welcome to
Yellowlair Oats#1 (31.03.2021, 19:02 )

Edward Morrison


dane podstawowe
DATA URODZENIA28.06.1998
MIEJSCE URODZENIALondyn, Anglia
ZAWÓDKelner
STAN CYWILNYKawaler
ORIENTACJAPanseksualny
WYKSZTAŁCENIESecondary education
STATUS FINANSOWYŚrednio ubogi
JĘZYKIAngielski
DZIELNICAKindly Angles
PROBLEMY ZDROWOTNENie ma
WIZERUNEKDominic Harrison (Yungblud)
biografia
Przeszłość Edwarda jest dla niego bardzo ważna. Chłopak nie chce zapomnieć swoich korzeni, chociaż nie dogaduje się z większością swoich krewnych.
Urodził się w przeciętnej, pozornie zgodnej i dogadującej się rodzinie. Już za młodu odstawał od kuzynów i innych dzieci w swoim wieku; nie przepadał za dorosłymi, którzy nie akceptowali jego punktu widzenia, nie pozwalali mu się wypowiadać na większość tematów i realizować swoich pomysłów. Mimo wszystko, Ed był kochanym i kochającym rodziców spokojnym i grzecznym dzieckiem. W podstawówce miał dużo kolegów, był bardzo lubiany za łagodny i pokojowy charakter, chociaż jego nieśmiałość była dla niego zawsze dużą przeszkodą.
W wieku jedenastu lat, jego tata znalazł nową, lepiej płatną pracę w Ameryce. Cała rodzina przeprowadziła się do Stanów Zjednoczonych, z zamiarem zostania tam na zawsze. Dla Eda sytuacja zaczęła się komplikować: starsze dzieci nie były już takie przyjazne, nie było łatwo się z nimi dogadać. Chłopak poznał kilku przyjaciół, z resztą klasy nie rozmawiał. Nie dogadywał się z rówieśnikami, zdarzało mu się ich nawet bać. Atmosfera w domu też się pogorszyła. Rodzice ciągle się kłócili i nie pozwalali mu się wypowiadać na żaden temat. W końcu zapadła cisza. Nikt już z nikim nie rozmawiał, chociaż Ed próbował parę razy zagadać do któregoś z rodziców, ale jedynymi odpowiedziami jakie dostawał były sztuczne uśmiechy, nerwowe spojrzenia, albo krótkie "nie teraz".
Kilka tygodni później rodzice byli już rozwiedzeni, a chłopak pakował walizkę żeby wrócić z matką do Anglii. Czternastolatek miał nadzieję na odnalezienie starych znajomych, wtedy reintegracja ze starą klasą poszłaby łatwo. Niestety, wcale tak nie było. Wszyscy byli pochłonięci w technologii, przyjaźnie rodziły się online i tylko wśród ludzi o podobnej popularności.
Sytuacja ta trwała dwa lata, później jego życie zmieniło się diametralnie. Do klasy dołączyła nowa dziewczyna. Shirley od razu mu się spodobała: była otwartą, pozytywną i przyjazną, a do tego bardzo ładną osobą. Oboje byli szczerzy do bólu, odstawali od rówieśników, chociaż nowa uczennica od razu i bez problemu zyskała popularność. Z początku przyjaciele, w kilka miesięcy zostali parą. Ed twierdzi że ta znajomość zmieniła mu życie, że to dzięki Shirley nauczył się być w stu procentach sobą i mówić zawsze to co myśli. W tym czasie znalazł odwagę żeby pofarbować po raz pierwszy włosy, przez co pokłócił się z matką, pogarszając w ten sposób jeszcze bardziej ich relację.
Po roku dziewczyna bez zapowiedzi wyjechała. Nastolatkowie zostali ze sobą w kontakcie, jednak zdecydowali się rozstać, żeby dać sobie możliwość na znalezienie partnera bliżej.
Dzień po skończeniu osiemnastu lat, Edward pożegnał matkę i wyszedł z domu, żeby zamieszkać na kilka miesięcy u kolegi z klasy. Poczuł się po raz pierwszy wolny, mógł się wreszcie ubierać jak chciał, farbować włosy i spotykać z kim chciał, bez słyszenia ciągłych krytyk i narzekania na swoje zachowanie. Zdecydował skończyć szkołę średnią, po czym zrezygnował z dalszej edukacji. Poszedł pracować jako sprzedawca w pobliskim sklepie, jednak częste wizyty negatywnie nastawionych do niego krewnych, które nie wnosiły więc niczego pozytywnego do jego życia, skłoniły go do decyzji żeby się przeprowadzić. Ed postanowił kupić mieszkanie w Yellowlair Oats, gdzie ma nadzieję na poznanie nowych ludzi i na rozpoczęcie nowego życia.
rodzina & miłość
RODZICEJane Smith i Philip Morrison
RODZEŃSTWONie ma
DZIECINie ma
DALSZA RODZINANikt ważny
STATUS ZWIĄZKUWolny
PARTNERNie ma
BYLI PARTNERZYShirley White
osobowość
TYP OSOBOWOŚCIEkstrawertyk
ZABURZENIANie ma
PRIORYTETYTolerancja, wolność, bliskość ludzi na których mu zależy, pomaganie innym
GRUPYUran (45%), Wenus (35%), Neptun (20%)


kilka słów więcej...
Rodzina i otoczenie Eda zmusiły go do ukrycia swojego prawdziwego charakteru na kilka długich lat. Dopiero teraz, po paru ważnych wydarzeniach, wrócił on z różnymi cechami jeszcze silniejszymi niż jakie były przedtem.
Jak na ekstrawertyka przystało, chłopak jest towarzyski, lubi więc spędzać czas ze znajomymi i poznawać nowych ludzi, nie ma problemu z zagadaniem przypadkowej osoby na ulicy. Nie przeszkadzają mu tłumy, nie przeszkadza mu miejski hałas. Mimo tego Edward nie umie ukryć swojej nieśmiałości, chociaż teraz odczuwa ją dużo rzadziej niż w przeszłości, i w innych okazjach. Nie wstydzi się pokazać prawdziwego siebie nieznajomym; problem nadchodzi jak ma przy sobie kogoś, na kim mu wyjątkowo zależy albo kto mu się podoba. W takich sytuacjach, Ed może stać się bardzo niepewny: dobrze wie jak to jest stracić bliską mu osobę i nie chciał by musieć przez to przechodzić ponownie. Chłopak wie że nie jest perfekcyjny i ma sporo kompleksów związanych zwłaszcza z wyglądem, które chowa pod maską pewności siebie, dlatego nie jest mu łatwo otworzyć się całkowicie, chociaż bardzo by chciał móc komuś znowu zaufać. Pragnie szczerej miłości, czułości, silnego i stabilnego związku. Zdaje sobie jednak sprawę z tego że nie jest na to gotowy. Jedyna osoba z którą był, była i wciąż jest dla niego bardzo ważna, chociaż już jej nie kocha. Jego przeszłość jest dla niego po prostu bardzo ważna; z tego samego powodu nie chce zapomnieć czasu spędzonego z rodziną, która go nie rozumiała i nie chciała mu pozwolić być sobą, ani z amerykańskimi znajomymi, którzy traktowali go jak nieproszonego obcego którego nękać. Należą oni do jego historii i chociaż głęboko go zranili, to przekonali go jeszcze bardziej o tym że powinien być sobą i ignorować ludzi którzy nie umieją go zaakceptować takiego jaki jest.
Jego celem w życiu, tak twierdzi, jest zostawienie czegoś po sobie. Bardzo chciałby móc coś zmienić, to jego marzenie pojawiło się u niego w bardzo młodym wieku. Dorastając, jak zaczął kształcić swoje pomysły i ideały, objawiał to buntując się nieustannie, mówiąc zawsze co sądzi i co mu nie pasuje. Najpierw tylko w domu i w szkole, ale czując się ignorowany i niepotrzebny, zaczął chodzić na manifestacje in protesty dotyczące wszystkich tematów które go interesowały, którymi są wzajemna tolerancja, pokój, akceptacja i pomoc potrzebującym. Edward, ma jednak bardzo łagodne usposobienie: nigdy nie wdał się w bójkę, nigdy nikogo nie pobił ani skrzywdził, jeśli nie w obronie własnej lub niewinnej osoby.
Mimo swojej zbuntowanej duszy, chłopak ceni sobie czasami spokój. Zdarza mu się że potrzebuje się na chwilę wyciszyć, najchętniej ze znajomymi lub potencjalnym partnerem lub partnerką, gdyż mimo wszystko nie lubi samotności. Kiedy taki moment minie, chęć bycia wśród ludzi wraca i Ed nie może się doczekać poznania kogoś nowego.
Czasami zdarza mu się powiedzieć coś nie przemyślanego i potem tego żałować. To tylko jeden z powodów dla których nie radził sobie w szkole; nie był też nigdy jakoś bardzo zainteresowany nauką. Dlatego też zrezygnował z dalszej edukacji, chociaż wie że w ten sposób mogło by mu być łatwiej osiągnąć swój cel: nie być szarą myszką i nie mieć bezproduktywnego życia. To, razem z tym stracenia bliskiej osoby, są jego największe strachy. Żeby być więc kimś, Edward próbuje być zawsze sobą. Nie chce być przeciętny, a do tego jest ciekawy zmian, zwłaszcza dotyczących swojego wyglądu. Dlatego, ponieważ w przeszłości nie miał odwagi wyrazić swojego stylu, nadrabia to teraz, ubierając się często w niebanalny, według niektórych rażący sposób. Ale nie interesują go krytyki, woli śledzić swoje upodobania niż modę.
ciekawostki
• Jakby miał wybrać jakieś motto którym się kieruje, byłoby to "żyj i pozwól żyć"
• Lubi się śmiać i żartować, rozumie czarny humor i często bywa autoironiczny. Trudno go obrazić, zozłościć czy sprowokować.
• Marzy o znalezieniu lepszej pracy, o kupieniu domu gdzieś w naturze i założeniu tam rodziny.
• Uwielbia zwierzęta i bardzo chciałby mieć psa.
#2 (31.03.2021, 19:24 )

karta zaakceptowana
witamy na forum

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości