welcome to
Yellowlair Oats#1 (11.05.2016, 00:42 )
I'm a sell out sensation with a nasty reputation

James Moore
pozytywne


Elena Moore
Żona i matka jego dzieci. Ta jedyna, ukochana kobieta, dla której James w bólach zmienił całe swoje życie. Po latach mijania się, wzajemnych krzywd, złośliwości oraz licznych zdrad Jamesa zdołali zażegnać konflikty i stworzyć szczęśliwe małżeństwo. Zakochany w Eli bez pamięci.
Elyon Moore
Ukochana córeczka Jamesa. Urodziła się w trudnych dla Eli i Jamesa chwilach, gdy nie potrafili stworzyć rodziny. Ich miłosne przepychanki z pewnością odbiły się na małej, ale dziś starają się stworzyć dla niej jak najlepszy dom, a James i Elyon nadrabiają stracone lata.
Charles Moore
Brat bliźniak, starszy o 10 minut. Kiedyś byli sobie bardzo bliscy, obecnie łączy ich cierpka relacja. Poróżniły ich odmienne charaktery, usposobienia i kłótnie na tle zawodowo-finansowym, ale James na swój sposób wciąż troszczy się o brata, choć pomoc nie zawsze mu wychodzi.
Sinead Connelly
Przyjaciółka, którą poznał na studiach wokalnych. Niedawno ich zawodowe drogi splotły się, gdy James zaproponował jej udział w swoim solowym albumie. Mimo urody i małego epizodu z przeszłości Sine obecnie zupełnie go nie pociąga. Łączy ich siostrzano-braterska relacja.
Roxanne Thain
Z fanki w przyjaciółkę. Urzekła go pewnością siebie, siłą i zaradnością. Obecnie Roxanne w jego willi pełni rolę pomocy domowej. Ich relacja jest specyficzna, siostrzano-braterska, szczera do bólu i czasem cierpka. Zdarzyło im się w ciągu lat znajomości kilka intymnych momentów, ale nie zaważyły na ich przyjaźni.
Rosie Murray
Córka jego eks-narzeczonej, Danielle. Początkowo była mu nieprzychylna, ale dzięki niewielkiej róznicy wieku świetnie się dogadali. Łączy ich przyjacielska relacja, mimo że w ostatnich latach mieli mało okazji do spotkań i rozmów. James traktuje ją jak młodszą siostrę i czuje się za nią odpowiedzialny.

neutralne


Angelo Blackhawk
Wieloletni przyjaciel, poznany na scenie - grali razem na paru festiwalach muzycznych. Przez lata mieli kontakt głównie na odległość, rzadko mieli okazję się spotkać, ale odkąd Angelo zamieszkał w YLO, ich przyjaźń się wzmacnia. Jedna z niewielu osób, którym James ufa i powierza sekrety.
Ian Blackmore
Najlepszy przyjaciel od dziecięcych lat. Łączą ich tysiące wspomnień i nikt poza bratem nie zna Jamesa tak dobrze jak Ian. Obecnie ich relacja schłodziła się - poróżniła ich kobieta, zawodowe interesy i priorytety, ale jest to przyjaźń do uratowania. Ponad 20 wspólnych lat nie wyrzuca się na śmietnik.
Ronnie Beckett
Przeurocza modelka, która ozdobiła urodą teledysk do solowego utworu Jamesa. James nie zna jej dobrze, ale przykuła jego uwagę silną osobowością oraz nieruzinkową urodą. Ma do niej ogromną słabość zakrawającą na silne zauroczenie. W jej pobliżu  ciężko mu utrzymać ręce przy sobie.
Elliot Bjorkman
Sąsiad bliźniaka. James spotkał go w zasadzie tylko raz w niesprzyjających okolicznościach. Jest mu wdzięczny za pomoc przy okiełznaniu brata-alkoholika: Elliot informuje go o pijackich ekscesach Charlesa, dzięki czemu James może chociaż próbować zapanować nad bratem i jego problemami.
Charlie Jacobsen
James poznał Charliego, gdy Elyon zaczepiła go podczas spaceru w parku. Nie podoba mu się jedynie orientacja seksualna Charliego, stanowi pewną barierę, ale James nie daje tego po sobie odczuć. Nie ma powodów, by go nie lubić, wszak Charlie dał mu się poznać jako sympatyczny i wyrozumiały człowiek.

negatywne


Jace Hudson
Znajomy ze starych czasów i były partner przyjaciela Jamesa. Gburowaty, zamknięty i nieustannie przekonujący otoczenie o swej domniemanej wielkości nigdy nie wzbudzał w Jamesie choćby nici sympatii. James znienawidził go do reszty, gdy przyjaciel opowiedział mu o bardzo ciemnej stronie związku z Jacem.
Lauren Quinnell
Była partnerka, która podstępem wkradła się do łózka i życia Jamesa, rozdzielając go z Eleną. Początkowo uważał ją za przyjaciółkę i nie zauważył prawdziwych intencji Lauren - gdy się zorientował, było już za późno. Zmarnował niemal dwa lata życia na bardzo nieszczęśliwy związek z tą kobietą.

rodzina

[TYTUŁ=spis cudzołożnic]
Aileen Rose
Jedna z ważniejszych kobiet w życiu Jamesa. Kochanka, która przewijała się przez jego życie wielokrotnie i była jego oazą, gdy James męczył się w związku z Lauren. Był zdecydowany odejść od Lauren i związać się z Aileen, ale ich drogi rozeszły się, gdy odzyskał Elenę. Po dziś dzień ma do niej słabość, choć się nie przyznaje.
Yvonne Gibbons
Bardzo piękna, ale zarazem bardzo głupiutka i zadufana w sobie dziewczyna, z którą James regularnie spotykał się za plecami Lauren. James z uśmiechem wspomina ich wspólne noce - pozostały spędzony z nią czas niekoniecznie. Lubi z niej żartować i bywa w tych żartach bezlitosny.
Kathleen Palmer
Była przyjaciółką dawnej dziewczyny Jamesa, Michelle i... cóż, wdali się z Jamesem w stosunki, bynajmniej nie przyjacielskie. Minęły lata od ich krótkiego romansu, ale James nadal uwielbia flirtować z tą radosną kokietką. Nigdy nie zaistniało między nimi uczucie, była to jedynie cielesność. Czysta erotyczna fascynacja.
Harriet Rathbone
Z jej powodu James do dziś ma niemałe wyrzuty sumienia. Miała być niewinna przygoda z uroczą studentką z Ameryki - wyszła z tego trzymiesięczna relacja, w którą Harriet zdecydowanie za bardzo się zaangażowała, licząc na długotrwały związek. Przerwał to dość szybko, ale i tak zranił Harriet, narażając się na jej nienawiść.
Zoe Moyet
Przyrodnia siostra Michelle, byłej partnerki Jamesa. Poznali się już po ich rozstaniu - muzyk chciał pomóc Zoe w uzyskaniu kontaktu z siostrą, ale zupełnie niepostrzeżenie wyszedł z tego dość długi romans. James uwielbia Zoe i wciąż ma do niej słabość. Stara się pomóc jej stanąć na nogi w trudnej sytuacji życiowej.
Danielle Murray
Pierwsza miłość Jamesa i zarazem jego szefowa z londyńskiego radiu. Ich związek był na tyle poważny, że Danielle odeszła dla Jamesa od męża. Byli już zaręczeni, gdy związek przeżył głęboki kryzys z powodu niewierności Jamesa i pracoholizmu Danielle i mimo obustronnych prób ratowania rozpadł się na dobre.
Vivienne Thompson
Jednorazowa przygoda w klubie. Vivienne urzekła Jamesa dziewczęcą niewinnością swojego spojrzenia i kaskadą rudych fal opadających na piegowatą buzię, a także - a może przede wszystkim - nieidealną sylwetką, której bardzo się wstydziła, mimo że Jamesa bardzo pociągały jej niemałe krągłości.
Madeleine Summers
Tancerka erotyczna z Venus i najprawdopodobniej też prostytutka, z którą połączyło Jamesa parę niezobowiązujących zabaw. Dziewczyna szalenie kobieca i pociągająca, czarująca swym seksapilem, a przy tym utalentowana w łóżku i doświadczona. Doskonała kochanka.
Judith Bramwell
Jednorazowa przygoda. James poznał ją w radiu, gdzie dziewczyna odbywała praktyki. Zauroczyła go swoją delikatną powierzchownością, kontrastującą z ogromną pewnością siebie. Judith to pierwsza dziewczyna, z którą James zdradził Elenę po długim utrzymywaniu się w wierności.
Ochiyo Harling
Fanka zapoznana na jednym z wielu spotkań z fanami i kolejna jednorazowa przygoda. Dziewczyna młodziutka, o bardzo drobnej budowie ciała i niedoświadczona - niezbyt w typie Jamesa, ale miała w sobie coś, czym tak go zauroczyła, że mimo odmiennego gustu James spędził z nią kilka namiętnych chwil.


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości