welcome to
Yellowlair Oats

#1 (10.04.2020, 02:13 )
"No one knows what its like to be mistreated, to be defeated behind blue eyes"

💜💜💜
#2 (11.04.2020, 00:15 )
And the more I try to be your light, I can't get any closer to your heart

Nie masz pomysłu na miejsce, w którym możemy poćwiczyć, kiedy wszędzie jest pozamykane? 
#3 (11.04.2020, 00:29 )

Mam nadzieję, że Cię nie obudziłem? D:
#4 (11.04.2020, 00:38 )

Jesteś pewna, że Ciebie żaden wirus nie dopadł? 😮
#5 (11.04.2020, 00:45 )

To może wykorzystamy tę noc dobroci i zwierzak wpadnie do Ciebie? Albo Ty do zwierzaka. Nie będziemy się nudzić sami C:
#6 (11.04.2020, 00:48 )

W obecnych okolicznościach nie spieszyło mi się do wpychania nosa w skupisko dziwnych ludzi w Londynie 😆 Wolałem zostać tutaj, żadna różnica, gdzie człowiek się izoluje, a tu jest chyba trochę bezpieczniej.

Ale nie ignoruj mojej propozycji! :C Usycham tu bez Ciebie!
#7 (11.04.2020, 00:52 )

Nie jestem do końca pewien czy mogę Ci ufać... ^^' Jeśli za pół godziny zapukam do drzwi kogoś obcego to przysięgam, że tego pożałujesz. Dopiero zobaczysz, jaki potrafię być upierdliwy!
#8 (12.10.2020, 22:39 )
so tell me are you done with your pre tending

Melody. Uaktywnij linię pomocy dla zdesperowanych i pojebanych... Zjebałem. Wszystko. Dosłownie.
#9 (12.10.2020, 22:49 )

Pocałował mnie. Wiesz kto! Wszedł do łazienki jak byłem nagi po kąpieli i mnie pocałował... dotykał... a potem uciekł i powtarzał "nie". Co ze mną nie tak?!
#10 (12.10.2020, 22:59 )

No tak? Ogólnie czuje się coraz gorzej. Może powinienem pojechać do Japonii na jakiś czas? Ojciec powiedział, że jeśli tylko zgodzę się na narzeczoną to Tokijski sąd stanie przede mną otworem. Mógłbym... kurwa ktoś by mnie chciał! A nawet moje pieniądze, pozycję i ogólnie... Ojciec pisze, że kogoś kogo potrzebuje każdy Japończyk, posłuszną cichą żonę. Urodzi mi syna i nie będę musiał więcej z nią współżyć. Tak ojciec mówił. Niech da mi jedynie syna... dam radę! To tylko parę razy. Dam radę i ktoś na mnie będzie czekał. Nawet mój syn... Kurwa... 

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości