welcome to
Yellowlair Oats#1 (11.05.2016, 00:35 )
If I told you my secrets And I showed you my weakness Would you love me or leave me?

Emma Shepperd

pozytywne

Yael Vanderhorst
Sporo starszy od niej, ale skradł jej serce urokiem osobistym, klasą i dojrzałością. Dość szybko weszli w związek, mimo różnicy wieku i dzięki niemu Emma po raz pierwszy w życiu poczuła się szczęśliwa. Emma jest na etapie silnego zakochania w swoim mężczyźnie i często patrzy na niego przez różowe okulary, zachwyca się jego twórczością i uwielbia spędzać z nim czas.
Paul Glockler
Najlepszy przyjaciel. Ich znajomość zaczęła się kilka lat wstecz, gdy Paul pomógł wagarującej Emmie poradzić sobie z kilkoma nieprzyjemnymi typkami w parku. Zaprzyjaźnili się i teraz Paul jest dla niej podporą w trudnych chwilach. Emma bardzo mu ufa.
Roxanne Thain
Przyjaciółka, którą Emma poznała dawno temu dzięki Paulowi. Tworzyli zgrane trio do czasu rozejścia się Rox i Paula, co wprowadziło w ich relacje pewną niezręcznośc, ale nie popsuło przyjaźni Emmy i Rox. Dziewczyny dobrze się dogadują, a Emmie imponuje jej pewność siebie.
Beale Seoh
Jeden z wolontariuszy w schronisku. Zostawia dużą pomoc finansową i zywieniową dla kotów, często pomaga przy nich i finansuje ich leczenie. Dla Emmy guru jeśli chodzi o wiedzę o zdrowiu i behawioryzmie kotów. Jest dość cichy i sprawiał na Emmie wrażenie gbura, ale gdy odważyła się w końcu z nim porozmawiać, nawiązali bardzo pozytywną relację.
Ochiyo Harling
Dziewczyna, którą Emma przypadkiem poznała w internecie podczas psioczenia na Jace'a Hudsona, a później przypadkowo spotkały się podczas spaceru za miastem. Okazało sie, że poza podobnym gustem muzycznym łączy je wiele innych spraw i Emma liczy, że się zaprzyjaźnią.
Maurice Bianchi
Emma jest mu bardzo wdzięczna za ich pierwsze spotkanie. Było przypadkowe, ale wówczas mężczyzna bardzo jej pomógł w poszukiwaniu zaginionego psa ze schroniska i podniósł ją na duchu swoim pogodnym usposobieniem i miłymi słowami. Do dziś może mu za to dziękować.

neutralne

William Holmes
Od wielu lat zarządca schroniska, którego Emma podziwia za jego oddanie zwierzętom i zarazem umiejętność prowadzenia tak trudnej placówki. Lubi go, ale ich relacje są czysto zawodowe.
Pipper Hollins
Miła sąsiadka, z którą Emma nawiązała dość luźna znajomość. Raz wyskoczyła z nią na kawę, pomogła jej w adopcji psa, czasem zatrzymują się na klatce schodowej, żeby pogadać. Pozytywna osóbka i być może kiedyś się zaprzyjaźnią.
Alec Wood
Były muzyk, kiedyś bardzo popularny. Emma spotkała go przypadkowo i wywiązała się całkiem uprzejma, ale sztywna rozmowa. Zrobił na niej dobre wrażenie, ale tak czy siak prawie się nie znają.
Gregory Marsh
Kierowca taksówki, który kiedyś bardzo pomógł jej w potrzebie. Zachwycił ją swoim przejęciem się problemem klientki. To było jednorazowe spotkanie, ale Emma dobrze go zapamiętała.
Juliette Sanders
Jeden raz była klientką schroniska. Chciała przygarnąć kota i wyglądała na osobę odpowiednią do roli właściciela, ale niestety w ostatniej chwili zdecydowała. Emma długo żałowała, że żaden podopieczny nie znalazł wtedy domu.
Ina Varvik
Intrygująca kobieta, przypadkiem poznana w kawiarni. Bardzo miła i otwarta, chociaż szczerze to zszokowała Emmę swoją śmiałością podczas rozmowy.
Ewangelina Stirling
Nowa osóbka w schronisku. To młodziutka dziewczyna, bardzo uprzejma i dobrze wychowana. Zrobiła na Emmie dobre wrażenie, ale za słabo ją zna, żeby coś więcej o niej powiedzieć.
Theodore Sun Shi
Kolejna osoba, która pomaga w schronisku i wzbudza sympatię Emmy, ale za mało go zna, aby powiedzieć coś na jego temat albo wyznaczyć precyzyjny kierunek ich znajomości.
Mia Riley
Trochę chuligan, ale o dobrym serduszku. Połączyła te dwie dziewczyny gonitwa za kotem po boisku piłkarskim i poszukiwanie jego właściciela. Na początku robiła na Emmie bardzo negatywne wrażenie, następnie zrobiła bardzo pozytywne. Jedno spotkanie, a wydarzyło się tak wiele!

negatywne

Judith Bramwell
Może to nie do końca relacja negatywna, gdyż Emma słabo ją zna, ale parę przypadkowych spotkań poruszyło intuicję dziewczyny, która krzyczy, że z Judith jest coś nie tak i nie wolno jej ufać. Nie ma ochoty wpaść na nią po raz kolejny.
Jace Hudson
Muzyk rockowy, którego Emma kiedyś bardzo podziwiała, ale straciła do niego sympatię i szacunek po przypadkowym spotkaniu na łące za miastem. Ona spacerowała z psami ze schroniska, on był na przejażdżce motocyklowej. Próbował być miły, ale jego poczucie wyższości nad fanami i "zwykłymi" ludźmi, chamstwo i traktowanie Emmy jak człowieka gorszego sortu zniszczyło jej sympatię do byłego idola.
Mollie Archer
Na początku była młodszą koleżanką Emmy ze szkoły, ale dziewczyna szybko oddaliła się od niej, gdy lepiej ją poznała. Mollie okazała się bardzo głupia, niedojrzała i egoistyczna, a Emma na początku ze zgrozą patrzyła na niektóre jej zachowania, a później zerwała ich znajomość.

rodzina

Beatrix Shepperd (npc)
Ukochana babcia, która podjęła się wychowania Emmy, gdy jej rodzice wiele lat temu zginęli w wypadku. Jest dość staroświecką kobietą, która często ściera się z Emmą w kwestiach światopoglądowych, ale dziewczyna bardzo ją kocha i boi się, patrząc na powoli pogarszający się stan zdrowia staruszki.


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości