welcome to
Yellowlair Oats

#1 (10.05.2016, 23:00 )
Kobieta - żona, przyjaciółka, kochanka, matka i sportowiec w 1!

[Obrazek: 1lvF5UJ.jpg]
#2 (11.05.2016, 22:45 )
I'm a sell out sensation with a nasty reputation

[sms]Mądry piesek od razu rozpoznał podejrzane babsko od kijów bejsbolowych :D Consett jest dość daleko, to inne hrabstwo. Możliwe, że szukają takiego psa, tylko nikt nie wziął pod uwagę, że znalazł się tak daleko. Swoją drogą ciekawe, jakim cudem... Dzięki za informację, przynajmniej wiem, dokąd się z nim zgłosić, choć nie będzie lekko, bo dziewczynki trują mi o niego nieludzko.[/sms]
.
#3 (11.05.2016, 22:47 )

[SMS]Wszystko jasne w sprawie owczarka. Przeszło miesiąc temu psina spłoszyła się podczas strzelaniny w trakcie akcji policyjnej. Pewnie w szoku zwiał daleko, a potem nie umiał znaleźć drogi powrotnej... Nie szukano go intensywnie, bo uznano, że pies bojący się strzałów nie nadaje się do służby policyjnej. Już go tam po prostu nie chcieli. Także strzeżcie się z Charliem, jeśli będziecie chcieli coś przeskrobać, Faust czuwa w Yellowlair Oats! Ianowi już zarekwirował jointa na ostatniej próbie ;)[/SMS]
.
#4 (11.05.2016, 22:47 )

1 nowa wiadomość od:
James Moore
Prawda, to było paskudne nad wyraz, ale najważniejsze, że futrzak żyje i ma się coraz lepiej. I cóż, Silyen żadnych obiekcji co do Fausta nigdy nie zgłosi, bo od ponad dwóch tygodni nie żyje. Teraz to mu raczej obojętne.
.
#5 (12.05.2016, 18:27 )

1 nowa wiadomosc od:
James Moore

Zastanawia Cię, dokąd nasz kudłaty celebryta pomyka na tyłach limuzyny jak prawdziwy VIP? Właśnie jedziemy do Londynu, do studia TLC, żeby udzielić długiego, rzewnego i bardzo osobistego wywiadu na temat Charlesa. Widziałaś, co ten skurwysyn ostatnio opublikował na swoim zasranym twitterku? "Już prawie rok! Wiosna nadchodzi, a z nią rocznica próby samobójczej mojego brata..." razem ze zdjęciem mojej blizny. Rzygać mi się chce na myśl o obnażaniu swojego życia prywatnego przed kamerami, ale zamierzam mu się odpłacić i powiedzieć o wszystkim. W związku z tym pomyślałem, czy nie miałabyś nic przeciwko, gdybym wspomniał o Twoich przebojach z tym chujem, jeśli podczas wywiadu zdarzy się sposobność?
.
#6 (12.05.2016, 18:27 )

1 nowa wiadomosc od:
James Moore
Na pewno mogę mówić o wszystkim? Nie chciałbym wyciągnąć na światło dzienne czegoś, czego później byś żałowała, choćby choroby - bo naprawdę zamierzam powiedzieć wszystko jak na spowiedzi. Wywiad będzie za dwie godziny, na żywo, a ja zamierzam za chwilę wrzucić zdjęcie Pimpka z zaproszeniem do oglądania na wszystkie społecznościówki, które mam pod ręką. Wspomnij Ianowi, żeby zrobił to samo. Chcę, żeby informacja dotarła do jak najszerszego grona odbiorców. Im więcej osób to obejrzy, udostępni, przekaże, tym bardziej po dupie dostanie ten skurwiel.
.
#7 (12.05.2016, 18:27 )

1 nowa wiadomosc od:
James Moore
Ok. Mam nadzieję, że po tym wywiadzie niczego mi nie urwiesz ;D
.
#8 (12.05.2016, 18:27 )

1 nowa wiadomosc od:
James Moore
Opcja z policzkiem bardziej mi się podoba, nawet sam się mogę nadstawić, jeśli się wkurzysz. Tego plaśnięcia nawet bym nie poczuł, a traumę ze szpitala przeżywam do dziś D: Zły dotyk boli przez całe życie.
.
#9 (12.05.2016, 18:28 )

Podrzuć komuś Elyon i szykuj się. Będę po ciebie najpóźniej za 10 minut. Ian został pobity, właśnie trafił do szpitala.
.
#10 (10.07.2016, 00:02 )

1 nowa wiadomosc od:
Lauren Quinnell
Co myślisz o odwiedzeniu ze mną chłopaków, gdy będą w Moskwie? :D

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości