welcome to
Yellowlair Oats#1 (07.05.2016, 23:45 )
If I told you my secrets And I showed you my weakness Would you love me or leave me?

Emma Shepperd


dane podstawowe
DATA URODZENIA13.04.2001
MIEJSCE URODZENIANewcastle Upon Tyne, Wielka Brytania
ZAWÓDuczennica i wolontariuszka w schronisku
STAN CYWILNYpanna
ORIENTACJAheteroseksualna
WYKSZTAŁCENIEwalczy ze zdobyciem średniego
STATUS FINANSOWYbiedna
JĘZYKIangielski, irlandzki
DZIELNICACity Centre
PROBLEMY ZDROWOTNEnie ma
WIZERUNEKZoey Deutch
biografia
Dziewczyna przyszła na świat w normalnej i szczęśliwej rodzinie, w której miała wszystko. Była jedynaczką i tak pozostanie już na zawsze. Prowadziła spokojne życie, dorastała powoli i spędzała czas spokojnie ze swoimi rodzicami tutaj, właśnie w Yellowlair Oats. Kiedy poszła do szkoły podstawowej, zdarzył się okropny wypadek, który zmienił jej życie na zawsze. Nie było jej wtedy z rodzicami, została pod opieką swojej babci. Oni tymczasem sami pojechali nad morze. To miały być krótkie wakacje we dwoje, lecz... Nie dotarli na miejsce. W drodze na miejsce wypoczynku mieli wypadek samochodowy, w którym zginęli na miejscu. To musiało odmienić życie Emmy, która straciła oboje rodziców zaledwie mając sześć lat i choć była wtedy taka mała, do dziś ich pamięta. Na krótki czas trafiła do domu dziecka, ale jej babcia postarała się, żeby przejąć prawo do opieki nad nią i to jej się udało. Emma od tamtej pory miała spokojne życie ze swoją babcią, a obraz rodziców pielęgnowała w sercu. Niestety do czasu. Zawsze żyły skromnie, a czasem Emma brała się drobnych prac, żeby odciążyć finansowo babcię, lecz przyszedł moment, w którym starsza kobieta podupadła na zdrowiu, a jej leczenie okazało się bardzo drogie. Wówczas musiały podjąć dość znaczący krok. Wypowiedziały wynajem mieszkania zmarłych rodziców Emmy, które do tamtej pory trochę zasilało ich konto bankowe i same się tutaj przeprowadziły. Dom babci został sprzedany, co dało mocny zastrzyk gotówki.
rodzina & miłość
RODZICEAnn & William Shepperd
RODZEŃSTWOnie ma
DZIECInie ma
DALSZA RODZINABeatrix Shepperd, babcia
STATUS ZWIĄZKUw związku
PARTNERYael Vanderhorst
BYLI PARTNERZYnie było
osobowość
introwertyczka silna fobia społeczna, fobia szkolna, zaburzenia samooceny, chorobliwa nieśmiałość kariera zawodowa
Neptun 70%, Uran 30%
optymizm
30%
pesymizm
70%
impulsywność
0%
cierpliwość
100%
asertywność
30%
uległość
70%
aktywność
60%
bierność
40%
odwaga
10%
ostrożność
90%
zmienność
10%
stabilność
90%
wrażliwość
90%
obojętność
10%
planowanie
80%
spontaniczność
20%
ciekawostki
• Marzy, żeby w przyszłości zostać weterynarzem. Sprawy trochę skomplikowały się przez jej olewackie podejście do szkoły, ale dziewczyna walczy o jak najlepsze wyniki w A levels, nie chcąc porzucić swojego marzenia.

• Jest właścicielką starego kocura o imieniu Katacuschee. To czarno-biały mieszaniec o pięknych zielonych oczach, długiej sierści i głębokiej nienawiści do innych czworonożnych stworzen. Mimo wieku trzyma się świetnie, a Emma dba o niego jak o własne dziecko.

• Uwielbia kawę i jest prawdziwym smakoszem tego napoju. Żadna z niej Angielka chyba, bo woli napić się kawki niż herbaty.

• Więcej czasu spędza ze zwierzętami niż z ludźmi. Najłatwiej spotkać ją w schronisku dla zwierząt, któremu poświęca wiekszość wolnego czasu.

• Jest entuzjastką muzyki, głównie rockowej i pop rocka, ale z ciekawością słucha różnych gatunków. Nie stać jej na kupowanie wszystkich płyt ulubionych zespołów, ale stara się poszerzać domową płytoteke.

• Ubiera się i maluje nieco zbyt poważnie jak na swój wiek, przez co często obcy ludzie dodają jej lat. Wcale jej to nie przeszkadza.
#2 (08.05.2016, 01:14 )

karta zaakceptowana!
witamy na forum

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości