welcome to
Yellowlair Oats#1 (25.04.2020, 14:35 )

Ewangelina Stirling


dane podstawowe
DATA URODZENIA11.02.2007
MIEJSCE URODZENIASheffield
ZAWÓDuczennica, która planuje zostać wolontariuszką
STAN CYWILNYpanna
ORIENTACJAhetero
WYKSZTAŁCENIEUkończyła Primary School z bardzo dobrymi stopniami, aktualnie jest uczennicą Secondary School
STATUS FINANSOWYpochodzi z bogatej rodziny
JĘZYKINiemiecki na poziomie podstawowym
DZIELNICAAuerate Avenue
PROBLEMY ZDROWOTNEZdrowa jak ryba
WIZERUNEKRaffey Cassidy
biografia
Urodziła się w domu, w wannie pełnej wody, gdyż taka była wola jej rodziców, zwłaszcza matki, która strasznie bała się bólu porodowego. Czytała w magazynach dla ciężarnych że taki poród likwiduje ból... ah, zawiodła się. Bolało strasznie - do tego stopnia, że następnie rodzice wysłali skargę na osobę z redakcji tej gazety, która opublikowała te brednie. Dzięki temu ta osoba już następnego dnia mogła szukać sobie nowego miejsca zatrudnienia. Czemu im się to udało? Bo byli bogaci. Bo mieli wpływy.
Rodzice byli zawiedzeni również z innego powodu. Chcieli synka, a urodziła im się córeczka. Potem postarali się o jeszcze jedno dziecko - niestety, Anastazja, matka Ewangeliny, poroniła, i załamała się do tego stopnia, że trafiła do szpitala psychiatrycznego, a potem, wraz z tym jak ich córka dorastała, ojciec, Matthew, zauważył, że jego żona ma raczej obojętne podejście do Ewangeliny - niezbyt się nią interesowała. Pewnie czuła do niej uraz, że nie jest chłopcem. A ojciec? Po części co prawda ją rozumiał, ale on zachowywał się - i nadal się tak zachowuje - wobec córki odpowiednio. Ale na kolejne dziecko się nie zdecydowali. Dla Anastazji byłby to podwójny szok i załamanie, gdyby poroniła znowu.
Ewangelina dorastała odpowiednio. Miała bardzo dobre stopnie, i powodzenie u chłopaków. Traf chciał, że w wieku jedenastu lat zakochała... nie. To zbyt poważne słowo. Raczej - spodobał jej się pewien chłopak, totalny łobuziak, i to ze wzajemnością, co jest raczej oczywiste. Tak młody wiek... i już związek? Kiedy ojciec znalazł jej pamiętnik i przeczytał o tym wszystkim, podzielił się zdobytą wiedzą ze swoją żoną i postanowili, że się przeprowadzą. Żeby skończyć relację między Ewangeliną a tamtym chuliganem.
Szczerze, dziewczynka niezbyt się tym przejęła. Najwidoczniej jej uczucie do niego nie było aż tak bardzo silne. 
Przeprowadzili się w zupełnie inne miejsce, do dzielnicy bogatej, i to nawet bardzo. Ale zerwanie tamtej relacji to nie był jedyny powód. Poniekąd ojciec wierzył, że zmiana otoczenia podziała na stan psychiczny żony pozytywnie. Raczej nie miał racji... no szkoda. Lecz próbować warto.
A przynajmniej nie miał racji na początku.
Dobrze, że zmienili adres zamieszkania akurat przed rozpoczęciem nowego okresu edukacji u Ewangeliny... dzięki temu mogła na spokojnie uczyć się dalej. Z nową kartą, jeśli chodzi o szkołę. To było dla niej dość komfortowe, bardziej wygodne niż gdyby musiała kończyć szkołę podstawową podczas nauki w niej.
Matka się nią nie interesuje, ojciec wręcz odwrotnie. Co prawda, osoby w jej wieku i młodsze powinny mieć 'po równo" tyle samo miłości od rodziców, od jednego i drugiego. Co prawda to prawda, Ewangelina z tego powodu często przeżywała smutki, ale nie pokazywała tego po sobie. Nigdy. 
Mieszkają tu już od około dwóch lat i dobrze im się wiedzie. Matka, można by uznać, już doszła do siebie, lecz nadal czuła niechęć i urazę wobec swojego dziecka.
Ewangelina zdobyła nowych przyjaciół. Uczy się dobrze. Ma powodzenie. Można by uznać, że jest idealna. Ale przecież nikt idealny nie jest! Więc, żeby nieco 'zabrudzić" mentalny portret dziewczyny, dodamy, że potrafi obrażać się bez tego powodu. Łatwo wpada w histerię. Na pewno znalazłoby się jeszcze wiele innych rzeczy. Ale... to chyba nie miejsce na tego typu fakty?
Po jakimś czasie postanowiła zostać wolontariuszką. Jeszcze nie wie, gdzie, co i jak, ale jedno jest pewne. Będzie szukać. A więc, trzymajmy za nią kciuki!


rodzina & miłość
RODZICEAnastazja - matka, która niezbyt przejmuje się swoją córką. Najprawdopoodbniej wciąż czuje wobec niej złość i rozczarowanie, iż ta nie jest chłopcem. Posiada wielką firmę, którą prowadzi wraz z mężem. Anastazja uwielbia układać puzzle.

Matthew - ojciec, który, w przeciwieństwie do Anastazji, przejmuje się Ewangeliną. Wielki miłośnik  ciemnego wina wytrawnego. To on założył firmę, którą prowadzi wraz z żoną.

RODZEŃSTWObrak
DZIECIbrak
DALSZA RODZINAnie utrzymuje kontaktu
STATUS ZWIĄZKUchwilowo wolna
PARTNERaktualnie brak
BYLI PARTNERZYoj, sporo tego... pięć co najmniej
osobowość
optymistka boi się gołębi, łatwo się emocjonuje wykształcenie - nauka jest dla niej bardzo ważna, dlatego uczy się bardzo dobrze. W przyszłości chce iść na studia i zdobyć dobry zawód
Merkury (60%); Jowisz (40%)

Ewangelina może na pierwszy rzut oka wyglądać na idealne, porządne dziecko z dobrego domu. Dobrze się uczy... ma powodzenie... jednak, istnieją u niej pewne cechy, które zaburzają nieco ów portret dziewczynki idealnej, w końcu nikt ideałem nie jest. Po pierwsze, łatwo i szybko się denerwuje. Jest osobą, która jest mściwa. Oko za oko, jak powiadają. Jeśli nawet nie została obrażona, to ma skłonności do złej interpretacji postawy innych ludzi wobec niej oraz słów na jej temat. Po prostu to wyolbrzymia, a następnie może odpłacić się czymś o wiele gorszym. 
Ale Ewangelina nie jest jednak skupiskiem samych negatywnych cech, o czym już wiemy (inteligentna, dobrze się uczy i takie tam), jednak są u niej cechy, które można potraktować neutralnie - o, chociażby to, że ma zamiłowanie do muzyki klasycznej. Lubi biegać, i to bardzo szybko. Nie lubi muzyki metalowej i noszenia spodni.
A takie bardziej na plus? Ależ proszę bardzo. Jest osobą pomocną i zazwyczaj pełną życia. Emanuje z niej dobra energia, co da się wyczuć u niej na kilometr. Potrafi dobrze okazywać wdzięczność. No i jest wrażliwa, zwłaszcza szanuje zwierzęta. Planuje przejść na wegetarianizm.


ciekawostki
~ Kiedy była naprawdę mała, wpadła do fontanny z wodą i od tamtej pory boi się wody, a co za tym idzie - nigdy nie nauczyła się i raczej nie nauczy się pływać
~ Uwielbia kolor niebieski
~ Kocha zwierzęta i planuje przejść na wegetarianizm
~ Na jakiś czas miała "zajawkę" na mangę i anime, ale szybko jej to przeszło
~ Bibliotekarka uważa, że Ewangelina wręcz "oddycha książkami", tak często ją widuje w bibliotece
~ Najbardziej ją uspokaja muzyka klasyczna, kolorowanie kolorowanek i nauka
~ Nie przepada za biżuterią
#2 (02.05.2020, 21:38 )

karta zaakceptowana!
witamy na forum

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości