welcome to
Yellowlair Oats#1 (29.04.2021, 21:51 )
It's funny how you miss me more than you could ever love me, yeah it's funny...

Hazel Hisako Winslet


dane podstawowe
DATA URODZENIA5.12.1995
MIEJSCE URODZENIABrighton, UK
ZAWÓDPiosenkarka, tancerka
STAN CYWILNYpanna
ORIENTACJAheteroseksualna
WYKSZTAŁCENIEstudiuje
STATUS FINANSOWYzamożna
JĘZYKIangielski, komunikatywny japoński i hiszpański
DZIELNICAKindly Angels, Sullen Hides
PROBLEMY ZDROWOTNEastma
WIZERUNEKReina Hardesty
biografia
Hazel jest córką i zarazem najmłodszym dzieckiem państwa Winslet. Jej ojciec to rodowity Anglik, muzyk i producent muzyczny. Matka dziewczyny jest Japonką, która przybyła do Anglii jeszcze w brzuchu matki - z zawodu pisarka bajek dla dzieci i aktorka dubbingowa

Przepiękny głos, znakomity słuch i talent muzyczny odziedziczyła po rodzicach, za to zapał i serce do robienia tego, co kocha zawdzięcza samej sobie. Od dziecka uwielbiała być w centrum uwagi, chciała błyszczeć, być podziwiania i odnosić same sukcesy. 

Wszystko zmieniło się tuż po jej szesnastych urodzinach.

" 7.Grudzień 2011
Popularna, nastoletnia gwiazda Hazel Winslet upiła się na swoich słodkich, szesnastych urodzinach (zdjęcia w załączniku). Nie ma wątpliwości co do tego, że w lemoniadzie było coś więcej niż cukier i cytryny. Gdzie byli wtedy jej rodzice? Co na to rodzice nieletnich fanów Hazel? Te i inne pytanie pozostają bez odpowiedzi.

28. Grudzień 2012
Hazel Winslet widziana w towarzystwie znanego projektanta mody Jacquine Ross. Czy jest między nimi coś więcej niż tylko przyjaźń? Pikantne zdjęcia temu przeczą.  

12. Lipiec 2013
Popularna piosenkarka zaatakowała dziennikarza na lotnisku (video w załączniku). Hazel Winslet oszalała? Może warto pomyśleć o specjalistycznej pomocy? Czy tak wpłynęło na nią dramatyczne rozstanie z Rossem na początku tego roku? Wyglądała na załamaną.

24. Marzec 2014
Hazel to bulimiczka? Z anonimowego źródła dowiedzieliśmy się, że gwiazda cierpi na bulimię. Wszystkich zastanawia jej nagły spadek wagi, a na ostatnim zdjęciu zamieszczonym na instagramie wyraźnie widać cienie pod oczami. Czy to dlatego odmówiła przybycia na sesje zdjęciową w bikini?"


Paparazzi i nagonki medialne wywróciły życie Hazel do góry nogami. Im więcej o niej pisali, tym agenci bardziej naciskali, aby więcej występowała. Codzienne próby, ćwiczenia, dieta i nauka, nie mówiąc o występach w telewizji, nagrywaniu muzyki, teledysków i trasach koncertowych zaczęły wykańczać dziewczynę do tego stopnia, że podupadła na zdrowiu i musiała zrobić kilkumiesięczną przerwę w sanatorium, aby odzyskać siły.
Po powrocie nagrała kolejną płytę i zapowiedziała trasę koncertową, odmawiając propozycjom wywiadów, reklamom i każdym innym aktywnościom mediowym, jakie jej zaproponowano. Chciała skupić się znowu głównie na muzyce i trzymać plotkarzy na dystans. 
W kolejnych kilku latach jej wnętrze, jak i muzyka, przeszły metamorfozę. Hazel dojrzała, a jej twórczość dojrzała razem z nią. Powoli pragnęła czegoś więcej niż sława, reflektory, a nawet pieniądze. Chciała być wolna, chciała mówić i robić co tylko jej się spodoba. Nie potrafiła jednak zrezygnować z czegoś, na co tak naprawdę pracowała całe życie. Postanowiła więc stworzyć sobie drugie życie, drugą tożsamość. 
Pod fałszywym imieniem i nazwiskiem wynajęła niewielkie mieszkanie w centrum, do którego wymyka się, gdy chce być całkowicie sama. Wtedy udaje, że jest normalna i nikt, ani nic nie może jej skrzywdzić. 
 
Mimo tego, że codziennie obraca się wśród wielu ludzie, czuje się bardzo samotna. 

rodzina & miłość
RODZICESachiko i Richard Winslet
RODZEŃSTWOstarszy brat
DZIECIbrak
DALSZA RODZINAkilkoro kuzynów
STATUS ZWIĄZKUwolna
PARTNERbrak
BYLI PARTNERZYto przeszłość
osobowość
ekstrawertyk brak stwierdzonych kariera, chociaż czasami chciałaby się od wszystkiego uwolnić
Mars (60%), Saturn (20%), Venus (20%)

Hazel od dziecka była uczona, że na wszystko trzeba ciężko zapracować. Mimo, że sukces przyszedł jej łatwo, zawsze gdzieś z  tyłu głowy miała te właśnie słowa. W okresie dojrzewania stała się roszczeniowa, protekcjonalna  i nieuprzejma. Dopiero po atakach mediów i interwencji rodziny zrozumiała, że nie tędy droga. Pobyt w sanatorium, gdzie musiała spędzić kilka miesięcy sama ze sobą, pomógł jej zrozumieć kim tak naprawdę jest i że nie tędy droga. Diametralnie zmieniła swój tryb życia i złagodniała. 
Jest bardzo pewna siebie, emocjonalna i otwarta na innych. 

ciekawostki
 
Cierpi na astmę i zawsze ma przy sobie inhalator, którego zdarzało się jej już używać na scenie. Stara się nie przemęczać i unikać stresowych sytuacji, co często nie jest możliwe. Przez lata nauczyła się jednak coraz lepiej nad sobą panować i uspokajać się wykonując ćwiczenia oddechowe, gdy zajdzie taka potrzeba. 

Nie lubi chamstwa i każdego przejawu rasizmu. Jest otwarta na ludzi, ale może znieść potworów, którymi niektórzy ludzie się stają. Każdy ma swoje granice, a ona pilnuje aby te należące do niej nigdy nie zostały wbrew jej woli przekroczone.

Nie jest najlepszą kucharką. Mimo wysiłków matki, nie zdołała pojąc tej skomplikowanej sztuki. Na szczęście dla niej powstała dostawa do domu, a wybór gotowych dań w sklepach jest coraz większy. 


Nie przepada za zwierzętami, głównie dlatego, że uważa siebie za kiepską opiekunkę. To samo tyczy się roślin. Ma wrażenie, że wszystko pod jej ręką umiera. Być może ma to związek z tym, że za dużo pracuje i zajęcia, takie jak podlewanie kwiatków czy karmienie złotych rybek, zwyczajnie wypadają jej z głowy. 


Coraz częściej myśli o odejściu z branży muzycznej i pozostaniu zwykłą dziewczyną, która przepracuje osiem godzin w nudnej pracy, a potem wróci do domu i będzie mogła robić co tylko będzie chciała, bez żadnych konsekwencji, bez śledzenia jej przez dziennikarzy i bez zdjęć, które zrobione bez jej wiedzy, co jakiś czas pokazują się w sieci. 

#2 (08.05.2021, 17:06 )

karta zaakceptowana!
witamy na forum

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości