witaj w Yellowlair Oats
rejestracja  logowanie
yellowlair oats
north east england

Nieobecności

#101 (23.04.2019, 18:30 )
25 lat
kelnerka w The Cavern Pub
172 cm
raczej nie szuka

Do końca tygodnia prawdopodobnie mnie nie będzie, nie nadrobię postów. Mamy rodzinę na głowie do piątku włącznie, więc dopiero w weekend będę mieć czas i swobodę. Przepraszam 💔
Odpowiedz
#102 (02.05.2019, 07:05 )
25 lat
próbuje być aktorem
182 cm
ale nic mu nie wychodzi

Mam ambitne plany towarzyskie na majowy weekend i moja obecna absencja może się jeszcze przedłużyć. Przepraszam, bo za długo każę czekać na moje odpisy, ale nic nie poradzę ☹️ Postaram się znaleźć chwilę i odpisać do weekendu, ale nie obiecuję, że mi się uda. Jeżeli nie, wrócę na stałe w połowie przyszłego tygodnia.
Odpowiedz
#103 (30.05.2019, 19:07 )
25 lat
172 cm
raczej nie szuka

Zaczynają mi się zaliczenia na uczelni, a że walczę o wysoką średnią, muszę się postarać :( Do połowy czerwca mogę być bardzo w kratkę.
Odpowiedz
#104 (05.06.2019, 19:00 )
25 lat
oddała życie muzyce...
165 cm
...i serce też

Też zaczynają mi się zaliczenia i w lipcu mam obronę, a pracę dopiero kończę :( W najbliższym czasie na pewno będę rzadziej.

Sine, Harriet i Zoe
Sinead Connelly

Odpowiedz
#105 (08.06.2019, 12:00 )
22 lata
pomoc domowa
168 cm
chyba znowu sama...

Sesja i wszystko wiadomo ☹️
Odpowiedz
#106 (17.06.2019, 04:08 )
25 lat
nie pracuje i nie będzie pracować
169 cm
kocha każdego i żadnego

Jednoczesna praca i egzaminy na uczelni uniemożliwiają mi chwilowo bycie aktywną na forum 😑 To tylko kwestia czasu i na początku lipca powinnam wrócić, ale na moje posty i rozpoczęcie planowanych wątków musimy poczekać 💔
Odpowiedz
#107 (20.07.2019, 18:39 )
20 lat
zamierza studiować
169 cm
sama

Przedwczoraj zaczęłam dwutygodniowe wakacje. Nie wiem czy znajdę czas na posty, choć postaram się. Ale zgłaszam nieobecność, żeby nikt nie był rozczarowany brakiem odpisów. Najpóźniej odpiszę, gdy wrócę do domu 😊

@Maisie Thompson i @Paul Glockler
Odpowiedz
#108 (20.07.2019, 21:48 )
25 lat
Weterynarz, instruktor jazdy konnej
163 cm
James Moore jest panem jej serca

Wybaczcie, że mnie ostatnio nie ma, ale w moim życiu trochę spraw się pokręciło. Chodzi o pracę, wspominałam już o tym i jestem zmuszona ją zmienić, a ta, którą sobie wybrałam wymaga ode mnie masę zaangażowania, żebym się do niej dostała. W związku z tym będę nieobecna na pewno do 5 sierpnia, a co będzie potem będę Was informowała na bieżąco, bo prawdopodobnie, jeśli uda mi się to, co planuję, zniknę na pół roku na szkoleniu. Ale do tego jeszcze trochę czasu, więc półroczna nieobecność jeszcze nie jest przesądzona ;)
Odpowiedz
#109 (25.07.2019, 20:36 )
28 lat
malarz
185 cm
miał być ślub...a został sam

Chciałabym bardzo przeprosić wszystkie osoby, z którymi obecnie gram lub mamy zaplanowany jakiś wątek w niedalekiej przyszłości. Nie miałam w zwyczaju zgłaszać tak krótkich nieobecności, ale czuję się zobowiązana ze względu na szacunek do każdej z tych osób. Jak większość z Was wie (bo czasem przeginam z marudzeniem na Discordzie xD) pracuję fizycznie, a przy trwających obecnie upałach i jednoczesnych brakach w personelu, hala zamienia się w szkołę przetrwania ☹️. Nie chciałabym wyjść na kogoś, kto się nad sobą roztkliwia, ale zwyczajnie nie mam siły napisać czegokolwiek, co byłoby na tyle satysfakcjonujące, żeby nadawało się do wysłania na forum. 
Jutro wyjeżdżam do rodzinnego domu na cały weekend, powinnam wreszcie trochę odpocząć i wyluzować, a po powrocie zajmę się nadrabianiem zaległości. Z góry dziękuję za wyrozumiałość i jeszcze raz przepraszam za opóźnienie!
Odpowiedz
#110 (09.08.2019, 16:00 )
25 lat
172 cm
raczej nie szuka

Jestem obecnie na krótkich wakacjach 😁 Powinnam wrócić za tydzień i mam nadzieję, że uda mi się być bardziej aktywna niż do niedawna.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości