Yellowlair Oats
Ogłoszenia - Wersja do druku

+- Yellowlair Oats (http://ylo.pl)
+-- Dział: Pierwsze kroki (http://ylo.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Organizacja (http://ylo.pl/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Wątek: Ogłoszenia (/showthread.php?tid=566)

Strony: 1 2 3


<center><div class="ramki"><div class="ramki2">9 kwietnia 2017</div><div style="padding:25px;"> ♥ <b>31 marca Yellowlai - James Moore - 09.04.2017

9 kwietnia 2017

31 marca Yellowlair Oats obchodziło 6 urodziny! Jesteśmy razem dłużej niż ktokolwiek mógł się spodziewać i mam cichą nadzieję, że spędzimy ze sobą jeszcze co najmniej drugie tyle! C:

♥ Wreszcie, po wielu ładniejszych i brzydszych próbach, udało mi się stworzyć naprawdę miłe dla oka, przejrzyste oraz funkcjonalne pola profilu. Nie musicie uzupełniać ich od nowa, starałam się cały układ graficzny dopasować do pól już istniejących. Przy okazji poszerzyliśmy listę pól obowiązkowych o dwa nowe, które mogą ułatwić nam życie: link do mieszkania postaci oraz wzrost postaci - proszę was o niezwłoczne uzupełnienie danych.
W linku do mieszkania:
-  ludzie podają link do działu z mieszkaniem
-  zwierzęta mające właścicieli podaja link do mieszkania właściciela
- jeśli zwierzak pozostaje w schronisku, a ludzka postać przebywa gdzieś tymczasowo - na przykład w hotelu - należy podać link do tematu z pokojem hotelowym czy schroniskowym boksem
-  w przypadku zwierząt bezpańskich czy osób, które jeszcze nie posiadają lokum proponuję wstawić w pole tradycyjny x.
Dzięki linkom do mieszkań łatwiej nam będzie odnaleźć się w zawiłościach dzielnic mieszkalnych.
Pole wzrostu uznaliśmy z Terencem za istotne, bo obok wyglądu, który każdy ma wyłożony jak na tacy w postaci avatara oraz innych grafik, wzrost to pierwsze, co rzuca się w oczy, więc wyciągnięcie tej informacji na pierwszy plan uczyni grę odrobinę bardziej realistyczną. Zaglądanie do karty postaci tylko dla znalezienia tej jednej informacji jest niewygodne, nie wszyscy zresztą podają dokładny wzrost postaci w opisie wyglądu.
Jak wypełnić pole wzrostu?
- w przypadku ludzi podajemy wzrost w centymetrach
-  u zwierząt określenie wysokości jest problematyczne i można łatwo wprowadzić się w błąd, gdy jedni podadzą wysokość w kłębie, a inni do czubka głowy, dlatego najlepiej opisać wielkość zwierzaka słownie: duży, mały, średni, wielki... jak chcecie, byle zrozumiale.
<center><div class="ramki"><div class="ramki2">1 maja 2017</div><div style="padding:25px;"> <b> Możliwość ukrycia treści - James Moore - 01.05.2017

1 maja 2017
Możliwość ukrycia treści postu!
Próg wiekowy na forum jest wysoki, w zasadzie nie ma u nas osób niepełnoletnich i jak pamiętacie z regulaminu (jeśli czytaliście... c: ), z tego powodu w tematach fabularnych nie obowiązuje cenzura. Ale mamy świadomość, że w grze funkcjonują przeróżne postacie, o przeróżnych orientacjach seksualnych czy upodobaniach, zdarza nam się ocierać o perwersje czy rozbudowane opisy erotyczne, odbiegając też od tematyki seksualnej zdarzają się posty o drastycznej treści, które mogą wywołać wśród niektórych czytających dyskomfort. Niektóre posty z wcześniej wymienionych powodów nie powinny pozostawać widoczne bezwzględnie dla wszystkich. Dlatego wprowadziliśmy na forum drobną modyfikację pozwalającą ukryć posty, którymi nie chcecie dzielić się z całym światem. Wystarczy ten tag:

Kod:
[hide]treść, którą chcesz ukryć[/hide]

A działa to w ten sposób (ukryta treść wyświetli się po odpisaniu w temacie):
Ukryta wiadomość

Użycie nowego tagu nie jest i nigdy nie będzie przymusem, przeciwnie - traktujcie tę opcję jako ostateczność. Szanujcie się nawzajem i nie ukrywajcie postów tylko dlatego, że macie taki kaprys, kiedy treść wcale nie jest na tyle kontrowersyjna jak na forumowe realia, by należało utrudnić przeczytanie sesji innym graczom. Tag hide wprowadzamy tylko z myślą o postach, które mogą zgorszyć niektórych - czyli zakrawających na ostrą pornografię oraz o scenach drastycznych i jego użycie będzie uzasadnione tylko w takich przypadkach. Jeśli ktoś będzie nadużywał nowego tagu, wyłączymy mu możliwość jego używania. Fabuła od sześciu lat istnienia forum jest otwarta dla wszystkich graczy i taka ma pozostać.
Ponadto administracja ma wgląd we wszystkie ukryte posty, a jeśli komuś bardzo zależy na przeczytaniu Waszych sesji, wystarczy, że napisze wiadomość w temacie, a potem szybko ją usunie, żeby nie zostawić po sobie śladu, więc treści ukrywanych przez Was postów nie są zamknięte przez innymi na cztery spusty c;<center><div class="ramki"><div class="ramki2">25 czerwca 2017</div><div style="padding:25px;"> <b> Zmiana wyglądu wzoró - James Moore - 25.06.2017

25 czerwca 2017
Zmiana wyglądu wzorów
Wreszcie, po wielu próbach stworzenia najlepszych, dopasowanych do nowego wyglądu forum wzorów, skończyłam walkę ze wzorami Kart Postaci, relacji oraz smsów. Są już na forum.

W przypadku relacji i smsów zmienił się tylko wygląd, nie ruszałam nic w ich strukturze, więc jeśli macie nowsze wzory relacji (te stworzone po przeniesieniu forum na MyBB), wszystko na pewno działa tak, jak powinno i nie musicie nanosić żadnych poprawek. Natomiast w przypadku KP wprowadziłam drobne zmiany. Bez nich KP się nie rozkrzacza i to w zasadzie tylko mała zmiana estetyczna, ale jeśli komuś zależy, żeby wszystko prezentowało się idealnie, powinien to sobie zmienić. Żadnych zmian za to nie zauważą osoby zarejestrowane w ciągu ostatniego miesiąca, bo korzystały już z nowego wzoru Kart.

Proszę też najstarszych użytkowników, którzy zakładali KP i relacje według pierwszego, najstarszego wzoru i jeszcze go nie zmienili (a są tacy, nawet sporo), żeby dostosowali swoje Karty i relacje do zmian. Obecnie mocno odstają od wyglądu forum i nie zawierają wszystkich wymaganych informacji.<center><div class="ramki"><div class="ramki2">5 lutego 2018</div><div style="padding:25px;"> <b> Aktualizacja skryptu - James Moore - 06.02.2018

5 lutego 2018

Aktualizacja skryptu
Jako że chwilowo mam więcej czasu wolnego, zabrałam się za techniczne poprawki forum, które planowałam od dawna. Właśnie zakończyłam aktualizację forum do nowszej wersji. Wy nie powinniście zauważyć zmiany (forum najwyżej może chodzić odrobinę szybciej), ale aktualizacja była dość znacząca, bo przeskoczyliśmy nią kilka wersji skryptu za jednym razem (1.8.7 -> 1.8.12) i co prawda wszystko powinno działać dobrze, ale gdybyście zauważyli jakieś nieprawidłowości w działaniu forum, będę wdzięczna za jak najszybsze zgłoszenie.

Dalsze prace nad forum trwają! ^^<center><div class="ramki"><div class="ramki2">6 lutego 2018</div><div style="padding:25px;"> ♥ <b>Przełączanie kont!</ - James Moore - 06.02.2018

6 lutego 2018

Przełączanie kont!
Dla osób posiadających multikonta została na forum wprowadzona możliwość swobodnego przełączania się między kontami, bez potrzeby wylogowania. Aby połączyć ze sobą konta i używać tej opcji, należy podłączyć swoje multikonta pod konto główne w panelu użytkownika (szukajcie opcji "Przełączanie kont" na samym dole menu w panelu).
Co daje połączenie kont? Przede wszystkim szybkie przejście na dowolne multikonto jednym kliknięciem (z górnego menu albo z rozwijanej listy podczas pisania posta, również w szybkiej odpowiedzi - bez utraty jego treści!) oraz powiadomienia o prywatnych wiadomościach otrzymanych na multikontach - nie przegapicie już żadnej PW otrzymanej na rzadko odwiedzanym koncie ;)

Osoby mające dostęp do Tła wydarzeń proszę, aby nie podłączały Tła pod swoje konta! Jeśli to zrobicie, dacie możliwość wejścia na wasze prywatne konta wszystkim, którzy znają hasło do Tła. To samo dotyczy Drugiego planu, do którego dostęp ma każdy użytkownik.

Nowy wygląd menu użytkownika
Menu użytkownika przeszło dużą zmianę. Postarałam się, żeby było ładniejsze i bardziej funkcjonalne - teraz jednym kliknięciem z menu w nagłówku możecie dostać się do panelu użytkownika, przełączyć multikonto, wejść w szkice, prywatne wiadomości, ustawienia i na naszego Discorda. Kliknięcie na okrągłego gifa rozwija dodatkowe okienko z szybkimi linkami do waszych tematów fabularnych (mieszkanie, relacje, telefon, e-mail), avatarem i linkiem do waszego profilu.

Usunięcie ShoutBoxa
Praktycznie wszyscy przenieśli się już na Discorda, więc siłą rzeczy shoutbox stał się zbędny i musiał umrzeć. Od tak dawna nie ma na nim żadnej aktywności, ze został usunięty.<center><div class="ramki"><div class="ramki2">29 marca 2018</div><div style="padding:25px;"> W sobotę Yellowlair Oats - James Moore - 29.03.2018

29 marca 2018

W sobotę Yellowlair Oats obchodzi siódme urodziny! Z tej okazji zrobiliśmy małą rewolucję (która jeszcze jest w trakcie - parę zmian, choć drobnych już, nadal przed nami), żeby odświeżyć Yellowlair Oats i nieco uwspółcześnić pewne aspekty jego funkcjonowania. Lista zmian jest spora:

Zmiana wyglądu
To widać na pierwszy rzut oka ;) Stare barwy w stylu zachodzącego słońca zmieniliśmy na bardziej stonowane (ale chyba całkiem klimatyczne) beże i motyw gwiazd w nagłówku. Nie była to tylko zmiana grafik i kolorystyki, bo przy okazji zupełnie przebudowałam układ pól profilu, podgląd profilu użytkownika, nawigację, statystyki, tabelę forum i wiele innych drobiazgów. Zmianie kolorów uległy również wzory kart postaci i relacje, ale nie musicie się obawiać, niczego nie potrzeba poprawiać ani aktualizować. Zupełnie zmieniony został za to wzór smsów. Stary nadal działa, ale zachęcam do korzystania z nowego - prostszego i stylizowanego na współczesne messengery.

Nowe grupy
Obok wyglądu to kolejna istotna zmiana, która mocno dotyczy was jako użytkowników. Wprowadziliśmy podział ludzkich postaci na grupy. Grupy powstały w oparciu o astrologiczną symbolikę gwiazd i dość standardowo dzielą według cech osobowości, ale zidentyfikować swoją postać można z trzema grupami, nie musi to być koniecznie jedna - to opcja z ukłonem dla osób, które istotne cechy postaci znajdą we wpływach różnych planet i nie będą mogły się zdecydować na jedną.
Opis grup znajduje się tutaj: KLIK, a wyboru nie trzeba konsultować ze mną, Terencem czy Lauren. Po zdecydowaniu, do których grup pasuje postać, należy uzupełnić procentowy wpływ planet w polach profilu (dokładniej wyjaśnione jest to w temacie z opisem grup, a przykład wypełnienia pól możecie zobaczyć w moim profilu albo u kogokolwiek innego, kto ma już kolorek), a następnie w panelu użytkownika, w sekcji "Grupy użytkowników" dołączyć do tej grupy, z którą postać ma najwięcej wspólnego i ustawić ją jako wyświetlaną grupę.
Każda ludzka postać musi dołączyć do jakiejś grupy.
Poza tym z powodu małych zmian w grupach może się tak zdarzyć, że nasz zsynchronizowany z Discordem czat może nie być widoczny dla wszystkich z was. W domyśle ustawiłam, że widzi go każde konto należące do grupy zarejestrowanych i pamiętam, że nikt nie zgłaszał problemów z jego wyświetlaniem, ale zmiany były spore, niektóre grupy zostały usunięte i coś mogło się niechcący zmienić. Wiem, że z czatu z poziomu forum mało kto korzysta i raczej piszecie bezpośrednio z Discorda, ale gdyby ktoś ten brak zauważył, niech mi to zgłosi :)

Powiadomienia i wzmianki
Dodałam do forum możliwość otrzymywania powiadomień oraz wzmianek, które funkcjonują dokładnie tak, jak wzmianki znane wam z Discorda. Powiadomienia wyświetlają się po kliknięciu na dzwoneczek w prawym górnym rogu, a w panelu użytkownika możecie wybrać, w jakich sytuacjach chcecie je otrzymywać. Polecam niczego nie odznaczać, wtedy na pewno nie przegapicie żadnej odpowiedzi w swoich wątkach ;) Wzmianki natomiast mają banalną składnię, identyczną jak na Discordzie: @nick postaci. Po wspomnieniu kogoś w poście, dostaje on powiadomienie o wzmiance.
Zdaję sobie sprawę, że niektórzy z was zakładali tematy nie tylko w mieszkaniach, relacjach czy telefonach swoich postaci, ale również w lokacjach publicznych, w których każdy może pisać i niekoniecznie obchodzą was cudze sesje. Jeśli nie chcecie otrzymywać powiadomień o postach w tych tematach, nie musicie wyłączać powiadomień. Wystarczy, że zgłosicie konkretny temat mnie, Terence'owi albo Lauren, a my z poziomu administratora zmienimy autora tych wątków na tło wydarzeń, żeby niechciane powiadomienia was nie nękały :)

Instagram i internet
W dziale "komunikacja" pojawiły się dwa nowe działy - Internet i Instagram.
Instagram, jak sama nazwa wskazuje, to miejsce, w którym możecie założyc insta swojej postaci. Wzory dla postów na instagramie oraz komentarzy widnieją już na forum.
Dział "Internet" jest przeznaczony dla każdej działalności internetowej, jaką tylko sobie zamarzycie dla swojej postaci. Blogi, Snapchaty, Facebooki, inne portale społecznościowe, strony internetowe, adresy mailowe... co tylko wam pasuje.
Razem z tymi dwoma działami pojawiły się nowe pola profilu, w których możecie podać linki do Instagrama czy innej internetowej aktywności swojej postaci.

Usunięte e-maile
Instagram oraz internet zastąpiły dział przeznaczony na skrzynki mailowe postaci. Jak się z czasem okazało, ta forma komunikacji była w zasadzie nieużywana, więc zdecydowaliśmy o jej usunięciu. Wszystkie puste tematy ze skrzynkami mailowymi zostały usunięte, a te, które miały jakieś odpowiedzi, powędrowały do historii.

Emoji również u nas!
Jako że standardowe forumowe emotikony są raczej nudne i mało kto ich używa, zmieniłam kodowanie bazy danych, żeby działały u nas emoji. Teraz możecie korzystać z nich do woli! 😁

Co jeszcze?
Wszystkie zaplanowane duże zmiany, które mogą wpłynąć na wasze codzienne forumowe życie, już wprowadziliśmy, ale planujemy jeszcze kilka drobiazgów, przede wszystkim rozbudowanie tematów informacyjnych, dodanie paru pozycji do rozwijanego menu, małą reorganizację tematów ze wzorami oraz mapą miasta i pewnie jeszcze paru innych pierdół, o których nie pamiętam nad ranem.
Jeśli ktoś ma pomysł, co jeszcze można na Yellowlair Oats zmienić czy usprawnić, niech zgłosi się do mnie lub do Lauren :)

Wasza pomoc
Bardzo, ale to bardzo dziękuję kochanym duszyczkom, które pomagały mi w zmianach na forum, służąc radą podczas tworzenia nowego stylu, podsuwając różne ciekawe pomysły i wytrzymując moje trucie i narzekanie: Lauren Quinnell, Angelo Blackhawkowi, Elenie Moore i Jace'owi Hudsonowi!
Ale wy również możecie mi pomóc!
Sama tłumaczyłam na Polski pluginy ze wzmiankami oraz powiadomieniami i robiłam to w środku nocy, więc mogłam coś przeoczyć albo źle napisać. Gdybyście zauważyli jakieś literówki, nieprzetłumaczone frazy czy nieładnie brzmiące tłumaczenia, dajcie mi znać. To samo dotyczy nowego stylu forum. Jeśli coś źle działa, rozjeżdża sie albo zapomniałam dopasować jakiś element do nowej kolorystyki, będę wdzięczna za informacje o takich miejscach.<center><div class="ramki"><div class="ramki2">14 kwietnia 2018</div><div style="padding:25px;"> <b> NOWA NAZWA! </b> J - James Moore - 14.04.2018

14 kwietnia 2018

NOWA NAZWA!
Jak widzicie, planowane zmiany są powoli wdrażane, a dziś weszła w życie jedna z najważniejszych - o ile nie z najważniejsza - z nich. Nazwa miasta, w którym rozgrywa się akcja naszego forum (a w wyniku tego nazwa forum) zmieniła się dziś oficjalnie z Ylo na Yellowlair Oats. Jak wspominałam przy okazji ankiety (klik!), wciąż jesteśmy w trakcie zmieniania i dopracowywania wszelkich braków, niedoróbek czy staroci, które pozostały jeszcze na forum po zamierzchłych czasach. Jedną z tych starych niedoróbek była właśnie nazwa Ylo, która brzmiała może sympatycznie, ale nijak nie pasowała do brytyjskiej rzeczywistości, w której kilka lat po powstaniu osadziliśmy nasze forum. Pewnie mało kto z was to wie, ale nadmorska miejscowość o nazwie Ylo/Ilo istnieje naprawdę, niemniej znajduje się w Peru, które z Wielką Brytanią nie ma nic wspólnego, więc zarówno powiązaniami ze światem rzeczywistym, jak i swoim brzmieniem nazwa Ylo kompletnie nie pasowała do angielskiego miasta. Chcieliśmy bardzo to poprawić (szczególnie ja, bo widok starej nazwy od pewnego czasu powodował u mnie odruch wymiotny). By nie zmieniać adresu forum i zachować jakieś jego powiązania z nową nazwą, postawiliśmy na potraktowanie zbitki YLO jako akronimu pełnej nazwy miasta - kto głosował w ankiecie, pewnie wie, że pomysłów na rozwinięcie tych trzech literek wpadło nam do głów całkiem sporo. Wedle sprawiedliwości wybraliśmy z Lauren i Terencem tę nazwę, która zdobyła najwięcej głosów, do tego sporą przewagą.

Serdecznie dziękujemy osobom, które brały udział w discordowej burzy mózgów, gdy rozmyślaliśmy nad nową nazwą oraz wszystkim, którzy oddali głosy w ankiecie. Głównie wykazali się:
@Kathleen Palmer , która zaproponowała potraktowanie nazwy YLO jako skrótowca,
@Emma Shepperd , która podsunęła kierunek dla pierwszego członu nazwy,
@Jace Hudson i @Elena Moore , którzy razem ze mną poświęcili sporo czasu na wyszukiwanie i tworzenie nowych propozycji nazw,
mój mąż, który podsunął nam grzebanie w języku staroangielskim ;)
Tym osobom należą się szczególne podziękowania ♥♥♥


Nie musicie dokonywać żadnych zmian w swoich postach czy KP, jeśli gdzieś użyliście nazwy Ylo - w bazie danych podmieniłam ten ciąg znaków na nową nazwę miasta. W postach, tytułach tematów nazwa Ylo już nie powinna nigdzie figurować, ale gdybyście gdzieś indziej ją zauważyli, dajcie o tym znać mnie lub Lauren (Terence chwilowo ma mało czasu, więc może dłużej reagować na wszelkie uwagi czy informacje).

Dalsze prace nad forum nadal trwają!<center><div class="ramki"><div class="ramki2">18 kwietnia 2018</div><div style="padding:25px;"> <b> Małe odkurzanie</b - Terence Douglas - 18.04.2018

18 kwietnia 2018

Małe odkurzanie
Dzisiejszej nocy zrobiliśmy małe sprzątanie. Karty Postaci nieaktywnych kont trafiły do archiwum KP, stare poszukiwania, mieszkania i inne tematy "zaginionych" postaci przenieśliśmy do historii, a stare konta bez postów zostały całkowicie usunięte. To mało istotna zmiana, ale postanowiłem wspomnieć o niej dlatego, że zostawiliśmy wszystkie multikonta osób aktywnych, włącznie z tymi, na które od dawna nikt się nie logował. Jeśli ktoś definitywnie zrezygnował z jakiegoś multikonta, a nadal wisi ono na liście aktywnych, prosimy o napisanie do Jamesa lub Lauren w sprawie jego dezaktywacji albo usunięcia 😉<center><div class="ramki"><div class="ramki2">22 kwietnia 2018</div><div style="padding:25px;"> <b>♥ Nowe Karty Postac - James Moore - 22.04.2018

22 kwietnia 2018

♥ Nowe Karty Postaci
Zmiany i poprawki trwają w najlepsze! Wprowadzamy dziś zupełnie nowe Karty Postaci. Poprzednie Karty były bardzo ubogie w informacje i miały nieco przestarzałą formę, co postanowiliśmy poprawić. Po wprowadzeniu grup jest to druga zmiana, która wymaga od Was zaangażowania, ponieważ nowe Karty są obowiązkowe dla każdego, nie tylko dla nowych użytkowników. Każdy ma obowiązek zmienić wzór Karty na nowy. Dajemy Wam kwartał na uaktualnienie KP i myślę, że to aż za dużo czasu, bo wystarczy, że wkleicie w nowe wzory stare informacje i wypełnicie kilka krótkich rubryk więcej. Nikt od tego nie umrze, a lepszy opis postaci na pewno okaże się przydatny.
Informacji w nowej KP jest znacznie więcej, ale są to podstawowe wiadomości na temat postaci, zwykle i tak podajecie je w opisach historii, charakteru czy wyglądu, więc ich wypełnienie nie powinno nastręczyć żadnych problemów, a w razie jakichkolwiek wątpliwości możecie przyjrzeć się przykładom podanym na stronie ze wzorami, czyli TUTAJ (KLIK!). Wszystkie pola i rubryki są tam objaśnione.
Kody do Kart w wersji HTML były bardzo długie i zajebiście skomplikowane, a ja nie lubię dla mojego estetycznego widzimisię utrudniać życia wszystkim wokół, dlatego opracowałam je w krótkiej i naprawdę banalnej do wypełnienia wersji BBCode. Dodatkowo sposób wypełniania kodów jest na wszelki wypadek objaśniony wraz z przykładem na wspomnianej wcześniej stronie ze wzorami. Jeśli ktoś polegnie na wypełnieniu tego kodu, to chyba padnę trupem przed monitorem, bo tego naprawdę nie da się skopać 😆
Wartą odnotowania zmianą jest również usunięcie opisu wyglądu w KP zwierząt.
Przepraszamy za konieczność dostosowywania się do kolejnych zmian, ale Karty naprawdę wymagały porządnej aktualizacji
Jeżeli wygląd KP jest dziwny lub popsuty, należy usunąć cookies.

♥ Optymalizacja strony
@Lauren Quinnell (z moją małą pomocą, ale prawie sama, więc brawa dla tej pani! 😀) niedawno dokonała drobnych optymalizacji, które przyspieszyły ładowanie forum i znacząco zmniejszyły jego rozmiary. To zmiana przede wszystkim z ukłonem dla osób, które posiadają wolniejsze łączę internetowe lub ograniczony transfer danych.

W niedalekiej przyszłości wprowadzimy kolejne zmiany i poprawki, ale pozostały nam do zrobienia już tylko drobiazgi, które nie będą Was angażować ani rzucać się w oczy ^^<center><div class="ramki"><div class="ramki2">1 czerwca 2018</div><div style="padding:25px;"> <b>♥ Nowe górne menu</b> - James Moore - 01.06.2018

1 czerwca 2018

♥ Nowe górne menu
Górne menu przeszło gruntowne zmiany i poprawki, które zapowiadane były od momentu wprowadzenia nowego stylu na forum. Teraz jest ładniejsze, lepiej dopasowane do obecnego stylu forum. Rozwijane menu rozrosło się o kilka linków, a menu użytkownika zostało całkowicie zmienione - ma teraz więcej opcji, jest przejrzystsze i wygodniejsze w obsłudze.
Aby menu działało poprawnie, należy wyczyścić cookies!

♥ Drobne poprawki
Wciąż wprowadzam małe poprawki w stylu forum, które mają na celu nie tylko poprawę wyglądu, ale przede wszystkim funkcjonalności forum i eliminację małych niedoróbek. Dzisiaj poza menu małej zmianie kosmetycznej uległo okno powiadomień, a niebawem zmienię kilka czcionek na bardziej czytelne. Jeśli ktoś z was zauważył na forum jakieś niedoróbki albo błędy, będę wdzięczna za zgłoszenie mi ich na forum lub na Discordzie.