witaj w Yellowlair Oats
rejestracja  logowanie
yellowlair oats
north east england
Irivin Harvey

#1 (19.05.2018, 14:18 )
23
Pianista/Fortepianista Fotograf Piosenkarz
175
Samotnik

Irivin Harvey
informacje podstawowe
DATA URODZENIA:13.02.1995
MIEJSCE URODZENIA:Norwegia, Oslo
ZAWÓD:Pianista/fortepianista, fotograf i piosenkarz
STAN CYWILNY:kawaler
ORIENTACJA:hetero


informacje dodatkowe
WYKSZTAŁCENIE:Ukończone studia. Kierunki – Biochemistry, Film, Photography and Media. Z czasem odkrył swój talent muzyczny i zaczął uczęszczać do University of Newcastle upon Tyne. Teraz potrafi zawodowo grać na pianinie/fortepianie oraz specjalizuje się w profesjonalnym fotografowaniu. Również śpiewa.
STATUS FINANSOWY:Dość bogaty
JĘZYKI:Angielski, Norweski, Francuski
DZIELNICA:Kindly Angles
ZWIERZĘTA:Brak
PROBLEMY ZDROWOTNE:xxxprzeszłość
Historia Irivina zaczyna się w Norwegii. Jego rodzice byli mało opiekuńczy ale za to bardzo bogaci przez co młody chłopiec miał ułatwione życie. Żył w dostatkach ale nie był rozpieszczony, starał się żyć skromnie. Matka pracowała jako dziennikarka i prowadziła stacje radiową, a ojciec był prawnikiem. Chodził do Norweskiej szkoły w Oslo. Tam miał wielu przyjaciół ale chłopiec z natury był introwertykiem, dlatego unikał tłumów. Wolał przebywać w towarzystwie ojca w górach. Ale z czasem przestali tam wyjeżdżać… 
Kiedy osiągnął pełnoletniość postanowił wyruszyć w świat. Wyjechał do Wielkiej Brytanii gdzie zaczął rozwijać swoje prawdziwe pasje. Został fotografem i zawodowym pianistą/fortepianistą. Irivin zamieszkał w miłej dzielnicy zwanej Kindly Angles w mieście Yellowlair Oats. Tam zamieszkał i jest do dziś.więzy krwi
RODZICE: Agnis i Sverre Harvey
 
RODZEŃSTWO:Brak
DZIECI:Brak
DALSZA RODZINA:Bogata ciotka Vanessa, reszty nie zna


miłość
STATUS ZWIĄZKU:Wolny
PARTNER:Samotnik
BYLI PARTNERZY:Brak


psychika
TYP OSOBOWOŚCI:introwertyk
ZABURZENIA:Brak
PRIORYTETY:Pasja
GRUPY: 75%-Saturn 15%-Wenus 10%-Jowisz


opis charakteru
Jego charakter zależy od sytuacji. Irivin jest pewną siebie osobą ale również skrytą, emocje dusi w sobie albo ukazuje je w melodii którą komponuje. Ludzie odbierają go za bardzo tajemniczego. Jego oczy mówią więcej niż jego słowa. Często po nich można poznać nastój mężczyzny.
To są wszystkie jego pozory. Ten kto przebije jego lodową barierę może zaznać humoru Irivina. Z natury jest pogodnym chłopakiem z poczuciem humoru ale tak bardzo wiele razy poczuł ból ludzkich słów i gestów, że stał się niewzruszony i poważny. Mało osób poznaje jego drugą stronę.
Ale co jak co… Na scenie czuje się najlepiej, kiedy gra na fortepianie. Dopiero wtedy daje się odkryć całkowicie. Tylko od odbiorcy zależy czy chce go poznać.na pierwszy rzut oka
WZROST:175 cm
POSTURA:szczupły i dobrze zbudowany.
KOLOR OCZU:Szaroniebieskie
KOLOR WŁOSÓW:Kruczoczarne
CECHY CHARAKTERYSTYCZNE:Jaskrawo błękitna soczewka na lewym oku


opis wyglądu
Kruczoczarne i mało ułożone włosy i przyciągające jasne oczy. Irivin jest dobrze zbudowanym i szczupłym mężczyzną. Jest dość przeciętny ze wzrostu – 175 cm. Harvey nosi soczewki ale nie dlatego, że ma problem z widzeniem to jego image. Niczym innym się nie wyróżnia z tłumu.
Zazwyczaj ubiera się dość dostojnie i na czarno. Ale zdarza się, że ubierze się sportowo. Wszystko zależy od jego nastroju. Chodzi zawsze wyprostowany i nigdy się nie garbi.  Na pierwszy rzut oka można stwierdzić, że specjalizuje się jako muzyk. Na drugi i na trzeci również. Widać w nim coś intrygującego, coś wyróżniającego, podobnie jak w każdym  z nas. Być może to przez oczy?
 ciekawostki
- Potajemnie i samodzielnie uczy się grać na skrzypcach
- Uwielbia spacerować po lasach i górach
- Nie pali i nie pije (ewentualnie czasem na imprezach ale nie nałogowo i codziennie)
- Najczęściej można go spotkać w parku lub w kawiarni
- Ma ogromne zmiłowanie nie tylko do muzyki ale również do herbat
- W przyszłości chciałby mieć kota lub psa

Odpowiedz
#2 (20.05.2018, 01:57 )

karta zaakceptowana
witamy na forum
James Moore
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości