welcome to
Yellowlair Oats

#1 (12.11.2019, 05:18 )
Past forgotten, now as new, A line dividing
false and true

instagram
@king_crimson

284
followers
259
following
Anthony MylesTu będzie mądry opis. Kiedyś albo nigdy.
Raczej nigdy.

#2 (12.11.2019, 05:20 )
false and true

instagram

king_crimson
king_crimsonPowrót do wypierdowa. Widzicie, jak się zajebiście cieszę? Ten uśmiech, ta radość w oku! 😶 #YellowlairOats

#3 (13.11.2019, 21:43 )
I miss you around, and all that I want is to be with you...

instagram
sweet_angel liked your post.

instagram
sweet_angel Ojej, Tosiek... wróciłeś do miasta i ja dowiaduje się takich rzeczy z insta?! Wyczuwam, że coś się musiało stać, skoro taka decyzja, a Twoja nietęga mina wiele tłumaczy. :C
You kept me breathing under the water, you were the light that shone through the darkness.
Lili Hartley
#4 (13.11.2019, 21:54 )
false and true

instagram
king_crimson Powrót na to zadupie i radosna mina to zbyt wielkie sprzeczności 🤣 Zresztą to długa historia... A Ty teraz jesteś w Yellowlair? Co powiesz na spotkanie? Opowiem Ci, co u mnie nowego!

@Lili Hartley

#5 (13.11.2019, 22:22 )

instagram
sweet_angel To naprawdę musiało się coś niefajnego wydarzyć, ja czuję to w kościach! Chętnie jej wysłucham oczywiście! Tak, jakiś czas temu odkąd zmuszona zostałam wrócić do Yellowlair, usamodzielniam się z siostrami i już nie mieszkamy z rodzicami, też trochę się u mnie nazbierało, także mamy o czym sobie poopowiadać! Powiedz gdzie i o której, a przybędę! 😘
You kept me breathing under the water, you were the light that shone through the darkness.
Lili Hartley
#6 (13.11.2019, 22:30 )
false and true

instagram
king_crimson @sweet_angel 35 Ayton Rd, mieszkanie 3, możesz wpadać w każdej chwili :D

@Lili Hartley

#7 (13.11.2019, 22:33 )

instagram
sweet_angel Zatem do zobaczenia wkrótce! c:
Lili Hartley
#8 (26.11.2019, 18:54 )

instagram
roxxx liked your post.

instagram
roxxx Radości to ja tu rzeczywiście nie widzę! Ale nawet jeśli Ty się nie cieszysz, to ja owszem 😋 Daaaawno się nie widzieliśmy!
#9 (27.11.2019, 00:51 )
false and true

instagram
king_crimson @roxxx To Ty nadal w tej dziurze? 😲 To i ja zaczynam widzieć pozytywy. Proponuję piwko na powitanie po latach, reflektujesz? 😄

@Roxanne Thain

#10 (28.11.2019, 15:13 )

instagram
roxxx @king_crimson Ja piwko zawsze! 😂 Fajnie będzie Cię zobaczyć po tylu latach 💕

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości