welcome to
Yellowlair Oats

#1 (08.04.2017, 20:35 )

Sinead Connelly
pozytywne

Nikita Rachmaninov
Bliski przyjaciel, z którym Sinead uwielbia spędzać czas. Nie zdaje sobie kompletnie sprawy z uczuć, którymi Nikita ją darzy... szuka swojej miłości i szczęścia w życiu osobisty, a nie zauważa, że spełnienie swoich marzeń na tuż pod nosem. Przynajmniej na razie tego nie widzi! Tylko czy nie będzie za późno, gdy wreszcie przejrzy na oczy?
Melody Heyward
Sinead poznała ją dzięki Taehyunowi i szybko odkryła, że nadają na podobnych falach. Z początku była do niej nastawiona z rezerwą, bowiem nasłuchała się od Tae o stanowczych i złośliwych koszach, które Melody mu dawała, ale okazało się, że nie taka Melody straszna! Teraz Sinead uważa ją za najbliższą przyjaciółkę z towarzystwa płci żeńskiej. Sine trochę zazdrości jej urody, ale się do tego nie przyznaje!
Taehyun Shin
Długo ich znajomość nie była niczym ponad kumpelstwem zawodowym, bowiem Sinead i Tae często spotykali się w pracy, chociaż oboje w innym charakterze. Zaprzyjaźnili się bliżej, gdy Sine spotkała go w Yellowlair Oats i otworzyła dla niego kącik porad miłosnych. Próby doradzenia mu jak zbliżyć się do pięknej Melody zaowocowały rozwojem przyjaźni, którą Sinead bardzo ceni!
Beale Seoh
Znajomy z wydziału muzycznego. Ich znajomość po zakończeniu przez Sine studiów zerwała się na kilka lat, ale on nigdy nie znikł z jej serca. Przez długi czas za studenckich lat Sinead była w nim zakochana, a uczucie odżyło po zobaczeniu go w Yellowlair Oats. Obecnie mają ograniczony kontakt. Sinead pracuje w studiu nagraniowym Beale'a i wylizuje rany po rozczarowaniu, jakim było dla niej odkrycie, że nie ma u Beale'a szans, bo on... woli facetów.
Lafayette Lee
Współpracownik w studiu nagraniowym i przy tym kumpel z Klubu Serc Złamanych Przez Beale'a. Świetnie się rozumieją, a Sinead bardzo ceni go jako profesjonalistę w pracy, ale nie tylko. Ich relację można nazwać dobrym kumpelstwem, które pewnego dnia wymknęło się spod kontroli i zawędrowało do łóżka. No dlaczego ci wszyscy Azjaci są tacy przystojni?!
Khan Tarasenko
Fascynujący człowiek. Wszechstronnie uzdolniony artysta, a zarazem działacz społeczny i polityczny, któremu nie brakuje odwagi, żeby walczyć o swoją ojczyznę. A przy tym przystojny i świetny w łóżku! Trudno się takim nie zafascynować, choć w przypadku Sinead znajomość z Khanem to tylko fascynacja seksualna związana z kumpelstwem na tle zawodowym. Czasem pracują ze sobą i spędzili razem kilka nocy.

neutralne

Lawrence Byun
Kiedyś byli najlepszymi przyjaciółmi, ale obecnie ich relacje są co najwyżej poprawne. O co poszło? Jak często zdarza się wśród przyjaciół - o miłość. Lawrence wszedł w bliską relację z Bealem, czego Sinead nie potrafiła znieść i zerwała z nim kontakty. Obecnie trwa między nimi powolna odwilż. Może stara przyjaźń jeszcze odżyje... Sinead w głebi serca by tego chciała.
Aileen Rose
Wciaz nie rozumie, co się między nimi takiego wydarzyło, że ich przyjaźń tak po prostu się rozeszła po kościach. Nie zawsze si ze sobą zgadzały, ale czy to był powód, żeby tak poluzować więzi? Ne miała z Aileen kontaktu od niemal dwóch lat i wiele by dała, żeby go odzyskać.
Isabelle Ramsey
Nie może o niej powiedzieć zbyt dużo poza tym, że dobrze jej się z tą dziewczyną rozmawia. Zapoznała się z nią za sprawą Melody, która przyjaźni się z Isabelle. Są na dobrej drodze, żeby się zaprzyjaźnić i stworzyć mały, babski spęd czarownic!

negatywne

rodzina

#2 (11.02.2018, 17:37 )
I won't cry for you, my mascara is too expensive

Spamując u Harriet zdjęciami olśniło mnie, że Gigi i Selena też mają ich mnóstwo, więc postanowiłam zajrzeć do Ciebie i zaproponować jakąś fajną, pozytywną relację, co Ty na to? <3
#3 (11.02.2018, 21:31 )

Szukałam jakiegoś punktu odniesienia w historii Sinead i Ronnie i trochę ciężko mi było coś znaleźć, nie mam pomysłu ._. Chyba że gdzieś kiedyś wpadną na siebie przez przypadek, ale to strasznie oklepane xD

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości