welcome to
Yellowlair Oats

#1 (18.09.2021, 03:08 )
you're not mentally sick, you're just unique!

instagram
jiuweihu

479
followers
682
following
(人 ◕ ω ◕) ♡⋆.⋆

[Obrazek: 1aYqd7]
#2 (17.12.2021, 23:59 )

instagram
jiuweihuDo radia też niestety trzeba się czasem porządnie ubrać ╮( . _.)╭
#3 (18.12.2021, 00:04 )
I were born to be alone, but why I still looking for love?

instagram
Harinezumi liked your post.

instagram
Harinezumi Jak Ty mi teraz zaimponowałeś tym garniturem * . * Czemu ja nie wygladam w nich tak zajebiście niczym milion funtów?!
#4 (21.12.2021, 21:41 )

instagram
jiuweihu @harinezumi Już usłyszałem od kolegi z pracy, że wyglądam jak złoczyńca czekający w sądzie na rozprawę, więc poważnie się zastanów, czy też chciałbyś tak prezentować się w garniaku! 🤣

@George Eisenhower
#5 (21.12.2021, 21:56 )

instagram
Harinezumi @jiweihu Dogadamy się! Ty mnie naucz jak mam postępować z kobietami, a w szczególnie z jedną konkretną, a ja w zamian będę Twoim adwokatem za parę lat! Deal życia! I możesz być największym antybohaterem w naszym uniwersum! Zagniemy nawet batmana i jego papugi za miliony monet! XD

@Marshell Warren
#6 (22.12.2021, 00:09 )

instagram
jiuweihu @harinezumi O tak, deal życia! Zapraszam na zajęcia w sobotę o 19, najlepiej z materiałami dydaktycznymi w postaci butelki wysokoprocentowego trunku. Tymczasem ja rozejrzę się za kimś, kogo chciałbym zamordować i zacznę pomału planować sobie zbrodnię prawie-doskonałą, żebyś za kilka lat mógł mi się odwdzięczyć! :'D

@George Eisenhower
#7 (22.12.2021, 00:32 )

instagram
Harinezumi @jiuweihu Zanotowane panie profesorze! Przyjdę przygotowany w potrzebne materiały! A propo mordowania... dobrego gustu! Ostatnio jeden idiota na uczelni puścił taki hicior, ale taki świetny, że aż cuda chyba potrafi zdziałać! Jakby go puścić na oddziale z ludźmi ze śpiączką to 9 na 10 by się obudziło, by ten gniot wyłączyć!

@Marshell Warren
#8 (22.12.2021, 21:51 )

instagram
jiuweihu @harinezumi Chętnie zapoznam się z nim w przerwie od zajęć dydaktycznych ;D

@George Eisenhower
#9 (15.01.2022, 04:52 )

instagram
jiuweihuNajlepsza praca na świecie (人 ◕ ω ◕) ♡ ⋆.⋆
#10 (15.01.2022, 19:21 )

instagram
Harinezumi liked your post.

instagram
Harinezumi Oczywiście w tej pracy (szczególnie w nocy) zawsze się jest w pełni trzeźwym? Tak teoretycznie pytam!

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości