welcome to
Yellowlair Oats#1 (08.04.2019, 09:36 )
when life give you lemons, just add vodka

Daisy Lambert


dane podstawowe
DATA URODZENIA29.06.1990
MIEJSCE URODZENIAYellowlair Oats, UK
ZAWÓDmagazynierka
STAN CYWILNYpanna
ORIENTACJAhomoseksualna
WYKSZTAŁCENIEukończone Secondary School
STATUS FINANSOWYprzeciętny
JĘZYKIangielski
DZIELNICASullen Hides
PROBLEMY ZDROWOTNEbrak
WIZERUNEKCharelle Schriek
biografia
Cora Lambert była piękną kobietą - to nie ulega najmniejszym wątpliwościom. Uwielbiała wykorzystywać swoje wdzięki przeciwko kolejnym facetom, napotykanym głównie podczas wieczornych potańcówek, na które wciąż wymykała się z domu. Uroda niestety nie szła w tym wypadku w parze z rozsądkiem, co wielokrotnie udowadniała, przysparzając swoim rodzicom kolejnych kłopotów. W wieku osiemnastu lat Cora zaszła w ciążę. Nie byłoby w tym nic zaskakującego, gdyby nie fakt, że dziewczyna nie potrafiła powiedzieć, kim jest ojciec maleństwa. Imprezowała wtedy naprawdę intensywnie - były to czasy, gdy do Wielkiej Brytanii przypłynęła moda na nielegalne rave'y. Duże, elektroniczne imprezy organizowane w opuszczonych budynkach, magazynach, często rozpędzane przez interwencje policji. Ojcem jej dziecka mógł być zatem...każdy. Macierzyństwo ani trochę nie cieszyło dziewczyny - ona chciała się jeszcze wyszumieć. Rodzice nastolatki długo walczyli o to, aby rozbudzić w córce choćby odrobinę odpowiedzialności. 
Pod koniec czerwca roku 1990 na świecie pojawiła się Daisy. Moment, w którym Cora po raz pierwszy wzięła swoją małą córeczkę w objęcia był tutaj bardzo kluczowy. Zdaje się, że zrozumiała wreszcie sytuację, w jakiej się znalazła. Państwo Lambert odetchnęli z ulgą - na pewno nie zamierzali zostawić córki bez pomocy, jednak liczyli, że ta zaangażuje się tak jak przystało na matkę. I tak było, przynajmniej na samym początku, kiedy Daisy potrzebowała ciągłej obecności i opieki swojej mamy. 
Koniec końców, w późniejszych latach dzieciństwa Daisy to dziadkowie poświęcili jej więcej uwagi niż Cora - młoda kobieta zupełnie nie radziła sobie w nowej roli. Próbowała, starała się jak mogła, wielokrotnie jednak zawiodła. To nie był po prostu odpowiedni moment, jednak musiała wziąć odpowiedzialność. Innego rozwiązania nie było. Mała Daisy dorastała w totalnie niestandardowym otoczeniu, jednak niczego jej nie brakowało. Miała szczęśliwy dom. Dopiero gdy dziewczynka zaczęła naukę w swojej pierwszej szkole, zaczęły do niej docierać te znaczne różnice pomiędzy jej rodziną a rodzinami jej szkolnych koleżanek i kolegów. Na każdym obrazku przedstawiającym jej bliskich brakowało jednej osoby. Brakowało ojca. Daisy z czasem zaczęła drążyć ten temat, jednak mama nie chciała o tym rozmawiać - za każdym razem zbywała córkę tanimi wymówkami. Daisy bardzo wtedy cierpiała, chociaż nie rozumiała jeszcze za wiele, jak przystało na dziecko. Dlaczego jej mamusia chciała coś przed nią ukryć? W końcu jednak dziewczynka się poddała. Nawet ukochani dziadkowie nie chcieli rozmawiać o jej tacie, więc zrozumiała, że nie pozna prawdy. Dlatego odpuściła i więcej nie wracała do tematu. 
Daisy rosła jak na drożdżach. To właśnie wtedy zaczęły się uwidaczniać różnice pomiędzy nią a rówieśniczkami. Daisy zdecydowanie łatwiej nawiązywała relacje z chłopcami - zamiast bawić się lalkami, czy w wymyślony "dom", wolała pójść na podwórko i pograć w piłkę. Trudno powiedzieć, co mogło być powodem takich zachowań. Może tak odreagowywała brak obecności ojca w swoim życiu? Wizerunek chłopczycy utrwalił się na dłużej, z czym matka Daisy nie potrafiła się długo pogodzić. W okresie dojrzewania zmieniło się niewiele - Daisy przyjaźniła się niemal z samymi chłopakami, ale te znajomości pozostawały niezmiennie na poziomie zwykłego kumplowania się. Dziewczyna nie oglądała się za chłopakami, byli jej zupełnie obojętni w sferze uczuciowej. Gdy miała niespełna piętnaście lat, zaczęła uświadamiać się w kwestii własnej orientacji seksualnej. Wydawać się mogło, że to odrobinę za wcześnie, ale Daisy zauważała kolejne różnice, tworzące przepaść między nią a innymi dziewczynami. Była nieco zagubiona, i niestety nie mogła liczyć na pomoc najbliższych, bo nie wiedziałaby nawet, jak zacząć tego typu rozmowę. Poza tym - matka nie chciałaby tego słuchać i w najgorszym wypadku umówiłaby córce spotkanie z terapeutą, żeby ją "naprostował". Daisy zwróciła się wówczas do swojego najlepszego przyjaciela i to on zasugerował głośno, że może najzwyczajniej w świecie Daisy jest osobą homoseksualną. Dziewczyna długo nie potrafiła oswoić się z tą myślą, dopiero jakiś czas później zaczęła eksperymentować. 
Daisy skończyła szkołę w wieku szesnastu lat, nie miała w planach kontynuowania swojej edukacji. Wiedziała dobrze, że sprawi tym zawód zwłaszcza babci i dziadkowi, jednak nauka nie była jej mocną stroną. Ponadto, w jej domu dawno przestało się układać - Cora wróciła poniekąd do dawnych przyzwyczajeń, co sprawiło że przez ich niewielkie mieszkanie wciąż przewijali się nowi mężczyźni. O ile na początku wszystko wyglądało grzecznie, tak później kolejni partnerzy jej matki nie krępowali się nawet paradować po domu w samym ręczniku, niektórzy tam pomieszkiwali tygodniami. Do momentu ukończenia osiemnastego roku życia Daisy starała się odłożyć nieco pieniędzy z dorywczych prac, by móc wyprowadzić się od matki. Nie chciała zawracać głowy babci i dziadkowi, którzy z pewnością przyjęliby wnuczkę pod swój dach, jednak i tak dali Daisy wystarczająco dużo w jej życiu, zasługiwali na odpoczynek. Chciała zapracować na siebie sama. 
Wreszcie jej się to udało. Wynajęła tanie mieszkanie w Sullen Hides, z małą pomocą przyjaciela i w porozumieniu z właścicielem, doprowadziła je do porządku po poprzednim najemcy, który najwyraźniej zorganizował tam sobie melinę dla okolicznych lumpów. Okolica może nie była przyjemna, jednak ceny mieszkań w tej dzielnicy odpowiadały możliwościom finansowym dziewczyny. Mniej więcej w tamtym czasie Daisy poznała pierwszą w swoim życiu kobietę "na poważnie". Na początku była szczęśliwa. Nowa miłość dodawała jej skrzydeł i sił do działania, nie miała powodu by narzekać, ponadto Daisy ostatecznie przekonała się o swojej orientacji. Niestety, związek ostatecznie nie wytrzymał.
Żeby nie myśleć o rozstaniu, Lambert zajęła się pracą. Długo szukała swojego miejsca, jednak nigdzie nie mogła zagrzać go na dłużej. Pośród jej licznych doświadczeń zawodowych znalazły się między innymi takie posady jak sprzedawczyni (niespełna rok mordęgi w obsłudze klienta, to zdecydowanie zbyt dużo jak na jedną osobę!), kelnerka (nigdy więcej...), a nawet kurierka! Ostatnie z tych zajęć podobało się dziewczynie najbardziej i wytrwała w nim najdłużej. Lubiła to. Może bywało ciężko, ale miała swój rewir, grono zaprzyjaźnionych osób, i święty spokój. Kto by się spodziewał, że po kilku latach będzie musiała pożegnać się ze swoim stanowiskiem? A tak się właśnie stało, w wyniku zmian w zarządzie firmy. Posypały się zwolnienia, pojawiły nowe wymagania i cele a Daisy...została na lodzie, i wtedy po raz kolejny z pomocą przyszedł najlepszy kumpel, który polecił dziewczynę w swojej firmie. Daisy nie była na początku zbytnio przekonana, czy odnajdzie się w typowo męskim zawodzie, jednak jej obawy szybko zostały rozwiane. Zatrzymała się tam na dłużej i radzi sobie całkiem dobrze, daje z siebie absolutne 100% we wszystkim, co robi. 
rodzina & miłość
RODZICEmatka - Cora. Ojciec nieznany.
RODZEŃSTWObrak
DZIECIbrak
DALSZA RODZINABethanie Everly - kuzynka. Z całą resztą raczej nie utrzymuje kontaktu
STATUS ZWIĄZKUwolna
PARTNERbrak
BYLI PARTNERZYno właśnie, byli...więc czy warto wspominać?
osobowość
ekstrawertyczka brak szczęście
Uran
optymizm
85%
pesymizm
15%
impulsywność
60%
cierpliwość
40%
asertywność
90%
uległość
10%
aktywność
95%
bierność
5%
odwaga
90%
ostrożność
10%
zmienność
30%
stabilność
70%
wrażliwość
75%
obojętność
25%
planowanie
70%
spontaniczność
30%
Daisy to osoba, którą najłatwiej określić przy pomocy zwrotu "wulkan energii". Ta dziewczyna nawet przez chwilę nie potrafi usiedzieć w jednym miejscu - stagnacja i nuda są jej zupełnie dalekie. Często bywa tą, która wpada na najbardziej szalone pomysły w towarzystwie, jest kreatywna i nieco zwariowana. Świetnie czuje się pośród ludzi, ale większe ich zbiorowiska nawet u tak żywiołowej osoby powodują pewien dyskomfort. Cechuje ją duża pewność siebie i odwaga a także zaradność życiowa - w związku z tym powstaje dużo niegroźnych żartów w gronie jej przyjaciół. Dotyczą one głównie stereotypów, jakie skupione są wokół homoseksualnych kobiet, ale Daisy nigdy jeszcze nie obraziła się za żaden z nich. Co w tym złego, że zdaniem jej bliskich, w starciu z wymuskanymi chłopcami jakich teraz pełno, powaliłaby ich wszystkich jak w Tekkenie? Może średnio udaje jej się pomalowanie paznokci czy zrobienie pełnego makijażu, ale przynajmniej Lambert nie potrzebuje w domu faceta, który zamontuje nową żarówkę LED, przykręci półkę czy złoży szafę. Chwyci sama za skrzynkę z narzędziami, dokładnie przestudiuje instrukcję, czasem zajrzy po poradę na YouTube, i gotowe! Cóż, Daisy jest chłopczycą nie tylko z wyglądu, ale również ma sporo "męskich" cech charakteru. Niestety, pośród tych uważanych za pozytywne, znajdzie się też wiele słabych stron, m.in to, że dziewczyna czasem bywa zbyt wulgarna. Momentami brakuje jej także delikatności i prawdopodobnie gdyby była osobą heteroseksualną, zapewne w życiu nie znalazłaby faceta, bo dla nich jest idealną kandydatką na kumpelę. Podzieli się świńskim dowcipem, obejrzy mecz, postawi browara w barze. 
Skoro już o tym mowa, można śmiało przejść do sfery uczuciowej. Daisy jest stuprocentową lesbijką. Jej dotychczasowe doświadczenia z kobietami wydają się z pozoru niewielkie, ale z pewnością są bardzo intensywne - taki był jej ostatni związek. Jeżeli już pokocha, to do bólu, jak wariatka. Lambert w związku szuka przede wszystkim ognia i przygody. Nie zniosłaby przesiadywania co wieczór przed telewizorem czy nudnych spacerów wciąż po tych samych, parkowych alejkach. Od czasu do czasu miło jest usiąść do romantycznej kolacji przy świecach i winie, jednak ta dziewczyna zdecydowanie woli bardziej żywiołowe randki. Na szczęście, potrafi zarażać pozytywną energią! 
ciekawostki

✂ jako jedna z nielicznych pań w swojej pracy - a może nawet jedyna? - posiada uprawnienia do obsługiwania wózków widłowych 
✂ wielka fanka sportów motocyklowych, a spośród nich jej największą miłością jest speedway
✂ uwielbia gotować, często szuka nowych, nietypowych przepisów w Internecie
✂ nie ma lepszego sposobu na odpoczynek po ciężkim dniu jak tylko Netflix, góra przekąsek i dobrze schłodzone piwo!
✂ słucha przeróżnej muzyki, jednak do najbliższych jej sercu gatunków można zaliczyć m.in indie rock czy alternative dance. Niewiele to mówi? Hm, no to może inaczej... Najczęściej słucha New Order, Franz Ferdinand, The Prodigy, trochę Coldplay i Snow Patrol
✂ kompletnie nie nadaje się na partnerkę do tańca i unika takich rozrywek jak ognia. Za to pić można z nią do rana dzięki mocnej głowie!
✂ w wolnych chwilach uczęszcza na siłownię lub zajęcia z jogi, chociaż na brak ruchu nie może narzekać ze względu na charakter swojej pracy
✂ najbardziej lubi kino akcji lub filmy na podstawie komiksów o superbohaterach (Batman Forever!), nudzą ją za to komedie romantyczne, odkrycia typu "Pięćdziesiąt twarzy Greya" i... Star Wars
✂ nie przepada za sprzątaniem, musi mieć na to "dzień"#2 (19.04.2019, 18:39 )

karta zaakceptowana!
witamy na forum

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości