welcome to
Yellowlair Oats#1 (11.05.2016, 00:31 )
Kobieta - żona, przyjaciółka, kochanka, matka i sportowiec w 1!

ELENA ELIZABETH MOORE


Pozytywne
James Moore: Jej ukochany Hrabia Dracula, z którym różnie bywało. Początek zdecydowanie nie należał do tych pozytywnych, koszmarnie się ze sobą spierali, robili sobie przytyki i wymawiali pod swoim adresem kąśliwe uwagi, mimo że po cichu marzyli, by jedno było zainteresowane drugim, żywiąc do siebie więcej, niż przyjaźń. Niemniej po bardzo wielu zawirowaniach, w tym także pobycie w szpitalu, w którym wylądowali oboje i nawet przeżyli intymną przygodę, zaczęła się ich wspólna przygoda, która obfitowała w wiele bólu, smutku i strachu o siebie nawzajem. Ale los pozwolił im zejść się na dobre i teraz zamierzali do końca życia być razem, bo łączyła ich niezwykle silna miłość rodem z filmów.
Elyon Moore: Jej ukochana córeczka. Oczko w głowie i największy skarb. Dla niej znosiła wszystko, co złego ją spotkało. Dzięki niej miała siłę wszystkiemu stawić czoła i nie wykorkowała przedwcześnie. Kocha ją ponad wszystko, na równi z Jamesem i chce zapewnić jej jak najlepsze życie. Dba o jej rozwój najlepiej jak potrafi i jak do tej pory sądzi, że robi to dobrze, kiedy patrzy na charakter małej. Oby tak było dalej!
Mary i Maijsa Moore: Przysposobione córki Jamesa i jej własne z ciężką przeszłością. Bardzo kocha je obie, bowiem mając z nimi kontakt parę razy trochę je poznała i przekonała się, że dziewczynki są bardzo grzeczne, wesołe i miłe. Już od samego początku traktowała je niemal jak własne, a teraz, kiedy została ich matką, kocha je dokładnie tak samo, jak Elyon.
Roxanne Thain: Młoda przyjaciółka Jamesa, która na co dzień zajmuje się jego dziećmi. Bardzo ogarnięta dziewczyna, którą Elena od zawsze lubiła. Pomagała im ukrywać swoją zażyłość przed Lauren i nawet wcześniej, gdy spotykali się będąc jeszcze w związkach z Michelle i Charlesem. Teraz mieszkały w jednym domu i miała nadzieję poznać ją lepiej.
Marja-Leena Nykänen: Przyjaciółka Eli od wielu już lat. Znają się dość dobrze, poznały niewiele po tym, jak szatynka przyjechała do Yellowlair Oats i od razu bardzo przypadły sobie do gustu. Długo nie miały regularnego kontaktu, ale kiedy teraz dziewczyna znów zawitała do Yellowlair Oats, miała nadzieję odnowić z nią przyjaźń.
Negatywne

Ian Blackmore: Jej był mąż. Od zawsze strasznie lubiła tego wesołka. Miał powalające poczucie humoru, a przy tym był tak bezproblemowym, pozytywnym człowiekiem, że trudno było go nie darzyć sympatią. Chętnie spędzała czas w jego towarzystwie, wygłupiała się razem z nim odkąd pamiętała. W dodatku był nią wyraźnie zainteresowany właśnie w czasie, kiedy Elena dowiedziała się o zdradzie Jamesa i ciąży, w którą zaszła z nim Lauren. Padła mu więc w ramiona, ukrywając rozpacz i poddała się bez wahaniu jego pędem do wzięcia z nią ślubu. Bo co innego miała zrobić? Nie chciała być sama z dzieckiem i pustką... Próbowała ułożyć sobie życie, poczuć do Iana to, co czuła do Jamesa, ale nie była w stanie. I chwała Bogu! Bo kiedy rozeszła się z Ianem, zeszła na nowo z Jamesem, a blondyn dowiedział się o tym, co łączy ją z jej przyjacielem, zrobił tak wiele złego i wylazło z niego tak wiele paskudnych cech, że Elena była tym szczerze przerażona, a najbardziej niewiedzą, iż żyła z kimś takim pod jednym dachem i gdyby nie zrządzenie losu - żyła by tak nadal. Nie znosi go i nie chce mieć z nim nic wspólnego.
Lauren Moore: Dziewczyna, która dla Eleny była przez jakiś czas przyjaciółką. Nawzajem wspierały się w trudnych chwilach i to, czego nie mogły przegadać ze swoimi ukochanymi, kierowały do siebie. Ale z jednym szatynka się nie zdradzała przez bardzo długi czas - mianowicie z miłości do jej męża. Wszystko zaczęło się w sylwestra 2015 roku, kiedy, jak się okazało, Lauren dała popis, zdaniem Eleny, dziwkarskiego zachowania po raz pierwszy, pchając się Jamesowi do łóżka. Uwodziła go bardzo długo, mimo jego wyraźnej niechęci i chociaż nie wiedziała, że między nim a Eleną było gorące uczucie, szatynka nie umiała jej tego wybaczyć, szczególnie późniejszego zachowania, którym za każdym razem próbowała ją zranić, jakby brała odwet za to, że wokalista zostawił ją właśnie dla Eli. Problem w tym, że nawet nie słuchała, że to nie ciemnowłosa wepchnęła się miedzy nią a chudzielca, ale właśnie było kompletnie na odwrót. Cóż, skoro chciała za wszelką cenę przy tym obstawać i udawać, że nie zna prawdy - jej problem. Przyjaźń skończyła się gwałtownie i Elena za nią ani trochę nie tęskniła.
Charles Moore: Jej były. Nienawidzi go z całego serca za wpędzenie jej w kompleksy i takie wyniszczenie psychiki, że skończyła w szpitalu i niepłodnością z powodu wychudzenia, jakie sobie zafundowała przez jego wpływ. Później zatruwał życie jej i bliskim, aż posunął się do próby gwałtu, przed którą uchronił Eleną Ian. Później pobił Iana i porwałjej córkę, czym doprowadził do tego, że dziewczyna byłaby zdolna do zatłuczenia go za to wszystko gołymi rękami. Nie ma drugiej osoby, której nienawidzi do tego stopnia.
Michelle Moore: Była żona Jamesa. Kiedyś się przyjaźniły, tak w każdym razie sądziła Elena, ale ma poważne wątpliwości, czy było to kiedykolwiek szczere. Nie znosi jej za wszystkie krzywdy, które wyrządziła Jamesowi i jego bliskim, w tym także ich przysposobionym córkom.
Fay Rain: Dziewczyna, która była zakochana najpierw w Charlesie, a później w Ianie. Tak się nieszczęśliwie dla niej złożyło, że obaj zakochali się w Elenie, przy czym Ian okazał się być druga połówką szatynki i przez to Fay urządziła scenę pod szpitalem, a potem próbowała nakłamać przeciwko niej podczas rozmowy telefonicznej, jaką wykonała do gitarzysty, gdy ten przebywał w szpitalu. Dlatego Elena jej nie lubiła i nie chciała mieć z nią nic wspólnego.
Loredana Minulescu: Koszmarna, chora psychicznie baba, która postanowiła udręczyć ich rodzinę w związki z kłamstwami, jakie napisała w swoim pamiętniku jej zmarła córka. Kobieta była skrajnie niebezpieczna i Bogu dzięki została złapana nim zabiła swoimi praktykami kogoś z rodziny Moore.
Raluca Minulescu: Chora psychicznie córka Loredany, która zakochana w Charlesie starała się go zdobyć. Kiedy się jej to nie udało, także próbując zastraszyć ciężarną Elenę, w czym prawie doszło do rękoczynów, rzuciła się z klifu. Pozostawiła po sobie pamiętnik, który był później źródłem o wiele poważniejszych kłopotów. Nawet zza grobu potrafiła ich męczyć.

Pozostałe

Sinead Connelly: Znajoma Jamesa z dawnych czasów szkolnych. Ledwie ją poznała, ale wydaje jej się miła, więc szatynka ma w planach lepiej ją poznać i kto wie, co z tej znajomości wyniknie?

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości