welcome to
Yellowlair Oats#1 (10.04.2020, 03:19 )
"No one knows what its like to be mistreated, to be defeated behind blue eyes"

Melody Heyward
pozytywne

Taehyun Shin
Raz go kocha, raz nienawidzi, ale częściej jednak kocha! To pierwszy i zapewne ostatni mężczyzna w jej życiu. Odmienił jej poukładane życie, w którym nie było miejsca na płeć przeciwną. Ich związek jest pełen emocji, nie zawsze pozytywnych, ale nawet najbardziej nerwowych chwil z Taehyunem Melody nie zamieniłaby na ciszę i spokój z kimś innym.
Taesung Shin
Młodszy brat Taehyuna, którego Melody zna od bardzo niedawna, ale wzbudził jej sympatię. Czasem żartuje, że związała się nie z tym bratem, co powinna, bo z Taesungiem ma znacznie więcej wspólnego niż z Taehyunem, ale traktuje go przede wszystkim jak sympatycznego młodszego brata.
Miyamoto Yuuto
Najlepszy przyjaciel i zarazem człowiek, który najprawdopodobniej wie o Melody najwięcej ze wszystkich osób w okolicy. Melody darzy go głębokim zaufaniem i nie boi się powierzać mu swoich tajemnic, starając się zarazem być wsparciem również dla niego, kiedy tego potrzebuje.
Isaiah Seo
Związek z Koreańczykiem jest jak związek z całą watahą jego rodaków, więc Melody, poznając jego koreańskich przyjaciół, poznała również Ysaia, z którym szybko się zaprzyjaźniła. Bardzo polubiła utalentowanego skrzypka i poświęca sporo czasu na opiekę nad jego małym synkiem, starając się wynagrodzić dziecku brak matki. Traktuje Ysaia i Kyu jak członków rodziny.
Courtney Marsh
Pierwsza przyjaźń, którą Melody nawiązała w Yellowlair. Courtney to druga najbardziej zaufana powierniczka jej tajemnic. Poznały się w teatrze i szybko znalazły wspólny język. Obecnie często spędzają razem czas, Melody czasem zajmuje się jej córeczką.
Roxanne Thain
Dobra znajoma, poznana w teatrze w Newcastle. Wierna fanka teatralnych występów Melody. Czasem zdarzało im się poflirtować, ale ich znajomość idzie w kierunku niewinnej przyjaźni.

neutralne

Isabelle Ramsey
Sąsiadka, której Melody nie zna jeszcze zbyt dobrze, ale lubi od czasu do czasu stracić parę minut na przyjemny small talk z nią, gdy spotyka ją na spacerze z psem.
Ragnar Jarventaus
Sąsiad zza ściany. Melody niewiele może o nim powiedzieć poza tym, że to spokojny i cichy człowiek, który nie rzuca się w oczy i nie przeszkadza

negatywne


Wrogowie zniknęli w tajemniczych okolicznościach.
Nie chcesz podzielić ich losu.

rodzina

Cathal Baryshnikov
Kuzyn o mieszanym pochodzeniu. Melody pamięta go z dzieciństwa, gdy jako mała dziewczynka mieszkała u babci i użerała się z nim jako krzykliwym brzdącem. Dzięki Cathalowi udało się odnowić ich kontakt po latach i teraz powoli się poznają.


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości