welcome to
Yellowlair Oats#1 (11.05.2016, 00:53 )

Roxanne Thain


Pozytywne
James Moore - to muzyk, którego Roxanne podziwiała przez wiele lat, zanim miała okazję go poznać. Zapoznali się przypadkiem, gdy dziewczyna udała się na spacer za miastem i potrzebowała dużo czasu, żeby odważyć się do niego zagadać. Ku jej zaskoczeniu szybko znaleźli wspólny język, zaprzyjaźnili się, a po pewnym czasie Roxanne zaczęła dorabiać sobie jako opiekunka jego dzieci. Obecnie mieszka u Jamesa i pracuje jako pomoc domowa oraz opiekunka. Traktuje go jak starszego brata i ich relacje są bardzo luźne, choć dziewczyna ma do Jamesa respekt, kiedy chodzi o sprawy zawodowe.
Mary i Maijsa Moore - córeczki Jamesa, których opieką Roxanne trudni się prawie od początku, odkąd mieszkają u muzyka. Ma z nimi bardzo dobry kontakt, świetnie je zna i traktuje jak prawdziwe bratanice. Nie wyobraża sobie, że tych dwóch uroczych maluchów mogłoby zabraknąć w jej życiu.
Rousine Byford - to najbliższa Roxanne dziewczyna w mieście i jedna z niewielu, które Rox może z całą pewnością nazwać swoją przyjaciółką. Nie miały jeszcze okazji nawiązać naprawdę ścisłej relacji, ale to ten typ dziewczyny, z którą, jak to się mówi, nadaje się na tych samych falach i to doskonale rokuje na ich przyszłość. Poznały się na basenie, gdzie Rox wybrała się popływać dla przyjemności. Rousine zrobiło się słabo, więc dziewczyna od razu jej pomogła, odkrywając przy tym sekret zdrowotny Rousine, który stał się łączącą je tajemnicą. Rox stara się pomagać Rousine (chociaż ta twierdzi, że tego nie potrzebuje...) i wie, że może jej zaufać. Coraz częściej spędzają razem wolny czas.
Elena Blackmore - miłość Jamesa, z którą Roxanne nie miała zbyt wiele kontaktu bezpośredniego, więc nie zna jej zbyt dobrze i nie ma na jej temat za wiele do powiedzenia. Kilka razy zdarzyło jej się mieć pod opieką jej córeczkę, Elyon i porozmawiać na jakieś tematy związane z Jamesem, ale nigdy nie miały okazji poznać się lepiej, wyjść gdzieś razem czy choćby sobie poplotkować. Ale lubi ją i ma nadzieję, że z czasem lepiej się poznają.
Lauren Moore - druga przyjaciółka Roxanne w Yellowlair Oats, którą dziewczyna poznała dzięki Jamesowi. Kiedy była ona w związku z muzykiem, Roxanne spędzała z nią mnóstwo czasu i dobrze się poznały, mocno się też do siebie zbliżył. To dzięki Lauren dziewczyna mocno się zmieniła i z emo dziewczyny o niebieskich włosach zmieniła się w normalnie wyglądającą, ładnie ubraną kobietę - Lauren nauczyła ją jak należy się ubierać, malować czy chodzić w wysokich obcasach. Można rzec, że uczyniła z Roxanne kobietę, za co jest jej dozgonnie wdzięczna. Panują między nimi luźne, przyjacielskie relacje.
Paul Glockler - chłopak, którego poznała przypadkiem w skateparku, gdy zaoferował jej pomoc z taszczeniem wielkiej torby psiej karmy do domu. Szybko znaleźli wspólni język, spotkali się jeszcze parę razy i zaiskrzyło między nimi. Roxanne jest zauroczona Paulem i wie, że z wzajemnością. Ma nadzieję, że ich powoli rozwijająca się znajomość przerodzi się w coś więcej.
Ochiyo Harling - dziewczyna, która uratowała Roxanne przed utratą portfela z pieniędzy, kluczykami do cudzego auta i wszystkimi dokumentami. Dzięki jej pomocnej postawie Rox uchroniła się przed masą problemów, a także zyskała sympatię do przyjaznej Azjatki. W ramach podziękowania za uratowanie jej tyłka Rox zaprosiła ją na kawę od centrum handlowego, gdzie odbyły przyjemną rozmowę. Mają wspólne zainteresowania i dobrze im się rozmawia, więc Roxanne widzi w niej kandydatkę na dobrą koleżankę albo nawet przyjaciółkę.
Ian Blackmore - jej drugi ulubiony muzyk, którego poznała dzięki Jamesowi. Przepada za jego szalonym poczuciem humoru i miała okazję nieraz spędzić z nim czas, luźno do siebie podchodzą, Roxanne czuje się przy nim swobodnie, ale nie uważa ich znajomości za przyjaźń. Raczej traktuje go jako dobrego kumpla do wygłupów, który zawsze poprawi humor.
Calabrone - jej ukochany psiak. Zapłaciła za niego ogromne jak na jej możliwości finansowe pieniądze i stał się kością niezgody między nią i rodzicami, bezpośrednio przyczyniając się do wyprowadzki dziewczyny z rodzinnego domu. Czasem mówi, że to głupi pchlarz, który nic nie umie, ale i tak go kocha.

Negatywne

Michelle Lee - była żona Jamesa, z którą dziewczyna nigdy nie umiała do końca się dogadać. Kobieta ta sprawiała na niej wrażenie patrzącej na wszystkich z góry materialistki, co okazało się być prawdą. Ich relacje były poprawne, dopóki Michelle była jej pracodawczynią, ale wraz ze zniknięciem z życia Jamesa, zerwały się też jej kontakty z Roxanne. Dziewczyna w ogóle za nią nie tęskni i ma nadzieję, że nigdy więcej jej nie zobaczy.

Pozostałe

Judith Bramwell - znają się zbyt krótko, żeby Roxanne mogła jednoznacznie stwierdzić czy to pozytywna czy neutralna relacja. Poznały się w parku, za inicjatywą Judith, która poszukiwała znajomych w nowym miejscu zamieszkania i jak na razie mają za sobą tylko jedyną rozmowę. Judith wywarła na niej pozytywne wrażenie, ale wszystko jeszcze przed nimi.
Mollie Archer - nastolatka, kuzynka Eleny, z którą Roxanne kiedyś spędzała dużo czasu. Na początku lubiła młodszą od siebie dziewczynę, ale im lepiej ją poznawała, tym bardziej się do niej dystansowała. Mollie okazała się być rozpieszczona gówniarą, która żyje marzeniami i nastoletnim buntem, do której nie docierają żadne słowa rozsądku. Roxanne szybko straciła do niej sympatię i ich znajomość wygasła, zanim Mollie wyjechała z Yellowlair Oats, odesłana przez Elenę do rodziny na wsi z nadzieją, że może oni sobie z nią poradzą.
Harry Styles - muzyk, z którym Roxanne raz miała okazję się spotkać. Nie zna go prawie wcale.

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości