welcome to
Yellowlair Oats

#1 (08.06.2021, 18:20 )
you're not mentally sick, you're just unique!

#2 (13.09.2021, 02:05 )
Chętnie z panem w przyjaźni się zagłębię!

Lafayette LianYu
Mam twarde dowody na tezę, że potrzebuje wsparcia twego talentu... nie tylko wokalnego! Czekam na ciebie w studiu! Nie jestem ani cierpliwy ani spokojny tak jak muzyka, którą możemy razem stworzyć.
send message
#3 (13.09.2021, 02:38 )

Lafayette LianYu
Jeszcze nic! Ale jak wpadniesz to możemy upić się razem! 
send message
#4 (13.09.2021, 03:04 )

Lafayette LianYu
Jakby cie wsadzili do pierdla to by do mnie doszło. Matka ci zrobiła domową kwarantannę? Wszystko ok?
send message
#5 (13.09.2021, 11:17 )

Lafayette LianYu
Wooow stary. Większym przypałem by było pozwolenie, by problem przejął kontrolę nad życiem. Ty masz wesoły "hotelik", a ja podobnego typu "wsparcie" tylko bez noclegów.
Potrzebujesz czegoś? Przywieźć ci coś? Jakbyś chciał szczerze pogadać z innym wariatem to znasz numer.
send message
#6 (18.09.2021, 18:43 )

Lafayette LianYu
Różne rzeczy się ukrywało w dziwnych miejscach, ale nie aż tak hardcorowo!
Hmmm....  Taki zestaw must have można zastąpić czymś innym! Udawaj groźniejszego i niebezpieczniejszego niż jesteś! Albo bardziej szalonego i niepoczytalnego. Jak to mówią? Na każdego kozaka znajdzie się większy!
Lekarze zabraniają? Czy masz sąsiada o lepkich rękach?
send message
#7 (21.09.2021, 14:46 )

Lafayette LianYu
Jak tylko wyjdziesz z tego uroczego pensjonatu to opowiem ci z detalami... ale mogę też pokazać!
W sumie logiczne... co wariat to inne pomysły. Ja tam wolę co innego wsadzać w dupę czy do ust! No ale nie idźmy tą drogą! Lepiej powiedz mi jakie masz pielęgniarki i lekarzy! Coś konkretnego? Fajne ciałka? Czy same pasztety?
send message
#8 (19.10.2021, 19:05 )

Percy
Dobrze się bawisz na wolności?
send message
#9 (21.10.2021, 14:20 )

Percy
Boję się tego po wyjściu. Jak cholera. Plotki niosą się tak szybko, że będę zaskoczony, jeśli nikt nie doniesie w moim otoczeniu, gdzie byłem... :/
Zależy jak na to spojrzeć. Książę Yorkshire mi dokucza i włazi mi do sali kiedy chce :/ Łatwiej było z Tobą za ścianą, bo wiesz! Ty masz taki piękny, naturalny dar do odstraszania od siebie ludzi i miałem przy Tobie święty spokój 😄
Ale za to poznałem świetnego chłopaka!
send message
#10 (26.10.2021, 14:07 )

Percy
Błagam Cię! Gdybym dowiedział się, że komuś powiedzieli, to bym się załamał!
A jak Ci powiem, że to drugie?
send message

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości