witaj w Yellowlair Oats
rejestracja  logowanie
yellowlair oats
north east england

Bar

#1 (22.12.2016, 22:54 )

Bar

Odpowiedz
#2 (31.05.2019, 13:25 )
22 lata
pomoc domowa
168 cm
chyba znowu sama...

Barek w tetrze nie był Roxanne zbyt dobrze znany. Kiedyś zaglądała do niego, ale nie usiadła nawet na chwilkę, bo miała za mało czasu do rozpoczęcia spektaklu, ale czasami zerkała w jego kierunku, gdy była w tym miejscu i uśmiechała się w duchu, troszkę żałując, że nie ma czasu ani towarzystwa, aby tam usiąść i porozmawiać. Pewnie to było złudzenie spowodowane atmosferą teatru, ale ten bufecik wydawał się otaczać niesamowitą artystyczną aurą i fascynował Roxanne z tego powodu. Siedzieli w nim elegancko ubrani ludzie, którzy czekali na spektakl albo przeciwnie, byli już po nim. Wydawało się, że przychodzą bezpośrednio po spektaklu, kupują kawę, herbatę albo delikatny trunek i wciąż będąc pod wrażenie artystycznego widowiska dyskutują o nim w kulturalnym gronie. Tak prezentowało się to miejsce. Przesiąknięte artyzmem, kulturą, sztuką i pewnie słyszące codziennie wiele pięknych zdań. A może to jedynie wrażenie?
Roxanne tak czuła ów barek i nie mogła doczekać się dnia, w którym wreszcie zajrzy do niego, zajmie sobie stolik i porozmawia z kimś o sztuce, którą przed chwilą oglądała. Nie sądziła, że kiedyś będzie miała do tego naprawdę okazję i towarzystwo, ale jednak dziś okazja się pojawiła i.. towarzystwo też. Przystojne towarzystwo, które poza urodą okazało się bardzo miłe i chętne na zapoznanie się. Czego więcej chcieć do szczęscia, nieprawdaż?
- Jesli mam być szczera, to nie byłam jeszcze w tym barze na dłużej niż kilka minut. To będzie dla mnie coś zupełnie nowego - wspomniała po wejściu do baru i skierowała się od razu do najbliższego wolnego stolika. Ten będzie dobry? Trudno powiedzieć, ale jezeli nie, Remy na pewno wybierze inne miejsce. Rox była gotowa dostosować się, bowiem jej wybór miejsca był mocno przypadkowy.

@Remy Sheridan /krótko, bo na szybko :(
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości