welcome to
Yellowlair Oats#1 (07.05.2016, 22:45 )

Elyon Moore


dane podstawowe
DATA URODZENIA28.02.2014
MIEJSCE URODZENIAYellowlair Oats, Anglia
ZAWÓDdomowy przeszkadzacz
STAN CYWILNYjeszcze długo panna
ORIENTACJAcholera wie, co będzie dalej
WYKSZTAŁCENIEszkoła rzucania pluszakami
STATUS FINANSOWYtatuś jest bardzo bogaty
JĘZYKIangielski
DZIELNICAAuerate Avenue
PROBLEMY ZDROWOTNEzdrowa jak ryba!
WIZERUNEKSofiko Kantariya
biografia
Elyon jest pierwszą córką Eleny Pirce i Jamesa Moore'a. Jej istnienie jest dziełem przypadku, nie była bowiem planowana przez rodziców, ale mimo to pozwolili jej, by zawitała na świecie. Dziewczynka opuściła bezpieczne ciało swojej matki i wydała z siebie pierwszy dziecięcy okrzyk w miejscowym szpitalu, 28 lutego 2014 roku i chociaż jej dzieciństwo od pierwszych chwil było całkiem szczęśliwe przy opiekuńczej matce, od samego początku mogła liczyć tylko na nią, wychowując się praktycznie bez ojca, który wtedy rozwijał karierę muzyka rockowego.
Od początku rozwijała się prawidłowo, była wesołą dziewczynką, całkiem pewną siebie i upartą i choć zmieniła się diametralnie, przeobrażając się z łysego, bezzębnego stworka w gadatliwego malucha, te cechy charakteru nadal ją wyróżniają. Gdy miała dwa latka, pewien incydent mocno na nią wpłynął: brat jej ojca, wujek Charles próbował ją porwać. Po co to zrobił? Na złość Elenie i Jamesowi, których chciał nastraszyć. Nie zrobił jej krzywdy, bo to nie było jego celem, ale oddalenie od rodziców bardzo wystraszyło dziewczynkę i spowodowało wspomnienia, które wycofały nieco malucha i odebrały mu pewność w kontaktach z obcymi. Ale poza tym nie widać w jej zachowaniu żadnych zmian.
Jej rodzina ciągle była w rozsypce i mała pierwsze lata spędziła tylko z matką. Ojca ciągle nie było. Mało brakowało, żeby zostali rodziną, gdy ona była niespełna dwulatką. Nie umiała zrozumieć, że Jamesa nagle w jej życiu zabrakło. Była za mała na pojęcie, że jej rodzice zwyczajnie się rozstali i nagle widywanie człowieka, którego uważała za ojca stało się znacznie rzadsze. Mieszkali w sąsiedztwie, więc i tak łapała z nim kontakt - była zadowolona! A w domu? Miała wujka Iana, który był wesoły i lubił się z nią czasami pobawić. I uczył ją wielu bzdur, które później stały się powodem konfliktu Eleny z Ianem. Błyskawicznego konfliktu, który skończył się powrotem do Jamesa, więc do takiego życia rodzinnego, jakie wymarzyła sobie w swojej małej główce Elyon!
Obecnie maluch dorasta oficjalnie jako dziecko Eleny i Jamesa i jest bardzo szczęśliwa. Wszystko jest na swoim miejscu.
rodzina & miłość
RODZICEElena Moore & James Moore
RODZEŃSTWOLeilani Moore - młodsza siostra, Mary Moore - starsza przyrodnia siostra
DZIECInie ma
DALSZA RODZINACharles Moore - wujek, choć dla niej każdy to ciocia i wujek!
STATUS ZWIĄZKUza wcześnie na związki
PARTNERpluszowy miś!
BYLI PARTNERZYkilka misiów już jej się znudziło...
osobowość
TYP OSOBOWOŚCIekstrawertyk
ZABURZENIAma lekki lęk przed obcymi mężczyznami i nie lubi zostawać z obcymi ludźmi
PRIORYTETYzabawa!
GRUPYJowisz (60%), Uran (40%)


kilka słów więcej...
Jest bardzo wesołą i energiczną trzylatką, która nie odbiega swoim poziomem rozwoju od innych maluchów w tym wieku. Ani nie jest od nich mądrzejsza, ani nie opóźniona. Jest dziewczynką ciekawą świata i zadaje dziesiątki pytań, którymi potrafi wykończyć dorosłego i choć najczęściej pyta o głupoty, które dla innych są oczywiste, dla niej to bardzo poważne sprawy! Stara się zrozumieć jak najwięcej z otaczającego ją świata, wszystkiego chce dotknąć, sprawdzić i umie się tym sposobem łatwo wpakować w kłopoty.
Widać u niej zaczątki dość niezależnego charakteru. Próbuje być bardzo samodzielna, chociaż najczęściej kompletnie jej to nie wychodzi, ale nie zraża się, tylko stara się dalej. Jest pewna siebie, bardzo śmiała w otoczeniu ludzi, których miała okazję wcześniej poznać i uparta. Jeśli zaweźmie się na zrobienie czegoś na własną rączkę, nie sposób jej to wyperswadować. Bardzo szuka towarzystwa dzieci w swoim wieku i widać, że będzie dziewczynką, która wśród rówieśników świetnie sobie poradzi, ale odkąd ojciec usiłował ją porwać, mała jest trochę wycofana w stosunku do osób dorosłych, gdy ma do czynienia z obcymi. Może panikować, jeśli wejdzie w środowisko obcych ludzi bez mamy u boku (albo kogoś innego, kogo dobrze zna i darzy go zaufaniem). Przez barierę, jaką w jej najwcześniejszym dzieciństwie zbudował Charles dziewczyna jest bardziej nieśmiała w stosunku do mężczyzn.
ciekawostki
x Dziewczynka jest bardzo śmiała, jeśli ma w pobliżu swoich rodziców. W oddaleniu od nich robi się cichutka i wystraszona.
x Po nieprzyjemnym zdarzeniu, kiedy została zabrana wbrew woli przez Charlesa, ma pewien dystans do obcych mężczyzn, który powoli przełamuje.
#2 (08.05.2016, 00:14 )

karta zaakceptowana
witamy na forum

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości