welcome to
Yellowlair Oats

#1 (27.10.2021, 17:21 )

#2 (16.10.2022, 16:27 )
Actually, even if I pretend I’m fine,
I’m afraid you’ll find out how hard I feel
Trying hard to hide my shaky eyes

Haejin
Hej, Jo! Mam nadzieję, że w swojej kwiaciarni uzupełniłaś zapas storczyków 😅
Anne poinformowała mnie, że Mr. Undead umarł po miesiącu i siedmiu dniach [*]
Pewnie niedługo zawita u ciebie po jego następcę 😂
send message
#3 (16.10.2022, 17:23 )

Haejin
Dziękuję za dobroć! 😆
Widocznie nawet takie imię nie jest w stanie kwiatka uchronić :(
Na straganie spodobała jej się jakaś doniczka, więc stwierdziła, że ją kupi i przesadzi do niej tego storczyka. I to owszem zrobiła, ale od tego czasu kwiat zaczął umierać 😕
send message
#4 (16.10.2022, 19:03 )

Haejin
Właśnie też podejrzewam to, że mogła uszkodzić korzeń. Przesadzała kwiat pierwszy raz w życiu, pewnie przy tym popełniając wiele błędów 😔
Wielka historia się za tym nie kryje. Była u koleżanki w domu, gdzie miała ich mnóstwo i stwierdziła, że też takie chce w swoim mieszkaniu. I od tego czasu próbuje. Podziwiam za to samozaparcie, że po każdej porażce kupuje następnego 😅
Mr. Undead nie dość, że w ogóle dostał imię, był pierwszym storczykiem, do którego odzywała się wieczorami 😆
send message
#5 (16.10.2022, 22:22 )

Haejin
Teraz przynajmniej wiesz co robić przy przesadzaniu. Twoja pierwsza roślinka nie umarła na marne :c
Niestety nie mam pojęcia, nie byłem nigdy w jej mieszkaniu i też nie chwaliła się innymi roślinami. Ale jak będzie okazja, podpytam ją o to. Też uważam, że lepiej by wybrała inny gatunek, łatwiejszy dla niej
O, jaki ciekawy i ładny! Chyba nigdy nie widziałem u rośliny, by miała białe liście 😮
Coś czuję, że jak zapytam co to dokładnie za roślina, zapodasz mi skomplikowaną nazwę 😂
send message
#6 (20.10.2022, 02:25 )

Haejin
Jeśli nie uda mi się jej przekonać do innej rośliny, będziesz moją ostatnią deską ratunku, jeśli zawita u Ciebie! 😅
Wariegacji? Co to takiego? Wybacz, ale nawet przetłumaczyć sobie tego nie potrafię na swój język, by połapać się, o co dokładnie chodzi
No naprawdę jest ładny! Sam bym go sobie postawił gdzieś u siebie w mieszkaniu. Jest o wiele ciekawszy od storczyka 😆
Oooo! Naprawdę? 😮 Pochwal się nazwą. Nie uwierzę, dopóki sam nie zobaczę 😉
send message
#7 (21.10.2022, 21:32 )

Haejin
Coś już mi świta, ale pewnie będę musiał w wolnej chwili się doedukować 😅 Ale wiem jak szylkretowe koty wyglądają, są piękne!❤
Dlatego kategorycznie odmawiam, doskonale wiem, że tak mogłoby się właśnie skończyć 😂
Nawet jeśli nie planujesz i tak zaobserwuje 🤗
Zresztą kto wie, co będzie w przyszłości. Za pół roku może będziesz miała jednak rozwinięte konto ^^
send message

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości