welcome to
Yellowlair Oats

#21 (26.05.2016, 16:54 )
you're not mentally sick - you're just unique

Nie ma problemu, nawet tak będzie lepiej :) Miałem wam proponować, żebyście się nie zwalali do szpitala, bo to może wyglądać podejrzanie. Jest aż taki zapieprz?
Ian Blackmore
"Stawiam swiat na glowie do góry nogami 
Na odwrót i wspak bawie sie slowami 
Na bialym czarnym kreśle jakies plamy 
Jutro bede duży, dzisiaj jestem mały..."
Pan Milusiak.
#22 (12.06.2016, 15:00 )
you're not mentally sick - you're just unique

Gustav znowu truje? Jak Boga kocham, ktoś go kiedyś zabije za to gulgotanie. Może nawet lepiej, że nie przyszliście, bo na sam jego widok ostatnio trafia mnie szlag.
Ian Blackmore
"Stawiam swiat na glowie do góry nogami 
Na odwrót i wspak bawie sie slowami 
Na bialym czarnym kreśle jakies plamy 
Jutro bede duży, dzisiaj jestem mały..."
Pan Milusiak.
#23 (16.07.2016, 17:28 )

1 nowa wiadomosc od:
Lauren Quinnell

Tęsknimy! ❤️
#24 (17.07.2016, 00:54 )

1 nowa wiadomosc od:
Lauren Quinnell
A może kopa w dupę chcesz? >D Żadnych niegrzecznych zdjęć, teraz mi nawet nie wypada... D: Zresztą niedługo się zobaczymy, jak przyjedziecie do Londynu :) Co u was? Wytrzymujecie jeszcze ze sobą? I jak z głosem?
#25 (17.07.2016, 01:14 )

1 nowa wiadomosc od:
Lauren Quinnell
O Boże, piękny! Czyli nie wszystkie Twoje fanki chcą mi wydrapać oczy albo spalić na stosie? Pocieszająca perspektywa, bo tutaj przeżywamy niezły koszmarek. A jeśli nie widzisz różnicy w tym, jak śpiewasz to może powinieneś wreszcie zaufać naszej opinii i zdecydować, że przerywacie trasę? To naprawdę jest najlepsze wyjście. Nie mówię tak dlatego, że chcę, żebyś wrócił (chociaż chcę bardzo). Boję się o Ciebie...
#26 (17.07.2016, 01:27 )

1 nowa wiadomosc od:
Lauren Quinnell
Nie, nic złego się nie stało, spokojnie :) Byłyśmy dziś z Eleną w centrum, chciałyśmy troche pokręcić się po sklepach, ale ciągle jakieś gówniary się na nas gapiły, więc trochę popsuły nam humor. Wiesz, jak to jest w Yellowlair Oats na początku lipca. Jest tu mnóstwo turystów i chyba pomyśleli, że my też jesteśmy atrakcją turystyczną :/ A u nas wszystko świetnie! Ja czuję się dobrze, zresztą Rox i tak na nic mi nie pozwala, Ladelle właśnie kopie jak szalona, więc chyba masz od niej pozdrowienia ❤️ Dziewczynki tęsknią, ale staramy się zajmować im czas i nie jest źle, Elena siedzi z Elyon albo razem spędzamy czas i tęskni za Ianem, a Roxanne się odchudza, więc u niej nic nowego xD O, i koty strasznie zawodzą i czasem Cię szukają :c
#27 (17.07.2016, 01:40 )

1 nowa wiadomosc od:
Lauren Quinnell
Nie mamy wam tego za złe, naprawdę. Wszystko ma swoje plusy i minusy, a my się przyzwyczaimy i tyle. W takim razie dobrej nocy i czekam, aż zadzwonisz :) Ja Ciebie też kocham ❤️
#28 (06.08.2016, 19:47 )
Kobieta - żona, przyjaciółka, kochanka, matka i sportowiec w 1!

1 nowa wiadomość od:
Elena Pirce
Już tak. Co jest?
#29 (06.08.2016, 19:53 )

1 nowa wiadomość od:
Elena Pirce
Aż tak? Nie wiem... Gołego Zająca Wielkanocnego?
#30 (06.08.2016, 20:00 )

1 nowa wiadomość od:
Elena Pirce
Ja pierdole, czy my się od niego nigdy nie uwolnimy? Pierdolę, też tam nigdy więcej nie pójdę. A jego zabiję, jak tylko spotkam. Albo jakoś uszkodzę, już dupa, jak to zrobię. Coś zrobił?

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości