welcome to
Yellowlair Oats#1 (15.02.2020, 03:03 )
Crawling to my glass prison, a place where no one knows. My secret lonely world begins.

Beale Seoh
pozytywne

Lawrence Byun
Co to za nieszkodliwy, ale upierdliwy dziwak wkradł się do życia, a później niespostrzeżenie do serca Beale'a! Lawrence stał się jego przekleństwem, gdy zmęczony popularnością na azjatyckim rynku muzycznym, uciekł do rodzimej Anglii. Tam współpracujący z jego wytwórnią Beale został przymuszony do pilnowania dochodowego artysty. Początkowo miał jedynie kontrolować poczynania Lawrence'a i pilnować, by wywiązywał się z zawodowych zobowiązań... lecz przykry obowiązek przerodził się niespodziewanie w pragnienie serca, którego Beale, zaślepiony depresyjną apatią, jeszcze w sobie nie dostrzegł.
Lafayette Xiao
Bezczelny Chińczyk, którego Beale poznał podczas studiów muzycznych w Londynie. Ich znajomość momentalnie ewoluowała w intensywną relację seksualną, która w końcu doprowadziła ich do wspólnego zamieszkania. Beale nie ma pojęcia, że Yette czuł do niego coś więcej, sam pała do niego przyjacielską sympatią zmieszaną z fascynacją seksualną. Po latach ciszy, gdy obaj skończyli studia i rozeszli się w swoje strony, ich losy na nowo splotły się na przyjacielskiej płaszczyźnie.
Sinead Connelly
Znajoma z czasów studiów w Londynie. W ciągu lat kilka razy połączyły ich zobowiązania zawodowe, a odkąd spotkali się w Yellowlair Oats, rozwija się między nimi przyjaźń - choć Beale nie wie o uczuciach, którymi darzy go piękna Irlandka.
Charles Moore
Popularny gitarzysta, z którym Beale pracował nie raz i nie dwa. Ich relacje można określić dobrym koleżeństwem, które powoli zaczyna ocierać się o przyjaźń. Obecnie Charles jest dla Beale'a najlepszym towarzyszem do kieliszka.
Roxanne Thain
Znajomość dość daleka, lecz zapadająca w pamięć. Roxanne to pomoc domowa Moore'a, z którym Beale miał okazję pracować kilka razy i poznał ją podczas wizyt w domowym studiu nagraniowym muzyka. Przyciągnęła jego uwagę urodą i siłą charakteru. To musiało prędzej czy później skończyć się w łóżku.

neutralne

Charlie Jacobsen
Ten dziwny sąsiad zza ściany, któremu pewnego dnia podczas lockdownu Beale postanowił "umilić" życie, za pomocą telefonu uruchamiając w jego telewizorze lesbijskie porno. O dziwo zaczątki awantury przerodziły się we wspólne picie. Strach pomyśleć, co będzie dalej!
Rosie Murray
Najlepsza przyjaciółka Sinead, która podąża za Irlandką jak hałaśliwy cień. Beale nie zna jej zbyt dobrze, miał okazję zamienić z nią zaledwie kilka słów i raczej nie szuka kontaktu z nią.
Emma Shepperd
Wolontariusza ze schroniska dla zwierząt. Sprawia wrażenie dziewczyny o wielkim sercu, oddanej pomocy zwierzakom, czym zaskarbiła sobie sympatię Beale'a, ale słabo się znają.

negatywne

Nie chce mu się nienawidzić.

rodzina

Isaiah Seo
Z rodziną Isaiaha rodzice Beale'a nawiązali kontakt krótko po ucieczce z Korei Północnej. Udało im się nawiązać relacje z dość bliskimi kuzynami z Południa, których synem był Ysai - z biegiem lat między Bealem a Ysaiem rozwinęła się głęboka przyjaźń, a Ysai znalazł u jego rodziców wsparcie, którego brakowało mu w domu rodzinnym. To sprawiło, że wraz z dzieckiem przeprowadził się do Anglii, do nich, a przyjaźń kuzynów rozkwitła jeszcze bardziej.
Minhee Park
Kiedyś coś tu będzie![Obrazek: 1zKWy7]Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości