welcome to
Yellowlair Oats#1 (29.09.2018, 19:20 )

Kod:
[kalendarz][numer=#x=miejsce=x=link=x]
[grafika=obrazek opisujący wątek][obecni=postacie biorące udział][opis=opis wątku][data=data wątku=status=trwa/przerwana/zakończona][/kalendarz]
#2 (17.11.2018, 23:05 )


Main Street
ROZGRYWKA #1
Zoe Moyet, Michelle Lee
Spotkanie z przyrodnią siostrą.
ZAKOŃCZONAZoe Moyet, Rhydian Yates
Wizyta u znajomego i rozmowa z nim na temat siostry oraz poszukiwanie kontaktu z jej ówczesnym chłopakiem, by poszukać pomocy. Siostra utrudniała Zoe zycie rodzinne, co dziewczyna chciała ukrócić.
ZAKOŃCZONAGrassy Coast
ROZGRYWKA #3
Zoe Moyet, Debbie
Spacer, który kończy się znalezieniem przeuroczego psiaka.
ZAKOŃCZONAZoe Moyet, Debbie
Przyprowadzenie do domu Debbie.
ZAKOŃCZONA
#3 (20.02.2020, 23:53 )


Zoe Moyet, James Moore
Pierwsze spotkanie z Jamesem. Zoe jest bardzo zestresowana widokiem znanego muzyka, ale w końcu udaje jej się porozmawiać z nim na temat Michelle. Otrzymuje tak zdumiewające i przykre wiadomości na temat swojej siostry, że wychodzi ze spotkania zupełnie druzgotana i z poczuciem bycia oszukaną przez własną siostrę.
ZAKOŃCZONAMain Square
ROZGRYWKA #6
Zoe Moyet, Rhydian Yates
Spotkanie z przyjacielem, podczas którego Zoe opowiedziała Rhydianowi i swoim pierwszym spotkaniu z Jamesem i o tym, czego dowiedziała się na temat przyrodniej siostry. Wstrząsające informacje o tym, jak Michelle kłamała, wzbudzają silne emocje u rozmówców.
ZAKOŃCZONADangerous cliff
ROZGRYWKA #7
Zoe Moyet, Rhydian Yates
Nastepne spotkanie z Rhydianem, tym razem w nietypowym miejscu. Zoe po raz kolejny porusza z nim temat swojej przyrodniej siostry, której sprawą wciąż Zoe żyje.
ZAKOŃCZONA
#4 (21.02.2020, 00:02 )


Costa Coffee
ROZGRYWKA #8
Zoe Moyet, James Moore
Po wizycie w Birmingham Zoe spotkała się z Jamesem po raz kolejny. Potrzebowała jego pomocy, aby uporać się z siostrą i kłamstwami, które na jej temat rozpowiadała w rodzinie. Zoe zaoferowała również, że będzie zeznawać w sądzie jako świadek, gdyby Michelle po rozstaniu chciała utrudnić Jamesowi życie.
ZAKOŃCZONAWilla Jamesa, hol
ROZGRYWKA #9
Zoe Moyet, Lauren Quinnell
Zoe udała się do Jamesa z nadzieją, że muzyk pomoże jej ze znalezieniem pracy. Drzwi otworzyła jej jednak obecna partnerka kochanka, która traktuje ją w bardzo przykry sposób i wyrzuca za drzwi.
ZAKOŃCZONAZoe Moyet, dozorca kamienicy
Doszło do kłótni między Zoe i zarządcą kamienicy, gdy ten przyszedł do niej z informacją, że wysiadło ogrzewanie i zimno w całym budynku potrwa przez kilka długich dni.
ZAKOŃCZONAZoe Moyet, James Moore
Wciąż załamana i bezrobotna Zoe ściągnęła Jamesa do swojego mieszkania, by poszukać u niego pocieszenia.
PRZERWANA
#5 (02.10.2020, 09:42 )


Zoe Moyet, Garreth Brooks
Rozmowa o pracę w charakterze gosposi, która o dziwo zakończyła się pozytywnie i po wielu miesiącach szukania Zoe wreszcie znalazła stałe zatrudnienie.
ZAKOŃCZONA

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości