witaj w Yellowlair Oats
rejestracja  logowanie
yellowlair oats
north east england

iRonnie

#1 (03.01.2018, 20:52 )
22
fotomodelka
179
too glam to give a damn

[Obrazek: YtbD3gI.png]
Odpowiedz
#2 (03.01.2018, 21:07 )
19
uczeń
178
Ronnie <3

1 nowa wiadomosc od: Willy
Ronnie, ja wiem, że Cię męczę od tygodnia, ale pójdziesz ze mną na tę kawę? PROSZĘĘĘĘ <3
Odpowiedz
#3 (03.01.2018, 21:45 )
19
uczeń
178
Ronnie <3

1 nowa wiadomosc od: Willy
ale zadziałało skoro się zgodziłaś :D niespodzianka, wpadnę po Ciebie, okey? :D
Odpowiedz
#4 (18.07.2018, 23:51 )
28 lat
Wokalista The Relentless, tekściarz
193 cm
Sam nie wie... na razie cycki mu w głowie.

Cześć piękna! Nasze spotkanie mam nadzieję aktualne? 😎 Powiedz mi, kiedy masz czas i gdzie, to się umówimy, a mieliśmy i tak dogadać szczegóły, no to dlatego piszę. 😘
This congregation of confrontation, surroundings don't define you, upon the fire, it's burning higher, only actions can speak the truth.
Angelo Blackhawk
Odpowiedz
#5 (19.07.2018, 00:22 )
28 lat
193 cm

Cieszę się! Jasne, jak najbardziej, czasu mam ostatnio bardzo dużo wręcz, także każda godzina i dzień mi odpowiada. 😉 Będzie mi o tyle łatwiej, bo dowiem się przynajmniej, do jakich miejsc lubisz chodzić. ;) Kolacja w knajpie brzmi kusząco, jestem za!  Może zatem... The Paradiso Restaurant? Wydaje mi się wprost idealnym miejscem, aby tam coś dobrego zjeść i lepiej się poznać. 💕
This congregation of confrontation, surroundings don't define you, upon the fire, it's burning higher, only actions can speak the truth.
Angelo Blackhawk
Odpowiedz
#6 (19.07.2018, 22:38 )
28 lat
193 cm

Oo no proszę, jak idealnie trafiłem! 🤩 Hmm, może tak koło osiemnastej, ewentualnie dwudziestej? Wybierz, która godzina lepiej Ci odpowiada. ❤️
Angelo Blackhawk
Odpowiedz
#7 (20.07.2018, 01:16 )
28 lat
193 cm

W takim razie osiemnasta! Wierzę, że Ci się uda, ja też dołożę wszelkich starań, by prezentować się jak najlepiej. 😙 Jesteśmy więc umówieni, już nie mogę się doczekać! ^^
Angelo Blackhawk
Odpowiedz
#8 (21.07.2018, 00:26 )
28 lat
193 cm

Haha urocza jesteś. <3 Do zobaczenia wkrótce! ;)
Angelo Blackhawk
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości