welcome to
Yellowlair Oats#1 (27.10.2018, 07:52 )

Meredith Douglas
[RELACJE]
pozytywne

Terence Douglas
Kuzyn, z którym Meredith obecnie mieszka. Brat cioteczny, mają wspólną babcię ze strony ojca i obecnie zajmują dom, który Meredith po niej odziedziczyła. Dziewczyna dobrze się z nim dogaduje.
Kathleen Palmer
Przyjaciółka jeszcze z czasów dzieciństwa, z którą zna się od bardzo dawna i która wie o niej dosłownie wszystko. To wieloletnia przyjaźń, która jest bardzo silna i Meredith wierzy, że nigdy się nie rozpadnie.
Yvonne Gibbons
Kuzynka Kathleen, którą Meredith kojarzy z dzieciństwa, kiedy przyjeżdżała do rodziny w Yellowlair Oats na wakacje. Dziewczyna od niedawna mieszka tu na stałe i dziewczyny powoli odbudowują zerwany przed laty kontakt.

neutralne

Loredana Minulescu
Matka Raluci. Początkowo Meredith była zmanipulowana pozytywną powierzchownością Rumunki i nawet współczuła jej śmierci córki. Była po jej stronie w poważnym konflikcie z rodziną Moore i doszło nawet do kłótni z Kathleen na jej temat, która na długo ochłodziła ich stosunki. Po dojściu do porozumienia z przyjaciółką Meredith zapałała do Loredany niechęcią, odkrywszy jej kłamliwą naturę.

negatywne

Simon Innauer
Jest to trudny człowiek, ale Meredith nie zraziła się jego cyniczną i chłodną powierzchownością. Dała się zauroczyć jego przystojnej twarzy i długo z utęsknieniem myślała o tym chłopaku, ale od bardzo dawna się nie widzieli i Meredith przeszło to zauroczenie.
Raluca Minulescu
Na początku Meredith uważała ją za sympatyczną, choć trochę zwariowaną dziewczynę, ale z czasem wyszła z niej wariacka natura, przez którą wydarzyło się wiele złego niejednej osobie w tym mieście. Jednak dziewczyna nie żyje, a o zmarłych źle się nie mówi, więc Meredith nie chce jej pamiętać tylko negatywnie.
Ozzy
Pies, któremu pomogła. Przez jakiś czas miała go w domu, ale niestety znalazł się jego właściciel.
Cehoslovakian
Pies, któremu pomogła znaleźć nowy dom.


[/NICK]

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości