chęci, obiecuję! :)
Nie wiem, jak długo potrwa ten stan i nie mówię, że znikam na dobre i komputer włączę dopiero za miesiąc. Będę na pewno zaglądać i możliwe, że mimo mojego braku weny ja i tak odpiszę :)
Odpowiedz
#28 (18.04.2018, 22:10 )
23 lata
studentka wychowania fizycznego
175 cm
gotowa na nowy związek

Nie będzie mnie przez kilka dni (albo będę rzadko). Jesteśmy w trakcie wyprowadzki z tego nieszczęsnego domu i będziemy mieć sporo zamieszania. Teraz wyprowadzka i może mnie nie być kilka dni, a później przez jakiś czas będziemy na kupie u dziadków, więc może być trochę zamieszania i mogę być rzadziej. Ale pewnie będę, przynajmniej na Discordzie 😊

Odpowiedz
#29 (26.04.2018, 21:13 )
33 lata
Bezrobotna
179 cm
Jest taki jeden...

Wyjeżdżam na tydzień. Wracam w poniedziałek. Przepraszam wszystkich, którzy czekają na posty. Udanej majówki!

Pipper i Ace

Be yourself, everyone else is already taken.
Pipper Hollins
Odpowiedz
#30 (28.04.2018, 11:47 )
34
Basista i wokalista wspierający w The Relentless
178 cm
Tylko ty Aniołku

W związku ze zbliżającą się Majówką chciałbym zgłosić tygodniową nieobecność. Wyjeżdżam do lasu od 30.04.2018r. w okolice Kuźnicy na Półwyspie Helskim i wracam 6.05.2018r. Przez ten czas nie będę miał internetu. Przepraszam wszystkich, z którymi piszę.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości