welcome to
Yellowlair Oats#1 (29.09.2018, 18:01 )

Kod:
[kalendarz][numer=#x=miejsce=x=link=x]
[grafika=obrazek opisujący wątek][obecni=postacie biorące udział][opis=opis wątku][data=data wątku=status=trwa/przerwana/zakończona][/kalendarz]
#2 (29.09.2018, 18:26 )


Maisie i Vivienne
Przyjazd Maisie do Yellowlair Oats. Spotkanie z siostrą po wielu latach z daleka od siebie, w którym Maisie czuła się niezręcznie na widok siostrzyczki, której nie widziała przez wiele lat.
ZAKOŃCZONA
#3 (26.10.2018, 20:28 )


Maisie Thompson, Harriet Rathbone
Maisie na przystanku spotyka dziewczynę, która prosi ją o pożyczenie dwóch funtów na bilet. W autobusie zaczynają rozmowę na temat studiów. Maisie dowiaduje się, że dziewczyna ma na imię Harriet i jedzie na uczelnię złożyć rezygnację z kierunku, na którym studiowała.
ZAKOŃCZONASiłownia
ROZGRYWKA #3
Maisie Thompson, Kathleen Palmer
Maisie pierwszy raz odwiedza siłownię w Yellowlair Oats. Robi sobie traszny wstyd prawie zabijając się na bieżni, ale dzięki temu poznaje sympatyczną Kathleen, z którą udaje się na koktajl i pogaduchy.
ZAKOŃCZONA
#4 (12.11.2018, 19:00 )


Maisie Thompson, Terence Douglas
Maisie rozwala sobie telefon przy wyjściu z uczelni i z pomocą przybywa jej Terence. Chłopak poprawia jej humor i oferuje jej pomoc, za co Maisie jest mu bardzo wdzięczna i... Terence wpada jej w oko!
ZAKOŃCZONAAyton Road
ROZGRYWKA #5
Maisie Thompson, Terence Douglas
Terence przyprowadza Maisie na ulicę, przy której znajduje się punkt naprawy telefonów. Rozmawiają przez chwile, wymieniają się numerami, a Maisie udaje się do punktu.
ZAKOŃCZONA
#5 (01.12.2018, 19:27 )


Maisie Thompson, Ochiyo Harling
Maisie wybiera się na zakupowe łowy do galerii handlowej. W sklepie z biżuterią rzuca jej się w oczy niewysoka Azjatka ubrana w luźnym stylu, która na pierwszy rzut oka nie wzbudziła jej pozytywnych odczuć. Między dziewczynami dochodzi do głupiej sprzeczki sprowokowanej przez Maisie. Obie zostają wyproszone.
ZAKOŃCZONA
#6 (05.01.2019, 20:18 )


Mark's Bar
ROZGRYWKA #7
Maisie Thompson, Angus Warren
Maisie pierwszy raz wychodzi na miasto ze znajomymi z uczelni. Dziewczyny, z którymi wyszła się zabawić okazują się szybko nudnym towarzystwem, z którym Maisie nie umie się dogadać, więc poszukując ciekawszego towarzystwa wypatruje przystojnego młodzieńca, który chyba jest sam...
PRZERWANA
#7 (09.03.2020, 18:37 )


Klatka schodowa
ROZGRYWKA #8
Maisie Thompson, Michael Cranham, Dylan Hillage, sąsiadka
Maisie wraca do domu i zauważa poruszenie na klatce schodowej. Po zobaczeniu obraźliwego napisu na ścianie budynku i drzwiach wejściowych do swojego mieszkania oraz krótkiej i nieprzyjemnej rozmowie z sąsiadami dziewczyna jest wystraszona. Wraca do mieszkania, żeby poczekać na powrót siostry i przedyskutować z nią sprawę.
ZAKOŃCZONA
#8 (18.05.2020, 15:05 )


Kuchnia
ROZGRYWKA #9
Maisie Thompson, Vivienne Thompson
Po spotkaniu na klatce schodowej i poruszeniu wywołanym przez obraźliwy bohomaz na ścianie, Maisie czeka w kuchni na powrót siostry, który kończy się kłótnią.
ZAKOŃCZONA
#9 (19.02.2021, 16:55 )


Buttercup Cafe
ROZGRYWKA #10
Maisie Thompson, Ochiyo Harling
Po kilku dziwnych incydentach u sióstr Thompson, gdy kilkukrotnie niesłusznie zarzucono im rasizm i zaatakowano w internecie i w miejscu zamieszkania, Maisie postanowiła odszukać dziewczynę, z którą kiedyś się pokłóciła i dowiedzieć się czy to nie jest jej sprawka. O dziwo - okazało się, że nie!
ZAKOŃCZONAMain Street
ROZGRYWKA #11
Maisie Thompson, Terence Douglas
Maisie przypadkiem spotkała chłopaka, który jej się podoba, gdy wracała do domu z uczelni. Śmiało do niego zagadała, chcąc mu pomóc odnaleźć sklep, którego potrzebował.
ZAKOŃCZONA
#10 (26.10.2021, 18:45 )


mieszkanie sióstr
ROZGRYWKA #12
Maisie Thompson, Vivienne Thompson
Nieudany powrót z wypadu z koleżankami, gdyż okazało się, że Maisie zignorowała telefony siostry, kiedy rodzice czekali z niezapowiedzianą wizyta. Wróciła do domu po ich odjeździe i czekały ją niemiłe rozmowy: pierwsza z Viv, następna przez telefon z rodzicami.
ZAKOŃCZONA


Cello Coffee House
ROZGRYWKA #13
Maisie Thompson, Terence Douglas
Pierwsza oficjalna randka z Terencem.
TRWA

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości