welcome to
Yellowlair Oats#1 (16.11.2019, 04:15 )
Past forgotten, now as new, A line dividing
false and true

Anthony Myles

pozytywne

Miyamoto Yuuto
Jak odróżnić przyjaźń od niechcianego zakochania? Jak zburzyć otaczające umysł mury głupich blokad i uprzedzeń?
Cóż... Tony na pewno Ci tego nie powie, bo przeszło rok po spotkaniu Miyi nadal uparcie tkwi w przekonaniu, że nie czuje do niego nic poza przyjacielską sympatią.

Michael Cranham
Przyjaźń od najmłodszych lat. Wspólne zabawy na malowniczych polach Brunswick Village, wspólne marzenia o wielkim świecie, pierwsze wypite piwo i pierwszy zapalony papieros.
Towarzysz w najgłupszych pomysłach, wiernie od ponad dwudziestu lat.

Roxanne Thain
Czasem nieznośna gówniara, włócząca się jak cień za zbuntowanym licealistą, dorasta i z irytującego rzepa zmienia się w doskonałą przyjaciółkę, która podziela poglądy, gust, zainteresowania.
Tylko niepotrzebnie liczy na coś więcej niż przyjaźń.

Charles Moore
Żywa i przyjazna, choć z lekka zapijaczona pamiątka z czasów, w których Tony'emu chciało bawić się w wielką muzykę. Charles to znany, niegdyś kochany przez tłumy, a dziś upadły muzyk, z którym Myles utrzymał kontakt, nie pozwalając zwieść się plotkom i ludzkiej niechęci. I tak zyskał dobrego przyjaciela.

Pryska Ben-Merrick
Cisza pieszcząca ucho spokojem po hałaśliwym dniu w szkole, dłonie roztańczone w zrozumiałym tylko dla nich języku symboli i gestów, rozjaśnionych nieśmiałym, acz uroczym uśmiechem koleżanki.
Mało ją zna, ale lubi. I ma z kim pomigać!

neutralne

Kathleen Palmer
Trzy lata pod pantoflem i jedyny długotrwały związek, podszyty młodzieńczą głupotą, porywem nadgorliwego ciała i niezrozumieniem własnych pragnień. Mimo trudnego charakteru ta nerwuska stała się dla Tony'ego dobrym wspomnieniem licealnych lat. I niech zostanie zamknięta w przeszłości!

Ochiyo Harling
Jej zagubienie, nieśmiałość, a zarazem troska o młodszego braciszka potrafią rozczulić - a już na pewno są w stanie zmotywować młodego, żyjącego ideałami nauczyciela do udzielenia pomocy rodzinie dotkniętej przemocą domową.

Ewangelina Stirling
Posiadaczka niezwykłej wiedzy o muzyce klasycznej, wzór cnót uczniowskich, młodzieńczego intelektu, ładu i porządku. Tylko gdzie podziała się ta dziecięca beztroska, która powinna skrzyć się w ciemnych tęczówkach jej wielkich oczu?
Uczennica z kategorii lubianych i zapamiętanych.

Meredith Douglas
Najlepsze przyjaciółki dziewczyny potrafią być najgorszą zmorą, o czym Tony przekonał się jako nastolatek podczas związku z Kathleen. Meredith bywała z nimi wszędzie poza łóżkiem i znała ich najgłębsze sekrety.
Nie żywi złych emocji, ale woli unikać.


negatywne

Spodziewałeś się, że Tony kogoś nie lubi?
Naprawdę?
ヽ(͡◕ ͜ʖ ͡◕)ノ

rodzina

Louise Myles-Lynn
Lata rozłąki potrafią rozplątać najciaśniejsze więzi rodzinne, w tym uczynić brata i siostrę niemal obcymi sobie ludźmi. Mimo początkowej próby odbudowania bratersko-siostrzanej relacji, Tony już nie próbuje. Pokonany zadufaniem w sobie i bezlitosnymi manipulatorskimi zagrywkami siostry nie chce mieć z nią nic wspólnego.


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości