welcome to
Yellowlair Oats#1 (31.07.2020, 00:03 )
Never give up, it's such a wonderful life

Taesung Shin
pozytywne

Isaiah Hyunjin Seo
Przyjaciel, którego Taesung poznał za pośrednictwem swojego brata, szukając towarzystwa koreańskiego pochodzenia. Przystojny skrzypek zachwycił go swoją urodą i charakterem, co z czasem przerodziło się w silne zakochanie. Od pewnego czasu próbuje ostrożnie zbliżyć się do nieśmiałego artysty.
Melody Heyward
Narzeczona jego brata. To przesympatyczna i pełna energii dziewczyna, która wzbudziła jego sympatię od pierwszego spotkania. Szybko zyskała zaufanie Taesunga, który w niektórych sprawach z większą śmiałością zwraca się do niej niż do własnego brata. Ma wrażenie, że nadają na podobnych falach.

neutralne

Louise Myles-Lynn
Trochę dziwna dziewczyna, którą raz spotkał na klatce schodowej bloku, w którym mieszka jego brat. Nieuważna, zapatrzona w swój drogi smartfon, ale nawet ładna. W każdym razie nie wzbudziła dużej sympatii Taesunga, który nie chciałby wchodzić z nią w bliższą znajomość.

negatywne

Ellie Holmes
To miała być wielka miłość. Wielkie nadzieje. Dla niej Taesung wyjechał do Wielkiej Brytanii i zmienił całe swoje życie, aby dowiedzieć się, że... jego ukochana ma narzeczonego, a on był tylko skokiem w bok.

rodzina

Taehyun Shin
Starszy brat, któremu Taesung wiele zawdzięcza. Dzięki jego pomocy finansowej było go stać na studia w Seulu i przyjazd do Wielkiej Brytanii. W ostatnich latach mało się widzieli z powodu dużej odległości, a na domiar złego Taehyun nie wydaje się zachwycony przeprowadzką braciszka.


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości