welcome to
Yellowlair Oats#1 (27.10.2018, 06:59 )

[Obrazek: susan_coffey-8-660x330.jpg]

Kod:
[kalendarz][numer=#x=miejsce=x=link=x]
[grafika=obrazek opisujący wątek][obecni=postacie biorące udział][opis=opis wątku][trwa][zakonczona][przerwana][/kalendarz]
#2 (27.10.2018, 07:07 )


Old Oak Tree
ROZGRYWKA #1
Meredith Douglas i Kathleen Palmer
Spotkanie po wielu latach rozłąki z najlepszą przyjaciółką z dzieciństwa. To pierwsza osoba spotkana przez Meredith po jej powrocie do Yellowlair Oats, a nie było jej w mieście przez długie 10 lat.
ZAKOŃCZONAOld Park
ROZGRYWKA #2
Meredith Douglas i Raluca Minulescu
Wizyta w znajomym parku. Meredith poznała wtedy Ralucę, uroczą i mocno postrzeloną, ale pozytywną dziewczynę, która doprowadziła ją do łez śmiechu. Nie sądziła, że to będzie ich jedyne spotkanie, bo życie rudzielca przerwie samobójstwo, którego po niej Meredith wcale się nie spodziewała.
ZAKOŃCZONAAbbey Park
ROZGRYWKA #3
Meredith Douglas i Loredana Minulescu
Przypadkowe spotkanie w parku z pewną kobietą, która okazała się pogrążoną w żałobie matką Raluci (dziewczyny, którą Meredith miała kiedyś okazję poznać). Sprytna kobieta nastawiła dziewczynę przeciwko Charlesowi Moore'owi, mimo że Meredith wcale tego człowieka nie znała. Dała się zmanipulować.
ZAKOŃCZONA
#3 (27.10.2018, 07:16 )


Sweet Ice
ROZGRYWKA #4
Meredith Douglas i Kathleen Palmer
Wypad z przyjaciółką do lodziarni, którą odwiedzały w dzieciństwie. Opowiedziały sobie, co wydarzyło się u nich w ciągu ostatnich lat i spędziły przyjemnie czas w swoim towarzystwie. MEredith była szczęśliwa, że Sweet Ice nadal prosperuje, mimo że upłynęło tyle lat.
PRZERWANALodowisko
ROZGRYWKA #5
Meredith Douglas i Kathleen Palmer
I znów wyjście z przyjaciółką. Dziewczyny w tamtym okresie nadrabiały zaległości z ostatniej dekady i wybrały się razem na lodowisko, które uwielbiały w dzieciństwie. Meredith przypominała sobie tajniki jazdy na łyżwach i dziewczyny odbyły długą i ciekawą rozmowę na temat swoich pomysłów na zycie, związków z mężczyznami, rodziny, dzieci... Po zabawie na lodzie wybrały się razem na piwo.
ZAKOŃCZONAMark's Bar
ROZGRYWKA #6
Meredith Douglas i Simon Innauer
Samotne zabijanie nudy w barze. Meredith poznała wtedy Simona, bardzo przystojnego młodego mężczyznę, w którym zauroczyła się wtedy bez pamięci. Okazał się arogancki i chłodny, ale nawet to nie odstraszało dziewczyny, która usilnie i niezbyt skutecznie próbowała zainteresować go sobą. Z perspektywy czasu sądzi, że zrobiła z siebie idiotkę.
ZAKOŃCZONA
#4 (18.11.2018, 15:29 )


Kamienista plaża
ROZGRYWKA #7
Meredith Douglas, Kathleen Palmer
Kolejne spotkanie z Kathleen. Podczas krótkiego spaceru na plażę Kath podzieliła się z Meredith informacją o rozstaniu z Harrym, którego Mer od początku uważała za kiepską partię dla przyjaciółki. Tamtego dnia dziewczyny pokłóciły się, bowiem Kath źle zrozumiała Meredith, która nieptorzebnie weszła w ton "a nie mówiłam?".
ZAKOŃCZONASunny Beach
ROZGRYWKA #8
Meredith Douglas, Kathleen Palmer, Yvonne Gibbons
Wypad z Kathleen na plażę. Przypadkiem nieco wkręciła się w niego Yvonne Gibbons, kuzynka Kath, która niedawno przyjechała do Yellowlair Oats i mimo wcześniejszych obaw wspólne opalanie wypadło bardzo wesoło.
PRZERWANAWejście, korytarz i schody (dom Meredith i Terence'a)
ROZGRYWKA 9
Meredith Douglas, Terence Douglas
Przyjazd Terence'a do Yellowlair Oats. Meredith wprowadza kuzyna do domu ich zmarłej babci i wspominają dzieciństwo. Da niej to radosna zmiana w życiu, bo nie jest już skazana na samotność w dużym domu.
ZAKOŃCZONA
#5 (18.11.2018, 15:36 )


Sypialnia Terence'a
ROZGRYWKA #10
Meredith Douglas, Terence Douglas
Dalszy ciąg rodzinnych wspominek. Meredith dobrze dogaduje się z bratem ciotecznym, z którym wcześniej nie miałą kontaktu przez wiele lat. Próbują nadrobić zaległości, ale Terence zadaje niewygodne pytanie o rodzinny konflikt i Meredith ucieka, nie chcąc psuć atmosfery.
ZAKOŃCZONAKlatka Schodowe (9 Morton Street)
ROZGRYWKA #11
Meredith Douglas, Yvonne Gibbons
Meredith przyjeżdża po Yvonne taksówką, żeby razem pojechały na babski wieczorek do klubu. Zaskakuje Meredith, że Yvonne mieszka w tak kiepskiej dzielnicy.
ZAKOŃCZONAThe Platinum Club
ROZGRYWKA #12
Meredith Douglas, Yvonne Gibbons
Bardzo nieudany wypad do klubu. Miał być babski wieczorek, a Yvonne zainteresowała się facetem i zignorowała obecność Meredith. Na domiar złego wszystko zaczęło się komplikować, bo facet postanowił zabawić się Yvonne i dodał jej do drinka pigułkę gwałtu, co zauważyła spostrzegawcza Meredith.
PRZERWANA
#6 (18.11.2018, 15:39 )


x
ROZGRYWKA #13
Meredith Douglas, Yvonne Gibbons
Ciąg dalszy po klubie, będzie później.
TRWASalon (dom Meredith i Terence'a)
ROZGRYWKA #14
Meredith Douglas, Terence Douglas
Mimo długiego unikania tematu Meredith zostaje niejako zmuszona przez Terence'a do podjęcia tematu starego rodzinnego konfliktu, z czego wywiązuje się między nimi rozmowa na temat rodziców, babci, a także lat, w których nie mieli ze sobą kontaktu.
ZAKOŃCZONA
#7 (09.12.2018, 18:51 )


Sushitto Truck Food
ROZGRYWKA #15
Meredith Douglas, Michael Cranham
Meredith narobiła sobie ogromnego wstydu, gdy po pracy, w drodze do domu postanowiła poprawić sobie humor fast foodem i zajrzała do food trucka po drodze. Traf chciał, że była rozkojarzona i przypadkiem wpadła w chłopaka, który przez jej nieuwagę ubabrał sobie drogą marynarkę sosem z jedzenia. Po nieprzyjemnej rozmowie to na Meredith spadły koszty pralni. Dzień stał się jeszcze gorszy.
ZAKOŃCZONA
#8 (20.07.2019, 14:30 )


Kuchnia
ROZGRYWKA #16
Meredith Douglas, Terence Douglas
Powrót do domu po incydencie z food trucka.
ZAKOŃCZONA
#9 (09.03.2020, 15:48 )


Sushitto Food Truck
ROZGRYWKA #17
Meredith Douglas, Michael Cranham
Spotkanie pod food truckiem, żeby rozliczyć się z rachunku za pralnię.

cdn
TRWA
#10 (10.07.2020, 15:30 )


Old Oak Tree
ROZGRYWKA #18
Meredith Douglas, Kathleen Palmer
Spotkanie z przyjaciółką.
TRWA

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości