welcome to
Yellowlair Oats

#1 (30.09.2022, 16:45 )
“…That they may take our lives, but they'll never take our freedom.”

#2 (05.10.2022, 23:52 )
A man learns who is there for him when the glitter fades and the walls won't hold

Erden
Przepraszam, że przeszkadzam! Mogę Ci coś napisać?
send message
#3 (06.10.2022, 00:00 )
A man learns who is there for him when the glitter fades and the walls won't hold

Erden
Przepraszam jeśli Cię tym urażę, w zasadzie nie powinienem. My się tylko kumplujemy, ale tak pomyślałem, że pewnie i tak słyszałeś to już od fanek. Masz takie piękne oczy! Ich kształt i kolor tęczówki. Bardzo mi się podoba Twoja linia szczęki i kształt ust. 
send message
#4 (06.10.2022, 00:20 )

Erden
Lubię dotyk, lubię jak ktoś mnie przytula, ale potrzebuję zaufać komuś, by było to dla mnie w pełni komfortowe. Walczę z fobiami, bałem się wychodzić z domu, boję się tłumu, boję się jeszcze odrobinę dotyku, który jest niezapowiedziany lub od obcych ludzi. 
Przyjechałem do Anglii, by mój brat mi pomógł pokonać moje demony. Obecnie nie pracuję i jestem pod jego opieką swego rodzaju, a raczej razem się wspieramy. Ja zajmuje się domem.
Lubię Cię, wiesz?
send message
#5 (06.10.2022, 00:40 )

Erden
Kiedyś tak! Kochałem swoją pracę. Kocham kontakt z zwierzętami ogólnie. Teraz też pomagam, czy to poradami przez net, czy jak ktoś potrzebuje pomocy nocnej to przyjmuję w domu, na przykład zwierzęta ze schroniska. A wiesz co jest słodkie? Małe cielaczki i źrebaczki * - * 
Możesz kiedy się spotkamy i tak... teraz już tak. Piję i jem. W domu rodzinnym bywało różnie. Nie martw się! Brat pilnuje bym jadł!
Chciałbym cię o coś spytać. Mój sąsiad jakiś czas temu powiedział mi, że mnie kocha i ja też chciałem... ale nie umiałem odwzajemnić tego. I on chciał bliskości ze mną, ale nie byłem na to gotów. Budził we mnie niepokój. Chciałem go przeprosić, ale wyszło strasznie. Wystraszyłem się i zacząłem krzyczeć znów... I on wyglądał tak strasznie smutno. Potem wypisywał smutne rzeczy na instagramie. Ja chyba jestem potworem. Skrzywdziłem go. :c
Boję się, że ja nie zasługuję na miłość, że jestem kimś złym. On mówił, że kocha... Co ze mną nie tak?
send message
#6 (06.10.2022, 01:16 )

Erden
Nie mam strony. Może kiedyś zapłacę komuś, by mi założył. Póki co jestem na trzech forach zajmujących się tematyką zwierząt i wsparcia dla nich.
Zwierzęta moim zdaniem mają duszę o ile wierzymy w nie, że istnieją. Ssaki ogólnie posiadają wyższe emocje, odczuwają je. Jest cholernie wiele krzywdzących teorii ludzi, które mnie wkurzają. x.x
Awwwwwwwww Sara jest kochana! Jak krówki * -  * Wiem dziwne porównanie, ale ja lubię cielaczki! A wiesz, że świnki są bardzo inteligentne? Podobnie jak psy! Maciora opiekuje się dobrze prosiaczkami. To takie urocze! * - *  I tak! Mogę z wami iść do schroniska. Mogę pomóc kupić karmy!
Dotykał mnie i chciał mnie przytulać, to nic złego... ale nie byłem na to gotów. I nachalnie powtarzał, że mnie kocha. to brzmiało tak, że ja muszę też. Czuję się strasznie z myślą, że ja nie umiałem.
A co to są dema? Przepraszam! Nie znam się! Chętnie przyjdę jeśli mi wyjaśnisz wszystko i pokażesz jak to się robi! Wezmę swój laptop i pokażę Ci zdjęcia! Mam też moich podopiecznych z Mongolii. Wiesz jakie przepiękne tam są konie? I miliony zdjęć moich kotów! JA KOCHAM KOTECZKI * - * 
send message
#7 (06.10.2022, 01:47 )

Erden
Oj wiem! Moja przyjaciółka też takie coś ma! Aż strach się bać jak się ją wkurzy! Mówiła, że wykastruje na żywca każdego faceta, który mnie skrzywdzi xD Biedny Hyun by był!
Prawdopodobnie jestem homoseksualny. Mam jeszcze delikatny problem by o tym mówić i akceptować siebie w pełni. Nie przeszkadza Ci moja orientacja?
O kurcze * . * Ale to brzmi fajnie! To ja chcę posłuchać! Czyli demo to takie jakby mini wersje piospiosenek? Kocięta piosenkowe xD bosze jaki ja jestem głupi! XD
Dla Ciebie mogę być i kotem! Bój się bo lubię gryźć!
Przepraszam! To było niestosowne! Poczułem się za pewnie, a Ty nie musisz mieć ochoty na takie dwuznaczne wypowiedzi.
send message
#8 (06.10.2022, 02:12 )

Ukryta wiadomość
Zarejestruj się lub zaloguj, aby wyświetlić ukrytą treść.
#9 (06.10.2022, 09:15 )

Erden
wow! Ja tak pisać nie umiem! O.O ucz mnie jak podrywać jak Jedi Anakina!
I proszę nie żartuj z możliwości zakochania się we mnie. To teoretycznie jest możliwe! Zresztą ja widzę Ciebie zakochanego w jakiejś pięknej pani * . * Shipowac będę!
send message
#10 (06.10.2022, 12:33 )

Erden
Przepraszam jeśli Cię uraziłem. Nie do końca wiem kiedy żartujecie, a kiedy mówisz poważnie. Nie znam się za bardzo na życiu gwiazd. W zasadzie nawet nie kojarzyłem waszej grupy, słucham mocniejszych brzmień. Choć teraz was też słucham!
Oj zatrucie? Jestem tylko weterynarzem, ale jakby trzeba było pomóc z dietą to mogę pomóc z czymś lekkim co by mógł zjeść. Sporo ostatnio czytam o dietach i uczę się nowych przepisów. Napisz co mu jest. Jeśli wypuszczą go do domu to pilnujcie by pił, w bardzo małych ilościach często, tak by nie podrażniać żołądka, by znów nie zwymiotował.
Na resztę potem Ci odpiszę... jak już będziesz wiedział co z nim! Czy wróci do domu, czy zostawią go w szpitalu. To teraz najważniejsze.
send message

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości