welcome to
Yellowlair Oats#1 (15.11.2016, 13:25 )

Ochiyo Harling


dane podstawowe
DATA URODZENIA22.06.1998
MIEJSCE URODZENIANewcastle Upon Tyne, Wielka Brytania
ZAWÓDpielęgniarka
STAN CYWILNYpanna
ORIENTACJAbiseksualna
WYKSZTAŁCENIEśrednie
STATUS FINANSOWYbogata
JĘZYKIangielski (ojczysty), japoński (dobry), włoski (podstawowy)
DZIELNICAKindly Angles
PROBLEMY ZDROWOTNEalergiczka. jest uczulona na kurz, niektóre detergenty i produkty spożywcze, a orzechy nawet w śladowej ilości mogą ją zabić
WIZERUNEKYuna Shin
biografia
Wygląda, jakby zaledwie wczoraj przyjechała do Anglii prosto z Kraju Kwitnącej Wiśni, ale nie tylko nie urodziła się w Japonii, ale nawet nigdy nie miała okazji postawić tam stopy. Przyszła na świat tam, gdzie większość rodowitych Brytyjczyków, czyli w angielskim szpitalu, a konkretnie w jednej z placówek z Newcastle Upon Tyne i w tym mieście również się wychowała. Jest córką Japonki, która za młodu wyjechała do Wielkiej Brytanii na studia oraz (podobno) rodowitego Anglika. Chociaż ona czasem wątpi, że jej ojcem jest ten mężczyzna, o którym mówi jej matka, bo Ochiyo nie jest do niego ani trochę podobna ani z wyglądu, ani z zachowania. Wygląda, jakby w stu procentach przejęła geny swojej matki.
Dzieciństwo i okres dojrzewania spędziła w Newcastle, chociaż nie lubiła tej metropolii i zawsze marzyła o życiu w spokojniejszym miejscu. Czas dorastania wspomina jako spokojny, choć nie obył się bez dużej rodzinnej tragedii. Kiedy miała cztery lata, u jej ojca zdiagnozowano raka. Mimo leczenia nowotwór żołądka zabrał jej tatę rok później i choć była to ogromna tragedia, Ochiyo pamięta ten czas jak przez mgłę. Była zbyt mała, żeby rozumieć, co się dzieje i nalezycie przejąć się chorobą i śmiercią ojca, czego teraz bardzo żałuje. Ostatnie chwile z nim spędziła nieświadoma, że więcej go nie zobaczy i dziś czuje żal, że nie mogła nacieszyć się nim wtedy w bardziej świadomy sposób. Przez kolejne lata wychowywała ją tylko matka, która poświęciła się dla niej oraz dla rozwoju zawodowego i długo była sama. W tym czasie Ochiyo rosła, nawiązywała pierwsze znajomości i całkiem nieźle radziła sobie w szkole. Jej zycie było miłe i spokojne.
Ale wszystko co dobre ma swój kres, prawda? Podobnie było w jej przypadku, chociaż obiektywnie Ochiyo nie miała wcale najgorzej. Gdy miała czternaście lat, jej matka poznała mężczyznę, Anglika, z którym związała się na stałe. Niestety ów człowiek nie przypadł dziewczynie do gustu, zresztą z wzajemnością. Ochiyo widziała go kilkakrotnie na mieście z inną kobietą i do dziś uważa, że nowy partner jej matki nie jest z nią szczery. Nie chciała jednak psuć sobie relacji z zakochaną mamą, więc kilka razy tylko powiedziała, co o nim myśli i nigdy więcej w nic się nie wtrącała. I tak jej matka wzięła z tym mężczyzną ślub, zamieszkali razem, a jako szesnastolatka Ochiyo zyskała brata.
Trzy lata później, kiedy już miała za sobą szkołę i pierwsze doświadczenia w pracy, partner jej matki znalazł lepszą, dobrze płatną pracę w Yellowlair Oats i cała rodzina przeprowadziła się do tego miasta. Ochiyo chciała zostać w Newcastle, bo tam miała pod ręką wymarzone studia, ale jej matka nie zgodziła się na to, chcąc mieć ją przy sobie, a dziewczyna długo nie oponowała, zdając sobie sprawę, że jeśli odłączy się od rodziny i zostanie w stary miejscu, obciąży bliskich finansowo i utrudni mamie życie, bo będzie w domu jedna osoba mniej do zaopiekowania się jej małym braciszkiem. Z rozsądku przyjechała do Yellowlair Oats i powoli szuka pomysłu na swoją przyszłość.
rodzina & miłość
RODZICEAkari Nakamura i Zack Harling
RODZEŃSTWOMarcus Smith
DZIECInie ma
DALSZA RODZINAnie ma
STATUS ZWIĄZKUpanna
PARTNERnie ma
BYLI PARTNERZYnigdy nie miała, zwykle kończyła na kilku randkach, z których nic nie wynikało
osobowość
introwertyczka jest nieśmiała, ale obecnie właściwie wszystko ok hobby
Neptun (45%), Wenus (30%), Wenus (25%)
optymizm
40%
pesymizm
60%
impulsywność
10%
cierpliwość
90%
asertywność
30%
uległość
70%
aktywność
40%
bierność
60%
odwaga
20%
ostrożność
80%
zmienność
40%
stabilność
60%
wrażliwość
80%
obojętność
20%
planowanie
90%
spontaniczność
10%
ciekawostki
♪ Jest alergiczką i ma uczulenie na mnóstwo rzeczy, na szczęście poza zwierzęcą sierścią i pyłkami. Za to dostaje wysypki po wielu produktach spożywczych, a zjedzenie nawet niedużej ilości orzechów mogłoby ją zabić.

♪ Jest wielką fanką muzyki. Jest w stanie nie dojadać przez miesiąc, żeby zaoszczędzić na wymarzony koncert ulubionego zespołu (a ma ich wiele). Żyje ukochanymi artystami, czasem za bardzo jak na osobę w tym wieku.

♪ Wybrała kierunek studiów związany z pomaganiem ludziom, co jest bliskie jej naturze. Obecnie zaczyna pracę w roli pielęgniarki, która jest trudna, ale dla niej satysfakcjonująca.

♪ Nienawidzi połączenia swojego imienia i nazwiska. Uważa, że japońskie imię z typowo angielskim nazwiskiem brzmią idiotycznie.

♪ Podobają jej się motocykle i marzy o swoim jednośladzie. Zbiera na ich temat informacje i lubi popatrzeć na motocyklistów na ulicy. Na razie ma za mało odwagi, żeby pójść na kurs prawa jazdy.

♪ Wiele kobiet ma problemy z orientacją w terenie, a ona pod tym względem ma prawdziwie męski umysł. Z nią nie można się zgubić.

♪ Ma problem z obgryzaniem paznokci.
#2 (16.11.2016, 01:33 )

karta zaakceptowana!
witamy na forum

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości