welcome to
Yellowlair Oats#1 (26.03.2017, 22:45 )

Sinead Connelly


dane podstawowe
DATA URODZENIA25.09.1992 r.
MIEJSCE URODZENIADublin, Irlandia
ZAWÓDwokalistka, inżynier dźwięku, akustyk, nauczycielka śpiewu i rytmiki
STAN CYWILNYpanna
ORIENTACJAheteroseksualna
WYKSZTAŁCENIEBachelor of Music in Voice (Royal Academy of Music)
STATUS FINANSOWYobecnie dość bogata
JĘZYKIangielski, włoski na poziomie w miarę komunikatywnym
DZIELNICAKindly Angles
PROBLEMY ZDROWOTNEmałe problemy z kręgosłupem, ale nie są poważne
WIZERUNEKHande Erçel
biografia
Sinead urodziła się 25 lat temu w Dublinie, będąc jedyną córką Aisling i Liama Connely, planowanym i wyczekiwanym przez kilka długich lat. Jej matka przez lata pracowała jako nauczycielka, ojciec natomiast miał własną, świetnie prosperującą firmę budowlaną i kiedy Sinead przyszła na świat, jej mama mogła zrezygnować z pracy na rzecz poświęcenia się macierzyństwu, a tata stał się jedynym żywicielem rodziny. Ale nie musieli nigdy narzekać na brak pieniędzy, bo firma ojca odnosiła kolejne sukcesy i państwo Connely mogli sobie pozwolić na dużo. Dziewczyna żyła w dużym domu jednorodzinnym na obrzeżach Dublina, chodziła do dobrej szkoły i miała zawsze wszystko, czego zapragnęła. Brakowało jej tylko czasami towarzystwa osób w swoim wieku, bo w jej okolicy nie było żadnych dzieci, więc bycie jedynaczką doskwierało jej od samego początku. Lecz miała świetne kontakty z rodzicami, mimo że byli ładnych parę lat starsi niż rodzice większości jej rówieśników, więc życie rodzinne uważała zawsze za udane. Mimo trudności, jakie nastręczało jej życie na przedmieściach, więc oddalenia od szkolnych przyjaciół, miała sporo znajomych i była lubiana przez otoczenie. Zawsze dość głośna, ale wesoła, towarzyska i przebojowa dziewczynka szybko zjednywała sobie otoczenie.
Od najwcześniejszych lat była dzieckiem kochającym muzykę. Jako maluch przejawiała to w protestowaniu, kiedy jej matka wyłączała radio, a nawet próbami śpiewania z wykonawcami, których utwory sączyły się z radiowego odbiornika, a później w przeróżnych zabawach związanych z muzyką, jak choćby eksperymentalne próby zrobienia perkusji z garnków i tłuczenie się nimi aż do bólu głowy domowników. Jej rodzice uznali to za przejaw muzykalności,
a chcieli zaszczepić córce jakąś pasję, więc kiedy dziewczynka skończyła pięć lat, bez wahania zaprowadzili ją do szkoły muzycznej. Była wtedy za mała na rzetelną ocenę czy nadaje się do grupy dzieci śpiewających, ale śpiewać lubiła najbardziej, więc rodzice zaufali jej dziecięcym pragnieniom i zdecydowali, że mała Sinead będzie uczyć się śpiewu. to była świetna decyzja, bo dziewczynka szybko się odnalazła i połączyła te nauki ze swoją wielką pasją, którą szczerze pokochała.
W szkole radziła sobie nieźle. Była zdolną uczennicą, ale wiele zależało od jej humoru. I tak jej oceny skakały z wysokich na skandalicznie niskie, w zależności czy podobał jej się przedmiot, nauczyciel czy akurat omawiane tematy. Ale nigdy nie zeszła poniżej minimum i koniec końców oceny miała całkiem dobre. Pomyślnie zakończyła edukację podstawową, poszła do college'u i wiodła sobie radosne życie pełne znajomych, młodzieżowych imprez i wypadów na miasto. Miała dużą grupę przyjaciół, spotykała się za czasów nastoletnich z paroma chłopakami i uważała, że odniosły towarzyski sukces, co było prawdą. Była ogólnie znana w szkole i lubiana. Otoczona wianuszkiem znajomych czuła się jak ryba w wodzie.
Po ukończeniu edukacji w college'u zdecydowała się jednak to porzucić, mimo że w Dublinie było jej dobrze i miała mnóstwo znajomych w swoim wieku. Zależało jej na rozwijaniu się wokalnym. Szkołę muzyczną II stopnia ukończyła ze świetnymi wynikami i wtedy jej wieloletnia nauczycielka podsunęła jej, że jej umiejętności są tak dobre, że warto, aby spróbowała swoich sił na studiach muzycznych za granicą, na naprawdę prestiżowej uczelni. Lepszej niż irlandzkie, które miały niezły poziom, ale nijak miały się do londyńskiej Royal Academy of Music. Każdy z jej znajomych z muzycznej z westchnieniem myślał o studiach w Królewskiej Akademii Muzycznej, która miała światową renomę, ale mało kto naprawdę miał szansę dostać się na tą uczelnię, a tym bardziej utrzymać dłużej niż jeden semestr. Ale Sinead miała dostać taką szansę! Podekscytowana zachętami swoich starych nauczycieli i po wielu rozmowach z rodzicami podjęła decyzję, że zaryzykuje i wyjedzie do Londynu, żeby spróbować swoich sił na prestiżowej uczelni. Dostała się na wymarzoną wokalistykę!
Okres studiów wspomina jako jeden z najbardziej pracowitych, ale najweselszych okresów w swoim życiu. Wtedy nawiązała przyjaźnie i znajomości na całe życie, studiując z wieloma osobami, które niebawem zaczęły liczyć się na scenie muzycznej. Z wieloma osobami z roku kontakt utrzymywała również po zakończeniu studiów. Nie ukończyła swojego kierunku z wyróżnieniem, ale z całkiem niezłym wynikiem, który ją zadowalał - zresztą samo posiadanie dyplomu Royal Academy of Music jest wielkim wyróżnieniem. Po studiach dziewczyna nie zajęła się wielką muzyką. Uznała, że cały świat muzyki popularnej, ten stres,
zamieszanie nie są dla niej i woli pozostać w tyle. Zajęła się produkcją muzyczną, akustyką, użyczaniem głosu w mniejszych projektach muzycznych, a nawet po zrobieniu studium pedagogicznego uczyła rytmiki dzieci w najmłodszych klasach elementary school. Ostatnio dostała propozycję od starego przyjaciela ze studenckich czasów, Jamesa Moore'a, by współpracować przy jego najnowszej solowej płycie, na co zgodziła się bez wahania. Była to dla niej ogromna szansa, więc postanowiła spróbować.
I tak pojawiła się w Yellowlair Oats! Na razie tymczasowo, ale kto wie, może jej się tu spodoba?
rodzina & miłość
RODZICEAisling Connelly - matka, Liam Connelly - ojciec
RODZEŃSTWOnie ma
DZIECInie ma
DALSZA RODZINAdaleko stąd, w Irlandii
STATUS ZWIĄZKUpanna
PARTNERsama
BYLI PARTNERZYkilku się trafili, ale na długo z nią nie zostali...
osobowość
ekstrawertyk silna arachnofobia zabawa i uśmiech
Jupiter, Venus, Mercury
optymizm
80%
pesymizm
20%
impulsywność
65%
cierpliwość
35%
asertywność
75%
uległość
25%
aktywność
70%
bierność
30%
odwaga
80%
ostrożność
20%
zmienność
40%
stabilność
60%
wrażliwość
70%
obojętność
30%
planowanie
45%
spontaniczność
55%
1. Optymistka - do życia podchodzi z uśmiechem i czasami patrzy na świat przez różowe okulary, co niejeden już raz zaburzyło jej realną ocenę sytuacji i wpakowało w niezłe tarapaty. Mimo że nie żyje od wczoraj i ma za sobą kilka przykrych doświadczeń, kiedy to życie pokazało jej środowy palec, podejście Sinead się nie zmienia. Nie znosi narzekania, szukania dziury w całym i nadmiernego krytykowania, nigdy tego nie robi. Umie cieszyć się tym, co daje jej los, co posiada, nawet jeśli to wcale nie jest dużo. Ale dlaczego ma się tym przejmować, jeśli to, co ma, daje jej radość i poczucie życiowego spełnienia?
2. Serdeczna - obdarzy uśmiechem i dobrym słowem każdego, kto pojawi się w jej życiu. Nie ma zwyczaju żywienia urazy do osób, które w czymś jej zawiniły i jest w stanie wiele wybaczyć, nawet człowiekowi, który wyrządził jej w życiu wielkie krzywdy, jeżeli okaże on szczerą skruchę. Nie umie się długo gniewać i nawet jeśli jednego dnia obrazi się, nagada, że nigdy więcej nie chce z kimś rozmawiać i to koniec znajomości, następnego może odezwać się z jakiś błahostką, jak gdyby nigdy nic. Złe emocje nie trzymają się długo jej osoby. Pozytywne za to potrafią trzymać całymi dniami albo i tygodniami.
3. Otwarta - nawet bardzo! Śmiałość, pewność siebie i zdystansowanie do własnej osoby oraz świata pozwala jej na bezproblemowe nawiązywanie znajomości, odnajdowanie się w przeróżnych sytuacjach życiowych i radzenie sobie ze stresem. W obliczu problemu czy stresującej sytuacji Sinead nie paraliżuje strach, lecz z pełną swobodą dziewczyna podejmuje postawione przed nią wyzwania i nie traci swojej pewności siebie. Ta pewność nie jest równoznaczna z narcyzmem czy przerośniętym ego. Dziewczyna trzeźwo patrzy na siebie i ocenia swoje zalety oraz wady, a nawet ma do siebie zdrowy dystans i umie żartować z własnych niepowodzeń czy słabości. To sprawia, że dobrze sobie radzi nawet gdy coś jej nie wyjdzie, a ludzie lubią jej wyluzowanie. Zawsze miała dużo znajomych i nie ma strachu przed śmiałym pozyskiwaniem kolejnych.
4. Dokładna - nie jest typem super ambitnej osoby, dlatego mimo ukończonego świetnego kierunku studiów na prestiżowej uczelni nie osiągnęła w życiu zbyt wiele. Ale za to cechuje ją pracowitość i dokładność w tym, co robi. Jeśli podejmie się jakiegoś zadania czy coś komuś obieca to z dużą precyzują wywiązuje się z tych zadań. Czasem zajmuje jej to dużo czasu, bo lubi sprawdzić wszystko kilka razy i jej praca się dłuży, ale ona musi mieć wszystko zrobione bardzo dokładnie i dopieszczone w najdrobniejszym szczególe. Nienawidzi robić "po łebkach". Pośpiechowi, niechlujności i pracy na odwal się mówi stanowcze nie!
5. Towarzyska - jest typem ekstrawertycznym. Ma mnóstwo znajomych, jak było wspomniane wcześniej. Można powiedzieć, że Sinead czerpie energię życiową ze świata zewnętrznego: ładuje akumulatory, kiedy znajduje się między lubianymi przez nią ludźmi, gdy jest wesoło i gwarno, a wokół dużo się dzieje. Jak każdy człowiek potrzebuje czasami samotności, ale nie znosi być sama dłużej niż przez jeden dzień. Męczy się, jeśli nie ma z kim porozmawiać. Lubi każde towarzystwo, ale najwięcej radości daje jej przebywanie z osobami bliskimi. Rodzina i przyjaciele są dla niej niesamowicie ważni.
6. Beztroska - bardzo poważnie traktuje swoją pracę, ale w życiu prywatnym jest wesoła i beztroska, czasem nawet za bardzo. Nie boi się wygłupiać jak dzieciak, żartować, bywa niefrasobliwa i często najpierw działa, a dopiero później zastanawia się nad konsekwencjami swoich czynów. Lubi szukać nowych wrażeń i doznań, a dla odnalezienia ich nie boi się przekraczać granic rozsądku, na przykład decydując się na ekstremalne rozrywki w stylu skoku na bungee albo próbowania zakazanych używek. Wszystkiego chce spróbować, sprawdzić, przekonać się na własnej skórze, ale najczęściej też szybko się wszystkim nudzi i porzuca stare rozrywki na rzecz poszukiwania nowych. Nie ma swojego hobby czy typowych sposobów spędzania wolnego czasu. To ciągle jej się zmienia. Rzadko bywa poważna, ciągle się śmieje i męczy ją towarzystwo sztywnych osób.
7. Aktywna - nie usiedzi długo w jednym miejscu. Musi coś robić, żeby dobrze się czuć. Każdy dzień przesiedziany bezproduktywnie w domu uważa za stratę czasu. Jej aktywność nie musi wiązać się z częstym wychodzeniem z domu czy uprawianiem jakichś sportów, może to być zarówno aktywność fizyczna, jak i umysłowa. Bardzo ważne jest dla niej posiadanie zajęcia, które ma w sobie jakiś cel, przynosi korzyści i nie znika bez echa: to może być tworzenie czegoś nowego w pracy, ćwiczenia fizyczne, uczenie się czegoś nowego, a nawet głupie szydełkowanie. Kreatywność i celowość działania są dla niej najważniejsze.
8. Szczera - ma już taką dziwną przypadłość, że nie znosi i nie umie kłamać. Nawet jeśli znajduje się w sytuacji, w której wie, że powinna trzymać język za zębami i coś przemilczeć albo pozwolić sobie na niewinne kłamstewko, nie umie być przekonująca. Od razu widać po niej, że coś ukrywa albo nie jest szczera. Tak samo można dostrzec w jej zachowaniu wszelkie tłumione emocje, problemy osobiste czy negatywne myśli. Wszystko bardzo odbija się na jej zachowaniu, wyrazie twarzy, spojrzeniu: na całej jej osobie. Można z niej czytać jak z otwartej księgi.
ciekawostki
♪ Uwielbia zwierzęta i liczy, że w Yellowlair Oats będzie miała okazję przygarnąć jakiegoś czworonoga.

♪ Ma kosmiczną arachnofobię. Dyskomfort powoduje u niej nawet niewinny rysunek pajączka.

♪ Uwielbia słodycze i gorącą czekoladę, co kiepsko odbija się na jej figurze.

♪ Wstyd jej się do tego przyznać jako osobie wykształconej muzycznie, ale ma drobną słabość do klimatów dance pop i southern rap, czyli wykonawców pokroju Keshy czy Pitbulla. Nie przyznaje się do tego głośno i nikt o tym nie wie. Bo wstyd!
#2 (08.04.2017, 20:21 )

karta zaakceptowana!
witamy na forum

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości