welcome to
Yellowlair Oats#1 (21.02.2021, 17:26 )

Willow Garson


dane podstawowe
DATA URODZENIA28.04.2000
MIEJSCE URODZENIALondyn, Anglia
ZAWÓDstudentka
STAN CYWILNYpanna
ORIENTACJAraczej hetero
WYKSZTAŁCENIEw trakcie studiów
STATUS FINANSOWYśrednio zamożna
JĘZYKIangielski, francuski, włoski, niemiecki
DZIELNICASullen Hides
PROBLEMY ZDROWOTNEbrak
WIZERUNEKKristine Froseth
biografia
2000-2006 - Londyn, Anglia
W kwietniowe popołudnie przyszła na świat upragniona córka państwa Garson. Po trzech latach małżeństwa Jill i Mitch stali się prawdziwą rodziną. Mała Willow miała wszystko – dwójkę świetnych i zaangażowanych rodziców, dom pełen miłości, niemal wszystko na wyciągnięcie ręki. Ojciec finansista poświęcał się pracy i zarabianiu na życie swojej rodziny, weekendami rozpieszczając swoją córkę, mama dziennikarka pracowała na pół etatu, chcąc poświęcać Willow jak najwięcej czasu.

2007-2010 – Paryż, Francja
Niewiele się też zmieniło, kiedy spore londyńskie mieszkanie zamienili na apartament w Paryżu, gdzie ojciec dostał posadę dyrektora finansowego jakiejś korporacji. Willow będąc jeszcze dzieckiem dość szybko zaaklimatyzowała się w nowym miejscu, znalazła znajomych, złapała język, którego zdążyła zacząć się uczyć jeszcze w Londynie. Problemy pojawiły się po jakiś dwóch latach, kiedy mama nakryła ojca na zdradzie. Nie pomogły rozmowy, terapia małżeńska, w końcu Jill złożyła papiery rozwodowe, a po długiej kłótni spakowała siebie i Willow, a następnie wsiadła do samolotu.

2011-2014 – Wenecja, Włochy
Zatrzymały się u cioci Jenny, która we Włoszech mieszkała od lat. Willow siostrę mamy widywała jedynie od święta, kiedy ta odwiedzała ich w Londynie, ale szybko znalazły nic porozumienia. Ojciec obiecał, że będzie płacił za prywatną angielską szkołę dla Willy, dzięki czemu łatwiej było jej odnaleźć się w nowym kraju. We Włoszech jej mama odżyła, tamten klimat i kultura wyjątkowo przypadła jej do gustu. Najmłodsza Garson nie do końca była zachwycona mieszkaniem w jednym z najbardziej turystycznych miejsc we Włoszech, jednak jakoś się tam odalazła. 

2015-2019 – Berlin, Niemcy
Miała do wyboru Rzym albo Berlin. Do Rzymu przeniosła się jej mama, do faceta z którym zaczęła się spotykać. Ojciec dostał lepszą ofertę pracy w Niemczech, więc wybrał większe pieniądze. Był to trudny czas dla Willow, podjęcie takiej decyzji i zostawienie mamy nie było łatwe, ale chciała by jej nowa miłość rozkwitła i żeby choć raz pomyślała tylko o sobie. Ojca natomiast nie widziała kilka lat, poza jakimiś odwiedzinami z okazji świąt i wakacji, więc pomyślała, że odnowienie kontaktu, a także poznanie nowego miejsca może być świetną opcją. Przeniosła się do anglojęzycznego liceum, gdzie po godzinach chodziła na dodatkowy niemiecki i lekcję rysunku. Ojca mijała jedynie gdzieś przy śniadaniu i wieczorami, kiedy wychodził i wracał z pracy. Nie czując, żeby ich więź się specjalnie zacieśniła musiała szukać sobie znajomych i dodatkowych zajęć, żeby nie słuchać jego wykładów o wyborze odpowiednich studiów i ścieżki kariery. Z Berlina wyjeżdżała ze złamanym sercem, czemu winny był jej uparty ojciec oraz chłopak o imieniu Elias.

2020 – obecnie – Yellowlair Oats, Anglia
Willow wybrała Yellowilair Oats, ponieważ polecił jej go jej ulubiony nauczyciel rysunku. Będąc w Berlinie złożyła podanie na kilka uczelni, ale ostatecznie postanowiła wrócić na studia do Anglii. Wybrała art&design, mając nadzieję, że dzięki temu po studiach znajdzie pracę w jakiejś agencji kreatywnej. Wynajęła kawalerkę, za którą płaci jej ojciec, mimo niezadowolenia jej decyzją, którą traktuje jak młodzieńczy bunt. On bowiem marzył, by została finansistą, jak on (w tej branży zawsze się zarabia, od ciebie będzie zależało, jak dużo będziesz chcieć, ze sztuki się nie utrzymasz – no to Willow mu jeszcze pokaże.)
rodzina & miłość
RODZICEJill i Mitch
RODZEŃSTWObrak
DZIECIbrak
DALSZA RODZINAnieistotne
STATUS ZWIĄZKUsingielka
PARTNERbrak
BYLI PARTNERZYElias
osobowość
ambiwertyk strach przed gryzoniami i robakami, lęk wysokości  studia
Wenus (40%), Neptun (30%), Jowisz (30%)

Mogłoby się wydawać, że jak na artystkę jest zbyt spokojna i poukładana. Uwielbia porządek, a chaos potrafi spowodować u niej mały atak paniki. Jest przyzwyczajona do spędzania czasu samotnie i nie przeszkadza jej  to. Dość szybko adaptuje się do nowych warunków, jednak stara się nie przywiązywać do ludzi, z doświadczenia wiedząc, że częste przeprowadzki zakończyły już wiele jej znajomości. Jest pomocna i życzliwa. Jest ambitna i czasem za bardzo stresuje się drobiazgami. 
ciekawostki
 
/ Nie je mięsa odkąd zamieszkała w Niemczech, tam znajomi ze szkoły średniej zainspirowali ją do zmiany nawyków żywnościowych. 
/ Uwielbia wszystko, co jest związane z szeroko rozumianą sztuką. Od robótek ręcznych, przez malowanie, po muzykę i teatr. Jest bardzo wrażliwa na piękno. 
/ Szybko łapie zajawki. Tak się wciągnęła w rysowanie w gimnazjum, że do tej pory jej zostało. W wolnym czasie maluje, haftuje, lepi z gliny, robi zdjęcia i trenuje jogę. 
/ Od zawsze marzyła o psie, ale częste przeprowadzki (nie tylko do innych krajów, ale także ciągłe zmiany mieszkań) były według jej rodziców odpowiednim powodem, by na zwierzaka się nie zgadzać. Postanowiła więc, że gdy tylko skończy studia i rozpocznie pracę, to zaadoptuje jakiegoś kudłatego czworonoga.
/ Jest ateistką.
/ W Berlinie zdobyła prawo jazdy, jednak słaby z niej kierowca. 
#2 (08.03.2021, 19:59 )

karta zaakceptowana!
witamy na forum

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości