welcome to
Yellowlair Oats

#111 (17.04.2021, 18:44 )

instagram
sinsin liked your post.

instagram
sinsin Trochę smutno się zrobiło :( Ale wypiję toaścik z dobrym życzeniem dla Twoich rodaków! ❤
Sinead Connelly

#112 (17.04.2021, 22:42 )
And the more I try to be your light, I can't get any closer to your heart

instagram
mochi_taetae liked your post.

instagram
mochi_taetae Toast wypity! 🥂 Smutne, że młode pokolenie patrząc w kierunku Panmunjeom widzi głównie atrakcję turystyczną, bez myślenia, że trochę dalej rozgrywa się dramat ich rodaków i dalszych krewnych, ale może kiedyś, jeszcze za naszego życia? (。•́︿•̀。)
#113 (20.04.2021, 03:07 )
Crawling to my glass prison, a place where no one knows. My secret lonely world begins.

instagram
teufeliade @sasza Jak nikt inny potrafisz mnie wzruszyć!

instagram
teufeliade @little_roarrr Przynieś mi coś dobrego do jedzenia, a uśmiechnę się do Ciebie jeszcze ładniej!

instagram
teufeliade @sinsin Toaścik zawsze mile widziany! ❤

instagram
teufeliade @mochi_taetae To by wymagało ogromnego wysiłku i zaangażowania połowy kontynentu, ale może jeszcze tego dożyjemy... obecne szaleństwo musi się kiedyś zakończyć. Choć na razie nic tego końca niestety nie zapowiada :x

@Taehyun Shin @Sinead Connelly @Lawrence Byun @Cathal Baryshnikov

#114 (24.04.2021, 20:28 )
What we're doing here ain't just scary,
it's about to be legendary

instagram
little_roarrr Dla Twojego uśmiechu popędzę z prędkością światła, tylko powiedz mi, czego sobie życzysz! (人 ◕ω◕)
sometimes you pick me up,
sometimes you leave me weak...

...but I'll take what I can get,
 'cause baby I love what you're doing to me
#115 (25.04.2021, 22:46 )
I'm punk in the soul.

instagram
rosette liked your post.
#116 (05.05.2021, 16:39 )
If I told you my secrets And I showed you my weakness Would you love me or leave me?

instagram
emma_s liked your post.

instagram
emma_s Smutno się o tym czyta. Wydaje się, że komunizm to ustrój minionego wieku, a tu wciąż dogorywa 😥 Życzę Twoim rodakom wolności! Na Dzień Słońca się spóźniłam, ale życzenia szczere! ❤ 

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości